• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як почистити телефон від сміття, видалити віруси і прискорити його роботу

 1. Як почистити Android-смартфон системними інструментами
 2. Як почистити телефон за допомогою утиліти SD Maid
 3. Як захистити смартфон від вірусів за допомогою 360 Security

Проблеми в роботі операційної системи можуть бути пов'язані c надлишком тимчасових файлів, залишків видалених програм та іншого сміття. Ще одна поширена причина - зараження вірусами або рекламними модулями.

Як почистити Android-смартфон системними інструментами

Якщо ви не хочете використовувати ніякі сторонні програми, то в свіжих версіях Android є вбудована функція очищення сміття. Прибирає вона, на жаль, далеко не скрізь, але це краще, ніж нічого. Додаткова цінність методу - в його безпеці: таким чином ви точно не видалите що-небудь потрібне.

для очищення Android штатними засобами необхідно відкрити настройки системи і знайти розділ «Сховище». Виберіть внутрішню пам'ять пристрою, і ви побачите список наявного на смартфоні контенту. Зробіть тап по пункту «Дані кеша» і погодьтеся з їх видаленням у спливаючому вікні. В результаті ви звільнитеся від утяжеляются систему мотлоху. Ваш телефон буде працювати набагато швидше.

Як почистити телефон за допомогою утиліти SD Maid

В каталозі Google Play можна знайти багато різних чистильників. З приводу корисності кожного з них ведуться запеклі суперечки. І тільки ефективність SD Maid не викликає ніяких сумнівів.

Користуватися утилітою дуже просто. Після запуску натисніть на одну велику зелену кнопку «Сканувати» і почекайте, поки SD Maid буде шукати сміття в системі. Програма ефективно знаходить застарілі логи, звіти про помилки, файли налагодження, тимчасові файли, залишки вже віддалених програм і все, що вже не потрібно для роботи Android. Для прибирання сміття необхідно просто натиснути на кнопку «Запустити зараз».

Просунуті користувачі можуть також заглибитися у вивчення додаткових функцій SD Maid . Тут є, наприклад, просунутий файловий менеджер, пошук файлів і папок по імені або масці, управління встановленими додатками, відключення автозапуску.

У SD Maid є урізана безкоштовна версія. Але краще не пошкодувати кількох доларів і придбати повну. Утиліта буде служити вам вірою і правдою багато років і точно відпрацює вкладені гроші.

Розробник: darken

Ціна: Безкоштовно

Розробник: darken

Ціна: 155,00 ₽

Як захистити смартфон від вірусів за допомогою 360 Security

Існування вірусів для пристроїв під управлінням Android вже ні у кого не викликає сумнівів. Так, їх поки не так багато. Так, ризик заразитися поки невеликий. Але він є. А значить, саме час подумати про засоби захисту.

Практично всі фірми, що займаються випуском антивірусів, вже мають мобільні додатки для Android. Однак більшість з них пропонують для безкоштовного використання тільки урізані версії. Тому краще звернути увагу на 360 Security, повнофункціональна версія якого поширюється абсолютно вільно.

Відразу після установки програми проведіть повне сканування пристрою на наявність зловредів. Після цього необхідно включити антивірусний монітор, який захистить вас у разі появи нових небезпек. В першу чергу це стосується тих користувачів, які люблять встановлювати програми з неперевірених джерел.

Крім безпосередньо антивіруса, в 360 Security є багато додаткових корисних функцій. У тому числі антизлодій, блокування СМС і дзвінків, моніторинг передачі даних, обмеження доступу до особистої інформації. Думаю, що вони теж можуть виявитися корисними для вас.

Ціна: Безкоштовно

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью