• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити сайт або файл на віруси онлайн?

 1. Чому одного антивіруса недостатньо?
 2. Як перевірити файл на віруси онлайн?
 3. Сервіси відомих виробників для перевірки сайту на віруси.
 4. Як перевірити сайт, як файл?
 5. Для сайтів на WordPress

Питання безпеки на платформі Windows стоїть дуже гостро і щодня нова орда вірусів готова до атаки вашого ПК. Для користувача часто постає питання «Як перевірити файл на віруси? «. Крім того з популяризацією мобільних пристроїв (Iphone, Ipad, Android) проблема захисту особистої інформації - одна з найістотніших на даний час.

Звичайно, існує велика кількість антивірусних програм і утиліт, які завчасно попереджають Вас про наявність і виявленні вірусів у ваших файлах, а також сканують пошту і сайти в браузері, але все на світі віруси вони спіймати, на жаль просто не в змозі.

Чому одного антивіруса недостатньо?

Різниця в гео-спрямованості вірусів, швидке написання нових версій і безліч програмістів, які пишуть віруси, створюють різницю між антивірусними програмами і те, що знаходить одна програма, може не знайти інша і навпаки.

Тоді вихід начебто один - поставити 2,3,4 або 5 захисників ПК, але тоді ніяких ресурсів на ігри і інші програми не вистачить.

Як перевірити файл на віруси онлайн?

Ми відшукали одного з призерів PCWorld в номінації кращий продукт 2007 року (але він актуальність ще не втратив) - Virus Total.

Це онлайн сервіс, який допоможе проаналізувати Ваш файл або архів на наявність вірусів в ньому, причому перевірку сервіс зробить відразу в 42 антивірусних програмах, серед яких Comodo, Avira, Kaspersky, Nod32, Panda, AVG, DrWeb і багато інших!

Хоч у них є російська, зрозумілий інтерфейс, ми хотіли б показати кілька скріншотів даного сервісу.

На початку роботи з сервісом, Ви можете або відправити файл за допомогою завантаження або відправити його по email.

Якщо Ви вибрали перший варіант, то доведеться трохи почекати, поки система не перевірить файл і не представить Вам звіт в такому вигляді, як на малюнку нижче:

Якщо Ви вибрали перший варіант, то доведеться трохи почекати, поки система не перевірить файл і не представить Вам звіт в такому вигляді, як на малюнку нижче:

Ідеальний варіант звичайно, якщо у Вас всі сервіси покажуть прочерк. У нашому випадку 27 сервісів показують наявність вірусу.

Другий варіант - це відправка файлу по email, якщо Ви не горить відповідь. Зазвичай, у відповідь лист зі звітом приходить протягом 10 хвилин, правда, він не такий гарний:

В такому випадку, ідеальний варіант - це статус found nothing навпроти кожного сервісу.

Вобщем, якщо у Вас з'явилися підозри з приводу того чи іншого файлу на вашому комп'ютері, або хтось надіслав Вам архів і при цьому Ваш антивірус нічого не знайшов - не полінуйтеся і перевірте цей файл за допомогою:

Jotti.

Один з конкурентів VT - сервіс Jotti. Даний сервіс допоможе Вам перевірити файл на віруси в 20 антивирусах одночасно, просто завантажте файл або архів в сервіс і запустіть перевірку. Jotti володіє російським інтерфейсом і всього однією клавішею, думаємо розібратися в його роботі з ним Вам не складе особливих труднощів.

Jotti Scanner

Як перевірити сайт на віруси?

Друга нагальна проблема - це вебсайти з шкідливим кодом, фішингові і спам майданчика. З одного боку Вам слід бути особливо обережними з інтернет магазинами, платіжними системами та іншими ресурсами, які просять ввести дані кредитних карток своїх клієнтів.

Ці веб-сайти також можуть бути абсолютними клонами відомих магазинів або аукціонів (наприклад, Ebay, Rozetka тощо), Ви і не помітите, коли втратили контроль над своїми даними.

З іншого боку, кожен веб-майстер повинен стежити за відсутністю на своєму сайті такого коду, який можуть впровадити зловмисники через SQL-ін'єкції чи іншим способом, тому, якщо Ви не довіряєте якомусь сайту або хочете перевірити свій сайт на віруси, потрібно використовувати всі доступні сучасні рішення.

Той же VirusTotal (див. Вище) дозволяє перевірити вебсайт або його частину на наявність вірусів. Для цього потрібно перейти у вкладку «Submit url ...» і ввести потрібну Вам посилання. Наприклад, щоб перевірити головну сторінку досить ввести «http://itpride.net» (адреса Вашого сайту), а для перевірки картинки вводимо «http://itpride.net/content/media/virus_total_variant.jpg».

Сервіси відомих виробників для перевірки сайту на віруси.

Крім VirusTotal (VT), ми радимо використовувати ряд інших онлайн сканерів. Ми розглянемо їх застосування нижче.

Drweb VMS.

Робота сервісу DrWeb VMS аналогічна ВірусТоталу, за винятком того, що сервіс здійснює перевірку файлу або сайту по своїх базах, але вони більш актуальні в порівнянні з аналогічними базами в VT.

2ip Virus Scanner

Також перевірити свій ресурс на віруси можна і в сервісі від 2ip.ru:

Сервіс російською мовою і не викличе у Вас проблем у використанні.

AVG Online Scanner

Аналогічним способом можна пройти перевірку для сайту в сервісі від AVG. Для цього потрібно всього лише ввести адресу сайту або потрібної Вам сторінки. Приклад використання показаний на скріншоті нижче:

Важливо: Вказуйте адресу сайту без приставки http: //

Як перевірити сайт, як файл?

Ви можете дуже просто перевірити свій сайт у вигляді файлу. Для цього збережіть сторінку сайту повністю (Зберегти як ...), заархівуйте файли в ZIP і відправте цей архів сканера 🙂

Для сайтів на WordPress

Поряд зі звичайними тестами в онлайн антивирусах, для перевірки WordPress сайту на віруси та вразливості ми радимо Вам використовувати такі плагіни:

 • Exploit Scanner
 • Secure WordPress
 • Security Ninja (платний)

Також рекомендуємо використовувати панелі для вебмайстрів від Google Webmaster і Yandex Webmaster. Обидві панелі автоматично перевіряють сайт на наявність вірусів на його сторінках.

PS В останні роки з'явилося багато сканерів ошуканців, які просять у Вас гроші за перевірку комп'ютера або самі переносять віруси - користуйтеся тільки тими сервісами, яким довіряєте або запитайте у нас.

Чому одного антивіруса недостатньо?
Як перевірити файл на віруси онлайн?
Як перевірити сайт, як файл?
Чому одного антивіруса недостатньо?
Як перевірити файл на віруси онлайн?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью