• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити на віруси онлайн свій ПК швидко і безкоштовно

 1. Антивірус Касперського
 2. доктор веб
 3. Перевірка eset NOD

Привіт, мої читачі!

Сьогодні я хотів би поговорити з вами про комп'ютерні віруси. Це одна з найбільших проблем для кожного, хто має комп'ютер. Їх дуже багато і кожен день з'являються нові.

Захиститися від них можна тільки за допомогою спеціальних програм-антивірусів, однак перевіряти комп'ютер на наявність на ньому вірусів можна і в онлайн-режимі.

В даному випадку онлайн режим все-таки передбачає скачування, але не повною версією антівірусника, а лише однієї утиліти, яка має доступ до головного антивірусного центру компанії.

Перевірка комп'ютера в онлайн-режимі може здійснюватися одним з популярних антивірусів: Microsoft, Панда, Аваст, eset НСД, Касперський і іншими. Будьте готові до того, що це займе досить багато часу, оскільки кожен файл скануватиметься окремо.

З особливою увагою раджу поставитися до скануванню за допомогою доктор веб. Більшість користувачів вважає даний антивірус найбільш ефективним, але не будемо забігати вперед, давайте розберемо всі можливі варіанти по порядку. У цій статті я розповім вам, як перевірити на віруси онлайн свій комп за допомогою трьох найбільш популярних антивірусів.

Антивірус Касперського

Для перевірки Касперського в мережі досить просто завантажити потрібну безкоштовну утиліту, яка знаходиться у вільному доступі по посиланню http://www Для перевірки Касперського в мережі досить просто завантажити потрібну безкоштовну утиліту, яка знаходиться у вільному доступі по посиланню http://www.kaspersky.ru/free-virus-scan.

Після закінчення завантаження настановних файлів, Касперський зможе безкоштовно просканувати ваш ПК: папки, браузери , Диски, флешку, архіви . При цьому немає необхідності встановлювати весь антивірус, який вимагає досить багато вільної системної пам'яті.

З Касперського ви зможете отримати всю інформацію про вразливі місця, можливі загрози і загальний стан безпеки комп'ютера. Система вашого ПК буде використовувати найостанніші розробки «Лабораторії Касперського», і при цьому не буде ніяких конфліктів зі стоїть на вашій машині антивірусною програмою.

доктор веб

Як вже було написано вище, дана програма, мабуть, є найбільш ефективною Як вже було написано вище, дана програма, мабуть, є найбільш ефективною. Але абсолютно онлайновим даний спосіб назвати не можна.

Доктор веб може просканувати лише архіви, папки або файли. Причому перед цим він повинен спочатку завантажити їх на сервер, що займає купу часу.

Щоб перевірити телефон, диски, браузер, флешку і всю систему, ви повинні будете завантажити собі необхідну утиліту cureit. Це можна зробити за посиланням http://free.drweb.ru/cureit/.

Перевірка eset NOD

Eset Нод ні в чому не поступається «Касперу» і проводить сканування нітрохи не гірше за нього Eset Нод ні в чому не поступається «Касперу» і проводить сканування нітрохи не гірше за нього. Для початку можете завантажити безкоштовну утиліту, використовуючи пряме посилання на офіційному сайті. Встановіть скачаний програмний продукт.

В результаті установки у вас буде завантажено та зареєструються всі необхідні компоненти. Це робиться вкрай швидко і абсолютно безкоштовно, буквально в один клік.

За допомогою цієї програми ви зможете легко і просто вилікувати свій комп, повністю видалити з нього всіх черв'яків, віруси, троянські та шпигунські програми, які вона виявить.

При скануванні застосовуються як бази сигнатур, так і евристичний аналіз, що дозволяє знайти навіть ті віруси, про які раніше не було ніякої інформації, що є великою перевагою даного продукту.

Якщо вище зазначені програми не зможуть виявити у вас будь-яких загроз, то не варто думати, що це зможуть зробити інші програмні продукти. Тоді, швидше за все, проблеми в самій машині, а не в її системі.

Ось, власне, і все, що я хотів вам сьогодні розповісти. Тепер ви знаєте, як знайти на своєму компі шкідливі об'єкти, не встановлюючи «важкі» антивіруси. Єдине додам: є комп'ютерний курс «геній комп'ютерник», на якому ви більш детально можете дізнатися про антивірусні програми і не тільки.

Єдине додам: є комп'ютерний курс «геній комп'ютерник», на якому ви більш детально можете дізнатися про антивірусні програми і не тільки

Сподіваюся, ця стаття вам сподобалася, поділіться посиланням на неї в одній з соц. мереж, в якій ви зареєстровані. Слідкуйте за оновленнями блогу і осягати комп'ютерну грамоту разом з нами!

C повагою! Абдуллін Руслан

Сподобався блог? Підпишись, щоб отримувати нові статті на пошту і бути в курсі всіх подій!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью