• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити комп'ютер, телефон і файли на віруси онлайн

 1. З установкою утиліти
 2. ESET Online Scanner
 3. Microsoft Safety Scanner
 4. Panda Cloud Cleaner
 5. McAfee Security Scan Plus
 6. F-Secure Online Scanner
 7. HouseCall
 8. Обстеження файлів і посилань
 9. Virustotal
 10. Dr.Web
 11. Kaspersky Virus Desk
 12. Virusimmune
 13. AVC UnDroid
 14. висновок

Якщо комп'ютер раптово почав працювати з помилками - гальмує, зависає, мимовільно запускаються або закриваються додатки, з'являються рекламні банери - перш за все перевірте його на наявність шкідливих програм. Якщо у вас не встановлено антивірус, вам допоможе онлайн перевірка на віруси. Онлайн-сервіси пропонують 2 види сканування - з попередньою завантаженням невеликої утиліти, яку не треба встановлювати, чи обстеження окремих файлів і посилань.

Онлайн-сервіси пропонують 2 види сканування - з попередньою завантаженням невеликої утиліти, яку не треба встановлювати, чи обстеження окремих файлів і посилань

З установкою утиліти

Щоб перевірити комп'ютер онлайн на віруси цим способом, ви спочатку скачаєте на ПК невеликий файл * .EXE. Його треба запустити і відразу почнеться сканування загроз, без установки програм і об'ємних вірусних баз. На відміну від повноцінного антивіруса, така перевірка комп'ютера не забезпечить постійний захист в реальному часі, але допоможе виявити загрози не менш ефективно.

ESET Online Scanner

Онлайн антивірус від знаменитого ESET NOD32 . Проводить повну перевірку системи, обстежує реєстр, аналізує загрози і видає докладний звіт в кінці.

На сайті за посиланням клікніть на «Запустити», введіть адресу електронної пошти і запустіть файл. Відкриється вікно налаштування сканера, де ви оберете, чи треба видаляти заражені файли, перевіряти архіви, виберіть об'єкти для перевірки. Щоб перевірити флешку на віруси онлайн, виберіть пристрій зі списку «Поточні об'єкти». Пройде оновлення баз, і утиліта приступить до роботи.

Пройде оновлення баз, і утиліта приступить до роботи

Повне сканування може зайняти близько години - в залежності від швидкості інтернету і обсягу жорстких дисків. Процес в будь-який момент можна зупинити, натиснувши на однойменну кнопку. На завершення ви побачите звіт про роботу, з якого можна видалити віруси або не чіпати їх. Якщо утиліта вам більше не знадобиться, відзначте галочкою опцію її повного видалення.

Microsoft Safety Scanner

У Microsoft є безкоштовна утиліта для пошуку небажаних і шпигунських програм. Її можна використовувати протягом 10 днів після скачування, потім треба завантажувати заново з оновленими базами.

Засіб не конфліктує з основним антивірусом, встановленим на ПК.

Panda Cloud Cleaner

сервіс Panda Cloud Cleaner пропонує відразу 4 засоби:

 • Стандартна безкоштовна утиліта.
 • Portable - без установки.
 • USB - перевірочна флешка для компа або ноутбука, який не включається через зараження.
 • ISO - завантажувальний образ для запису лікувального CD / DVD.

ISO - завантажувальний образ для запису лікувального CD / DVD

Будь-яке з засобів ефективно сканує комп'ютер, знайдені загрози пропонує очистити. У звіті виявлені віруси знаходяться в пункті «Malware». Розділи «Unknown Files» - нерозпізнані файли і «System Cleaning» - пропозиції щодо очищенні диска .

McAfee Security Scan Plus

Онлайн сканер від McAfee може не тільки просканувати комп'ютер на віруси. Також утиліта діагностує стан захисту ПК: наявність антивіруса, необхідність оновлення, налаштування брандмауера. Знаходить загрози в запущених додатках, перевіряє cookie і історію браузера для оцінки вразливості користувача в інтернеті.

Запуск McAfee можна налаштувати за розкладом, з необхідною частотою. Діагностика займає близько 2 хвилин і не навантажує ресурси ПК.

F-Secure Online Scanner

Перевірити комп'ютер на віруси онлайн допоможе F-Secure Online Scanner . Перейдіть по посиланню і натисніть "Запустити». Ви скачаєте утиліти, після оновлення баз почнеться діагностика. Сканування комп'ютера включає в себе перевірку пам'яті і системних файлів.

Процедура займе менше 5 хвилин, в кінці ви побачите список знайдених погроз або повідомлення про їх відсутність.

HouseCall

Перевірити ноутбук на віруси допоможе сайт HouseCall . Він знаходить і видаляє віруси, трояни, шкідливі модулі браузера. Налаштування сервісу дозволяють вибирати конкретні папки для сканування - якщо ви не знаєте, як перевірити флешку на віруси, скористайтеся HouseCall. Є швидка діагностика, яка зачіпає тільки системні файли.

Утиліта використовує хмарні бази, тому не вимагає скачування об'ємних архівів для забезпечення актуальною захисту. В кінці ви отримаєте звіт, в якому можна переглянути статистику і відновити вилучені файли, якщо ви вважаєте загрозу помилковою.

Обстеження файлів і посилань

Якщо ви не можете або не хочете завантажувати антивірусні програми на ПК, скористайтеся сайтами для обстеження файлів. Ви завантажте на них підозрілий архів і дізнаєтеся, чи є там віруси. Так можна перевіряти файли, дані флешки, образи програм для телефону на Андроїд або цілі сайти по посиланню.

Virustotal

ресурс Virustotal від Google допомагає перевірити файл на віруси онлайн. Розмір завантаження архіву не повинен перевищувати 128 Мб. Сервіс відрізняє велика кількість одночасно використовуваних антивірусних баз - 65 штук, включаючи бази гігантів ESET, Kaspersky, Dr.Web. Всі вони постійно оновлюються, тому способи виявити практично будь-яку проблему.

Як перевірити сайт на віруси: на сторінці ресурсу перейдіть на вкладку «URL-адресу» і запустіть процес. В кінці ви побачите детальний звіт від кожної з баз.

Dr.Web

Перевірка файлу на віруси без установки можна знайти на ресурсі Dr.Web . Інтерфейс вкрай мінімалістичний - поле для вибору файлу і кнопка «Перевірити». Внизу є посилання, яка дозволяє переключитися на сканування сайту по URL-адресою.

Розмір кожного файлу для діагностики не повинен бути більше 10 Мб.

Kaspersky Virus Desk

Перевірка файлів і сайту на віруси реалізована на Kaspersky Virus Desk . Ви можете перетягнути файл прямо у вікно браузера з комп'ютера або мобільного, прикріпити архів або вставити посилання. Розмір архіву не повинен бути більше 50 Мб.

Файли перевіряються за основними антивірусних баз Kaspersky, в кінці видається докладна інформація за змістом і повідомляється про наявність загроз: заражений, підозрілий або безпечний. Статус «Підозрілий» означає можливу загрозу, що не розпізнану по базах - він часто присвоюється зламаним програмами. Лікування не проводиться.

Лікування не проводиться

Щоб перевірити посилання, сервіс шукає її в своїй базі репутацій. Значення «невідома» говорить, що система не знайшла достатньо відомостей, щоб точно визначитися з репутацією вставленого адреси. Перевірка не зачіпає вміст сайту і перехресні посилання з нього на інші ресурси.

Virusimmune

Бразильський сервіс Virusimmune надає відразу кілька можливостей сканування - онлайн-перевірка ПК за допомогою завантаження утиліти, діагностика окремих файлів і додаток для Андроїд. Якщо ви не знали, як перевірити телефон на віруси - скачайте з Google Play програму Virusimmune .

Сервіс відрізняється можливостями - в роботі він використовує цілих 80 антивірусних баз, максимальний розмір архіву для завантаження - солідні 300 Мб. Файли можна відкривати з будь-якого пристрою - ПК, ноутбука або телефону, сканування займає не більше 2 хвилин.

Файли можна відкривати з будь-якого пристрою - ПК, ноутбука або телефону, сканування займає не більше 2 хвилин

В кінці виводиться загальний результат без розшифровки, тому порівняти ефективність використовуваних баз через Virusimmune не вийде.

AVC UnDroid

Ще один спосіб, як перевірити Андроїд на віруси - скористатися AVC UnDroid . Сервіс аналізує тільки додатки для Android в форматі APK.

Якщо ви завантажили інсталяційний файл з невідомого джерела, перед установкою перевірте його сервісом. Він допоможе розпізнати шкідливий софт і уникнути зараження смарфтони.

висновок

Своєчасна перевірка комп'ютера на віруси допоможе уникнути багатьох неприємностей. Якщо ви не можете використовувати повноцінний антивірус, запустіть аналіз за допомогою онлайн-утиліти - найглибше сканування з налаштуваннями проводять ESET Online Scanner та HouseCall. Серед ресурсів для діагностики окремих архівів виділяються Virustotal і Virusimmune - вони використовують в роботі цілий пакет антивірусних баз.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью