• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити комп'ютер на віруси безкоштовно

 1. вступ
 2. Що потрібно знати перш ніж намагатися видалити вірус
 3. Вчимося якісно шукати віруси на комп'ютері
 4. Сканер Dr.Web CureIt
 5. сканер Malwarebytes
 6. Дивитися відео: Як перевірити комп'ютер на віруси безкоштовно?

Кожен хоче бути впевнений в своєму комп'ютері і сподіватися, що на ньому немає різних вірусів, троянських програм або банальної стеження.

Сьогодні я спробую допомогти вам розвіяти свої здогади і покажу, як самостійно перевірити комп'ютер на шкідливі програми і при виявлення відразу знешкодити їх. Давайте боротися за чистоту в комп'ютері разом.

вступ

Зазвичай користувачі згадують про антивірусні програми тільки після того, як підчепили щось цікаве на свій комп'ютер. У більшості випадків починається паніка і заходи які приймаються під час цієї паніки можуть тільки погіршити ситуацію, що склалася.

Що потрібно знати перш ніж намагатися видалити вірус

Я відразу поясню чому. Основна проблема в тому, що піймав вірус людина «біжить» в пошук і забиває запит - «Як видалити вірус з комп'ютера?». Начебто ідея правильна, відразу знайти інформацію, як правильно видалити шкідливе ПЗ і тут же повторити все це на своєму комп'ютері.

З одного боку здається, що простіше просто бути не може, але в результаті виконання безлічі інструкцій нічого не допомагає або стає ще гірше. Справа в тому, що у даній ситуації є і «друга сторона», яку чомусь користувачі ігнорують посилаючись на емоції, паніку і прагнення швидше видалити вірус.

Що ж відбувається насправді в цей момент? А проблема в тому, що пробігаючи по сайтам ви завантажуєте програми про які ви мало що знаєте і завантажуєте з невідомого сайту «Васі Пупкіна», а потім, ввечері починаєте писати на всіх форумах, що програми про які вам розповідали просто відстій і самі є вірусами . Навіть починаєте радити, мол не качайте ніхто, все це розлучення. А мізки не пробували включити? Адже крім, як завантажити антивірусну утиліту сотні тисяч статей попереджають вас, що качати можна виключно з офіційного сайту, а все інше ненадійно.

Ви самі під виглядом антивірусного ПО завантажуєте шкідливі програми баластом і не треба після цього говорити, що все винні крім вас. До чого я все це увазі, мене трохи розпалює ситуація, що склалася і тому я зараз розповім вам про три хороших антивірусних сканерах, якими ви можете скористатися абсолютно безкоштовно.

Я обов'язково дам вам посилання на скачування виключно з офіційних сайтів - це запорука успіху, адже не одна нормальна компанія в збиток собі не стане просувати свій продукт з вірусами. Тому читаємо, завантажуємо і більше не мучимо себе питанням, як видалити вірус з комп'ютера.

Вчимося якісно шукати віруси на комп'ютері

Відразу скажу, що все утиліти про які я зараз напишу не призначені для установки на постійний захист вашого комп'ютера, вони повинні бути використані виключно для видалення вірусів, які ви вже підхопили.

Тому після ретельного очищення комп'ютера від шкідливого програмного забезпечення не забудьте поставити антивірус для постійного захисту. Якщо треба, то ось тут я писав про хороше, безкоштовному антивірусі на постійну основу.

Гаразд, давайте переходити ближче до справи, я покажу 3 хороших, антивірусних сканера, а ви не вибираєте з них, а комплексно завантажуєте все три і скануєте свій комп'ютер кожною програмою по черзі. Навіщо запитаєте? Та тому що ідеального захисту не буває і чим більше варіантів ви застосуєте, тим надійніше отримаєте результат. 3-х сканувань повинно вистачити для якісної перевірки комп'ютера на віруси

Тепер трохи про кожного сканері по докладніше.

Сканер Dr.Web CureIt

Dr.Web CureIt - дуже знаменита лікує утиліту, після скачування не вимагає установки і здатна відразу приступити до пошуку агресивних вірусів.

Я рекомендую цю утиліту в основному початківцям користувачам, тому що для її використання не потрібні ніякі знання, потрібно всього лише натиснути на кнопку почати пошук і після результату натиснути на другу кнопку - «знешкодити загрози»

Зовнішній вигляд на момент написання статті

Kaspersky Virus Removal Tool - не менше популярна утиліта для видалення вірусів. Дуже рідкісний користувач не чув про могутність Лабораторії Касперського, а адже це одна з провідних антивірусних компаній у всьому світі.

Робота такої компанії не може виявитися зайвою тому обов'язково скануємо свою операційну систему і даними алгоритмом захисту.

Зовнішній вигляд на момент написання статті

сканер Malwarebytes

Malwarebytes - даний софт використовують набагато менше людей, тому що це не просто сканер, а повноцінна програма для глибокого аналізу, а як відомо найпотужніші продукти не бувають безкоштовними ось і дана програма вимагає покупки.

Але не поспішайте лаятися, розробники дають 14 днів тестового періоду, якого нам більш ніж вистачить, щоб повністю перевірити свою систему на наявність шкідливих програм.

Зовнішній вигляд на момент написання статті

Після застосування даних програм ви зможете знешкодити більшість відомих заражень і тим самим убезпечити свій комп'ютер. Якщо вам цього мало, то можете скористатися найпотужнішою програмою для видалення вірусів, про яку я писав раніше . Але попереджаю, вона нещадна і при недбалому підході ви можете «вбити» всю операційну систему разом з вірусами. А зараз прийшов час трохи розслабитися і закріпити знання практичними прикладами.

Дивитися відео: Як перевірити комп'ютер на віруси безкоштовно?

На цьому буду закривати тему, але сподіваюся почути вашу думку з даної проблеми. Розкажіть ніж ви користуєтеся для видалення вірусів?

Основна проблема в тому, що піймав вірус людина «біжить» в пошук і забиває запит - «Як видалити вірус з комп'ютера?
Що ж відбувається насправді в цей момент?
А мізки не пробували включити?
Навіщо запитаєте?
Дивитися відео: Як перевірити комп'ютер на віруси безкоштовно?
Розкажіть ніж ви користуєтеся для видалення вірусів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью