• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити комп'ютер на віруси без установки антивіруса

 1. Вступ. Знову ці віруси! Будь-який користувач комп'ютера або ноутбука рано чи пізно стикається з...
 2. деякі поради
 3. Прощайте віруси!

Вступ. Знову ці віруси!

Будь-який користувач комп'ютера або ноутбука рано чи пізно стикається з таким поняттям, як «вірус». І напевно ви вже знаєте значення зазначеного слова. Однак, можна злегка освіжити пам'ять: нагадуємо, що вірусом є шкідливий код , Який блокує інформаційний майданчик на носії. Складно? Таким поняттям охоплюється весь спектр широких можливостей вірусів на сьогоднішній день, адже їх існує, увагу, мільйони різновидів! Тому важливо знати, як можна перевірити комп'ютер на віруси без установки антивіруса.

Тому важливо знати, як можна перевірити комп'ютер на віруси без установки антивіруса

Вихід із ситуації завжди є

Деякі шкідливі коди бувають безпечні, а ось інші, навпаки, можуть нанести колосальну атаку на ваші дані. Страшно? Ще як повинно бути! Тому що деякі типи шкідливих кодів можуть назавжди видалити інформацію з комп'ютера без можливості відновлення. Досить неприємно буде, якщо ваша дипломна робота буде «з'їдена» за день до захисту. У вас з'являться додаткові проблеми, які явно вам не потрібні.

Наприклад, існує вірус, шифрує файли користувача на флешці , Роблячи їх невидимими і нечитабельним для програм. Нині на всіх «воїнів темряви» є «біла армія». Ними служать антивіруси - програмне забезпечення для виявлення, лікування та видалення шкідливих кодів з носія інформації. Природно, кожен вибирає і встановлює більш відповідний йому антивірус. Але що робити, якщо часу на покупку і інсталяцію додатка на комп'ютер або ноутбук немає, а вірус заважає роботі? Тоді вам потрібно вивчити питання про те, як видаляти віруси з комп'ютера без антивіруса.

Тоді вам потрібно вивчити питання про те, як видаляти віруси з комп'ютера без антивіруса

Для збереження даних потрібно своєчасно відстежувати шкідливі програми

Як бути без антивіруса?

Ви можете подумати: як це можна виявити вірус в комп'ютері без антивіруса? Насправді ми не зовсім працюватимемо без «білої армії». Просто ми не будемо запускати інсталяційний файл і чекати завершення інсталяції. Достатньо буде лише відкрити файл образу, який відразу приступить до своєї роботи. Тому не варто нічого лякатися, адже нічого надсекретного і небезпечного робити ми не будемо. Давайте приступимо до нашої некропотлівой роботі. Що ж нам знадобиться?

 1. Комп'ютер, який піддався атаці «темних сил».
 2. Вихід в Інтернет . Він потрібний не тільки для скачування файлу, але і повноцінної його роботи (в представленому прикладі).
 3. Бажання перемогти віруси.

Переходимо по посиланню і викачуємо додаток

Розглядати роботу ми будемо на прикладі можливостей компанії ESET . Ви ж можете вибрати будь-яку іншу при бажанні. ESET пропонує скористатися разової безкоштовної перевіркою.

Для початку визначимося з глибиною і об'ємом аналізу

 1. Запустіть браузер, введіть наступну адресу https://www.esetnod32.ru/home/products/online-scanner/ і виберіть кнопку «Запустити».
 2. Дочекайтеся завершення завантаження і запустіть завантажений файл.
 3. У вікні про прийняття умов користування вибираємо «Приймаю» і тиснемо «ОК» в новому вікні (на Windows).
 4. Тепер потрібно вибрати: включати чи ні виявлення потенційно небажаних програм. Для першого разу краще включати виявлення. Тиснемо бажану кнопку «Сканувати».
 5. Далі потрібно проявити терпіння і дочекатися завершення перевірки. Спочатку ESET завантажить базу вірусних сигнатур, після чого почне сканування вашого комп'ютера. Чим більше файлів у вас зберігається на підприємстві, що перевіряється носії інформації, тим довше буде тривати перевірка. Можете поки попити кави або чай і заспокоїти свої нерви в надії на те, що у вас вийде виявити вірус в комп'ютері без антивіруса.
 6. Потім перед вами з'явиться звіт про проведену перевірку з пропозицією деяких дій. В кінці натисніть «Завершити» і закрийте вікно міні-програми, в якому буде повідомлення про пропозицію скачати 30-денну пробну версію повноцінної антивірусної програми.
 7. Готово! У вас вийшло перевірити комп'ютер на віруси без установки антивіруса, а також видалити шкідливий код. Відтепер будьте більш уважні при підключенні чужих флешок або скачуванні даних з Всесвітньої павутини.

Онлайн-сканер виявив і усунув 1 загрозу

деякі поради

Природно, такі разові перевірки не допоможуть вам постійно знаходитися під захистом від вірусних атак. Краще встановити повноцінну антивірусне програмне забезпечення , Яке буде підтримувати роботу вашого комп'ютера в цілості й схоронності. Також потрібно розуміти, що антивіруси не можуть повністю гарантувати вам захист, тому що шкідливі коди кожен день з'являються нові. Але природно, антивірусні компанії не сидять склавши руки і намагаються випускати оновлення бази вірусних сигнатур, які знаходитимуть «погані коди».

Але природно, антивірусні компанії не сидять склавши руки і намагаються випускати оновлення бази вірусних сигнатур, які знаходитимуть «погані коди»

Рекомендуємо встановити стандартне ПО

Прощайте віруси!

Сьогодні ми з вами поговорили про те, як знайти вірус в комп'ютері без антивіруса. Тепер ви знаєте, що робити в разі атаки шкідливого коду, навіть якщо у вас на комп'ютері не встановлена ​​спеціальна захист. Все ж таки не розслабляйтеся і встановіть повноцінний антивірус на комп'ютер. Тим більше що компанії часто пропонують свої продукти на досить вигідних умовах. Наприклад, ви зможете купити ліцензію на два або три комп'ютери за спеціальною ціною, яка часто приблизно дорівнює вартості однієї ліцензійної копії. Діліться в коментарях, яким антивірусом користуєтесь ви і чому. Удачі, дорогі друзі!

Складно?
Страшно?
Але що робити, якщо часу на покупку і інсталяцію додатка на комп'ютер або ноутбук немає, а вірус заважає роботі?
Ви можете подумати: як це можна виявити вірус в комп'ютері без антивіруса?
Що ж нам знадобиться?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью