• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити комп'ютер або ноутбук на віруси без установки антивіруса - кращі способи перевірки системи на Windows XP, 7, 8, 10

 1. Перевірка на віруси за допомогою безкоштовних програм
 2. Kaspersky Virus Removal Tool
 3. Dr.Web СURE it
 4. Онлайн перевірка комп'ютера на віруси
 5. Онлайн-сканер ESET
 6. Panda ActiveScan
 7. Dr.Web онлайн
 8. Касперський онлайн

Якщо ви думаєте, що виявити і позбутися від вірусів можна виключно  за допомогою антивірусу  , То ви помиляєтеся

Якщо ви думаєте, що виявити і позбутися від вірусів можна виключно за допомогою антивірусу , То ви помиляєтеся! Ви напевно запитаєте, як взагалі можливо перевірити комп'ютер і ноутбук на віруси без установки антивіруса? Так ось, це можливо, в тому числі і без підключення до інтернету! І допоможуть нам у цьому безкоштовні антивірусні утиліти і онлайн-сканери.

Найголовніше, що варто відзначити, подібні утиліти можуть лише просканувати ПК на наявність загроз і видалити їх, лікуванням комп'ютера вони не займаються, майте це на увазі.

Перед тим як почати розбирати тему, хотілося б сказати, що подібні програми тільки доповнюють основний антивірус, але ніяк не можуть замінити його. Тому рекомендую встановити повноцінну захисне ПЗ. ось рейтинг найкращих з них за останній рік.

Перевірка на віруси за допомогою безкоштовних програм

Microsoft Safety Scanner

Компанія Microsoft створила спеціальну утиліту для перевірки комп'ютера. Її можна завантажити з оф. сайту. Врахуйте, що термін її дії становить 10 днів! За його закінченню вам буде потрібно завантажити нову версію з уже оновленими базами вірусів. Її головною перевагою є портативність, працює вона без установки на ПК.

Розробники не вказують, які ОС підтримує програма, проте судячи з відгуків в інтернеті, вона працює на як на Windows Xp так і на наступних версіях - Windows Vista, 7, 8, 10. Також вона не конфліктує з іншими антивірусами.

Kaspersky Virus Removal Tool

Безкоштовна програма від добре відомого розробника Касперського, призначена для пошуку і видалення троянів і інших погроз на ПК. У процесі аналізу застосовується хмарна технологія, що дозволяє значно його прискорити. Завантажити її ви можете звідси.

При виявленні шкідливого ПО, Касперський не видаляти його, а тільки лише повідомляє про загрозу. Але ви завжди можете видалити знайдені віруси самостійно, для цього достатньо перейти по шляху зазначеному в звіті і знешкодити необхідну загрозу.

Після закінчення перевірки і очищення системи, обов'язково перезавантажте комп'ютер.

Dr.Web СURE it

Dr.Web Cure it «Доктор веб» - безкоштовна програма призначена для перевірки ПК на наявність вірусів без установки антивіруса. Відрізняється великою швидкістю роботи і вельми об'ємної базою відомих загроз. З її допомогою ви можете в кілька кліків знайти шкідливі програми і видалити їх раз і назавжди.

Для цього потрібно всього лише завантажити утиліту, відкрити її і запустити процес сканування. Доктор веб ретельно перевірить систему і вилікує її від вірусів. Утиліта відмінно розпізнає більшість загроз і підтримує всі версії Віндовс.

Існують загрози, які не можна видалити в звичайному режимі Windows, для цього завантажитеся в безпечному режимі і проведіть перевірку ще раз.

Онлайн перевірка комп'ютера на віруси

BitDefender QuickScan

Утиліта від відомого розробника, що дозволяє провести онлайн сканування без скачування і установки додаткового антивіруса, просто перейшовши за посиланням. Для початку роботи необхідно натиснути кнопку «Scan now«, після чого в ваш браузер буде встановлено спеціальне розширення. У нього буде доступ до всіх наявних даних на ноутбуці для перевірки. Сам процес триває не більше 2-х хвилин.

Чому так швидко? Як вказується на офіційному сайті, це обумовлено тим, що весь процес здійснюється в хмарі, а сама технологія складається з виявлення активних на момент сканування загроз.

Онлайн-сканер ESET

Ще один спосіб, за допомогою якого можна просканувати ПК або нетбук без скачування додаткової антивірусної програми. Він є повністю безкоштовним для рядових користувачів. Щоб провести сканування, вам буде потрібно перейти на офіційний сайт.

Якщо ви використовуєте Internet Explorer, то аналіз буде проведений без скачування додаткових файлів. Якщо ж ви використовуєте інші браузери для виходу в інтернет, то вам потрібно буде завантажити невеликий файл і запустити його. Як стверджують розробники, онлайн-сканер ESET здатний виявити і видалити будь-які види загроз.

Явною перевагою даної утиліти є можливість налаштовувати сканування. Після того, як ви натиснете кнопку для сканування, з інтернету буде завантажена актуальна антивірусна база і після цього почнеться пошук. Звичайно, утиліта якісна і надійна, проте для її використання на комп'ютер все ж встановлюється додаткове ПО і нею неможливо скористатися без інтернету.

Panda ActiveScan

Сервіс популярного в усьому світі хмарного антивіруса. Для проведення безкоштовного сканування онлайн необхідно зайти на сайт. Так само, як і ESET, Panda працює в IE без установки додаткових файлів.

Як зазначено на офіційному сайті, утиліта здатна виявляти будь-які трояни і шкідливі програми. Лікування ноутбука з її допомогою завжди проходить непомітно швидко і дуже ефективно!

Dr.Web онлайн

Крім широко відомої програми Cure it, Dr.Web веб також має досить непоганим безкоштовним сканером, що дозволяє в онлайн режимі виконати повну перевірку комп'ютера на віруси без установки і без скачування будь-якого додаткового програмного забезпечення. Мабуть, головним його мінусом є те, що кожен файл доведеться завантажувати окремо, не у всіх випадках це буває зручно.

Щоб підвищити зручність роботи з онлайн сканером Доктор веб, можна все сумнівні документи помістити в один архів, потім цей архів цілком, за один раз відправити на перевірку. Але і тут є нюанс, обсяг одного архіву не повинен перевищувати 10 МБ, також необхідно розуміти, що швидкість завантаження безпосередньо залежатиме від вашого інтернет підключення. Тому, якщо у вас досить слабкий інтернет, то завантаження навіть таких невеликих файлів може зайняти тривалий час.

Касперський онлайн

Провести перевірку важливих файлів на наявність вірусів і інших погроз можна за допомогою безкоштовного сканера від Касперського. Він працює в он-лайн режимі, без установки на комп'ютер. По суті це своєрідний аналог Доктор веба, розглянутого раніше.

Kaspersky відрізняється підтримкою завантаження більш об'ємних файлів до 50 МБ, що вельми зручно. Також підтримує завантаження всіх типів даних, включаючи архіви. Працює досить швидко, наприклад, в якості тесту я вирішив завантажити архів розміром 36 МБ, в результаті він був перевірений за хвилину. На жаль, лікуванням комп'ютера він не займається, видаляти віруси доведеться самостійно. Але незважаючи на це, однозначно рекомендую.

Всі розібрані програми виконують всього кілька функцій - виявлення і видалення. Вилікувати ваш комп'ютер вони не в силах. Тому я рекомендую використовувати повноцінні антивіруси, які не тільки захистять ОС Windows від шкідливого ПО, а й в більшості випадків зможуть вилікувати заражені файли.

Відео інструкція по роботі з Доктор Інтернетом

Відеоурок по роботі з Касперського

Відео: ваш надійний захисник від компанії Microsoft

Оцініть статтю:

Інструкція: як перевірити ноутбук на віруси без антивіруса

5 (100%) 3 голос (ів)

Ви напевно запитаєте, як взагалі можливо перевірити комп'ютер і ноутбук на віруси без установки антивіруса?
Чому так швидко?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью