• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як очистити комп'ютер від вірусів - Kaspersky Virus Removal Tool

 1. Як очистити комп'ютер від вірусів
 2. Чистка комп'ютера від вірусів

Доброго времени суток дороги читачі блогу. Сьогодні я продовжую свій цикл статей на тему « вірусів ». Нагадаю, що раніше ми вже розглядали як видалити віруси з комп'ютера за допомогою простої утилитки AVZ. До недавнього часу я був впевнений що ця утиліта впорається з будь-якими ситуаціями і завжди допоможе в очищенні комп'ютера від вірусів. В принципі, так воно і є але на жаль не у всіх випадках.

Днями мені довелося виконати лікування вірусів на одному комп'ютері, по-старому запускаю AVZ, а він навіть відкриватися не захотів. Стандартна чистка комп'ютера від вірусів не допомагала.

У пошуках альтернативи, довелося перепробувати масу утиліт і тільки Kaspersky Virus Removal Tool впорався з покладеним на нього завданням. Я був приємно здивований швидкістю і якістю роботи простий утилитки.

Як очистити комп'ютер від вірусів

Так що, розглянемо цю утиліту як альтернативу, на випадок якщо AVZ не починається з якихось причин.

Отже для початку завантажуємо () і запускаємо Kaspersky Virus Removal Tool. До речі повністю безкоштовний, також як і AVZ.

запустивши утиліту починаємо перевірку комп'ютера на віруси . Для цього вибираємо диски які буде сканувати утиліта.

Далі, необхідно налаштувати рівень безпеку, натисніть на лінк «Рекомендований» і виберіть пункт настройка.

Далі, необхідно налаштувати рівень безпеку, натисніть на лінк «Рекомендований» і виберіть пункт настройка

Так як в настройках все гранично просто.То я просто викидаю вам два скріншота, настройки яких вам необхідно скопіювати собі. І натискаємо ОК.

І натискаємо ОК

Після цього, поруч з посиланням «Рекомендований» (яку ми натискали раніше), натискаємо на посилання «Запитувати дія» в пункті реакція на загрозу.

до меню ↑

Чистка комп'ютера від вірусів

Тут Вам необхідно відзначити все галочки і натискаємо ОК. В результаті у Вас буде такий вид.

Все настройка завершена. Тепер натискаємо на найбільшу кнопку «Запустити перевірку». І чекаємо закінчення перевірки і видалення знайдених в системі вірусів. Після цього велика частина вірусів буде успішно ліквідована. Чистка комп'ютера від вірусів проведений успішно.

Скажімо прямо, Kaspersky Virus Removal Tool поступається по функціоналу AVZ. Він не оновлюється, а значить не завжди може вичистити від всіх вірусів, хоча більшість, точно видаляє.

До речі на випадок якщо жодна з утиліт не запускається, то видалення вірусів з комп'ютера можна виконати за допомогою LiveCD. У разі проблем з троянами, почитайте статтю - як видалити троянський вірус .

Як я писав вище, я не ставив перед собою мету порівняти і з'ясувати яка утиліта краще. Просто якими б не були класними утиліти, в деяких ситуаціях будь-яка з них може виявитися безсилою.

Тому на допомогу приходить альтернатива. В даному випадку це Kaspersky Virus Removal Tool - якісна альтернатива для разової перевірки і хорошою чистки комп'ютера від вірусів.

Так що користуйтеся на здоров'я і залишайте коментарі. Можливо доводилося користуватися цією програмою? Або ви чистите систему від вірусів іншими програмами? Буду радий почути ваші думки та відгуки.

Можливо доводилося користуватися цією програмою?
Або ви чистите систему від вірусів іншими програмами?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью