• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як лікувати вірус-вимагач смс?

На нашому сайті є стаття , Яка описує цей вид лохотрону . Практика показує, що і по сьогоднішній день люди, на жаль, спершу воліють «не зв'язуватися» і відправляють смс, щоб відв'язатися це прокляте вікно, яке блокує запуск програм, і не дає повноцінно працювати на комп'ютері. Можливо підкуповує те, що пишуть там, що вартість смс складає всього 5-15 рублів. В результаті щасливчикам приходить відповідь, що не вистачає грошей на рахунку для відправки смс на цей номер (вартість смс 300-500 рублів). Ще образливіше той факт, що поки люди відправляють смс-ки у творців цих творів є мотивація робити ці віруси ще більш витонченими і непереможними.

Так як же боротися з цим злом?
По-перше, ні в якому разі не можна відправляти смс! Краще витратьте гроші на виклик фахівця, якщо не можете вирішити дану проблему самостійно.

По-друге, добре б в своєму арсеналі мати постійно оновлену (завантажувати свіжу версію хоча б раз на тиждень) антивірусну утиліту від Касперського, яку можна завантажити за адресою http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/ Чи треба говорити, що цю утиліту найкраще тримати десь на флешці або придбати для цих цілей перезаписувати диск CD-RW і раз в тиждень переписувати її. У разі, коли вірус застав вас зненацька завжди буде можливість завантажити Windows в безпечному режимі (понажимайте кнопочку F8 прямо перед самим початком завантаження Windows і в меню виберете пункт «Безпечний режим», а в тому випадку, якщо меню не з'явилося - натисніть кнопку Reset і спробуйте ще раз). Після чого необходілом провести комплексну перевірку вашого комп'ютера на віруси цієї самої утилітою. Запасіться терпінням, тому що процес цей досить таки тривалий. На питання утиліти, що робити зі знайденими вірусами слід відповідати Лікувати, якщо ця опція доступна, або Видаляти, якщо опція Лікувати недоступна.

Після цього слід перезавантажити комп'ютер і скоріше за все вірус зникне.
Зверніть увагу на те, щоб ваш комп'ютер був захищений оновлюється антивірусом (вищевказаної утиліти мало для забезпечення комплексного захисту ПК). На жаль, дані віруси не завжди піддаються лікуванню, тому що від модифікації до модифікації вони стають все більш витонченими і досконалими і іноді для лікування даних вірусів необхідна перевстановлення операційної системи.
Бажаємо успіхів в боротьбі з вірусами. Якщо нічого не виходить - телефонуйте! Приїдемо і допоможемо.

Теги: лікування вірусів , вірус вимагач смс

Інші статті в розділі:


Так як же боротися з цим злом?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью