• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як безкоштовно перевірити комп'ютер на віруси

 1. антивірусні програми
 2. антивірусні сканери
 3. Безкоштовні онлайн сервіси для перевірки на віруси


Часте користування комп'ютером з виходом в глобальну мережу нерідко призводить до зараження системи всілякими вірусами Часте користування комп'ютером з виходом в глобальну мережу нерідко призводить до зараження системи всілякими вірусами.

Комп'ютерним вірусом називають вид шкідливого ПО, який здатний впроваджуватися в код інших програм, створюючи копії самого себе. Зараження можуть піддаватися системні області комп'ютера, завантажувальні сектори та ін. Метою є порушення нормальної роботи програм, псування файлів і каталогів, аж до блокування роботи користувачів.

Щоб уникнути всіх цих неприємностей потрібно регулярно перевіряти комп'ютер на наявність вірусів. Перевірку можна зробити абсолютно безкоштовно і різними засобами, хоча не одна антивірусна програма не дасть гарантії, що вона впорається з новітніми розробками.

Нижче розглянемо кілька методів безкоштовної перевірки комп'ютера на віруси.

антивірусні програми

Якщо користувач часто користується інтернетом, відвідує різні сайти і качає всілякий софт, то антивірусна програма йому просто необхідна. Не обов'язково встановлювати платний антивірус, безкоштовний теж цілком підійде.

Встановлюючи безкоштовний антивірус, Ви забезпечите комп'ютер від попадання в систему шкідливого програмного забезпечення, а також у разі зараження можете виявити і нейтралізувати вірусний код.

У будь-який сучасний антивірус входять дві головні складові: антивірусний екран і антивірусний сканер.

Антивірусний екран запускається разом із системою комп'ютера і виробляє фільтрацію всіх даних, що завантажуються в оперативну пам'ять. Він контролює всі процеси, запущені на комп'ютері.

Антивірусний сканер запускається самим користувачем і може виробляти вибіркову, швидку або повну перевірку комп'ютера на наявність вірусів.

Безкоштовних антивірусних програм дуже багато, але серед них можна виділити найбільш популярні та ефективні: AVG AntiVirus FREE , Avast Free Antivirus , Kaspersky Free , Panda Free Antivirus , Avira Free Antivirus .

антивірусні сканери

Крім антивірусних сканерів входять в антивірусні програми, існують додаткові сканери, які запускаються на вимогу користувача. Вони не конфліктують з основним, штатним антивірусом, прості в роботі і, в основному, не вимагають установки на комп'ютер.

Але, не дивлячись на те, що сканери можуть знайти і видалити більшість шкідливих програм, вони не є повноцінною заміною антивірусу. Це всього лише профілактичний засіб.

Ось список популярних безкоштовних антивірусних сканерів: Kaspersky Virus Removal Tool , Dr.Web CureIt , Malwarebytes Anti-Malware .

Безкоштовні онлайн сервіси для перевірки на віруси

Онлайн сервіси - це сайти, що надають користувачеві можливість безкоштовно перевірити файли, сторінки сайтів на наявність зірвати вірусів, без установки на комп'ютер антивірусних програм. Все, що потрібно - підключення до мережі інтернет.

Розглянемо кращі онлайн сервіси для перевірки файлів і url-адрес на віруси.

VirusTotal - відомий і потужний сервіс, який здійснює аналіз підозрілих файлів і посилань (URL) на предмет виявлення вірусів, хробаків, троянів і всіляких шкідливих програм. У процесі сканування використовуються антивірусні бази різних виробників.

Dr.Web - популярний російський онлайн сервіс перевірки файлів і посилань. На головній сторінці сервісу є два окремих сектора: для перевірки посилань і для перевірки файлів.

VirSCAN - безкоштовний онлайн сервіс для сканування файлів декількома антивірусними технологіями одночасно.

Дозволяє завантажувати для перевірки до 20-ти файлів і загальним об'ємом до 20 Mb.

Дозволяє завантажувати для перевірки до 20-ти файлів і загальним об'ємом до 20 Mb

PS Всі способи безкоштовної перевірки комп'ютера і посилань сайтів на віруси, описані в даній статті, є дієвими і ефективними. Використовуючи їх, Ви забезпечите себе і свій комп'ютер від зайвих проблем.

Поділитися "Способи безкоштовно перевірити комп'ютер на віруси"

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью