• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як прокинути порти в роутері від Ростелеком. Налаштування GameRanger

Ця стаття буде про те, як «прокинути» порти в роутері від Ростелеком на прикладі такої популярної програми, як GameRanger (використовується для ігор по мережі) Ця стаття буде про те, як «прокинути» порти в роутері від Ростелеком на прикладі такої популярної програми, як GameRanger (використовується для ігор по мережі).

Заздалегідь прошу вибачити за можливі неточності у визначеннях (не фахівець в даній області, тому буду намагатися пояснювати все «своєю мовою»).

Е слі раніше комп'ютер був щось з розряду розкоші - то зараз їм нікого не здивувати, у багатьох в квартирах по 2-3 і більше комп'ютерів (настільний ПК, ноутбук, нетбук, планшет та ін.). Щоб всі ці пристрої могли працювати з інтернетом потрібна спеціальна приставка: роутер (іноді називають маршрутизатором). Саме до цієї приставці підключаються всі пристрої з Wi-Fi або по дроту «кручений парі».

Незважаючи на те, що після підключення, у вас є інтернет: сторінки в браузері відкриваються, ви можете щось скачати і т.д. Але деякі програми можуть відмовитися працювати, або працювати з помилками або не в потрібному режимі ...

Ч об це виправити - треба «прокинути» порти, тобто зробити так, щоб ваша програма на комп'ютері в локальній мережі (всі комп'ютери підключені до роутера) могла отримати повний доступ до інтернету.

Ось типова помилка з програми GameRanger, що сигналізує про закритих портах. Програма не дозволяє нормально грати і підключатися до всіх хостів.

До оли ваш комп'ютер з'єднується з роутером для виходу в інтернет, він отримує не тільки доступ в інтернет, а й локальний ip адресу (наприклад, 192.168.1.3). При кожному підключенні цей локальний ip адреса може змінюватися!

Тому для того, щоб прокинути порти, потрібно спочатку зробити так, щоб ip адреса у комп'ютера в локальній мережі був постійний.

Заходимо в настройки роутера. Для цього відкрийте браузер і вбийте в адресний рядок «192.168.1.1» (без лапок).

За замовчуванням пароль і логін - «admin» (маленькими буквами і без лапок) За замовчуванням пароль і логін - «admin» (маленькими буквами і без лапок).

Далі потрібно перейти в розділ «LAN» налаштувань, цей розділ знаходиться в «додаткових настройках» Далі потрібно перейти в розділ «LAN» налаштувань, цей розділ знаходиться в «додаткових настройках». Далі в самому низу є можливість зробити певний локальний ip адресу статичним (тобто постійним).

Для цього потрібно знати свій MAC адресу (про те, як його дізнатися, см. В цій статті: https://pcpro100.info/kak-uznat-svoy-mac-adres-i-kak-ego-izmenit/ ).

Потім просто додаєте запис і вводите MAC адресу і ip адресу, який буде вами використовуватися (наприклад, 192.168.1.5). До речі, зверніть увагу, що MAC адреса вводиться через двокрапки!

До речі, зверніть увагу, що MAC адреса вводиться через двокрапки

У Другим кроком вже буде додавання потрібного нам порту і потрібного локального ip адреси, який ми присвоїли нашому комп'ютера в попередньому кроці.

Заходимо в настройки «NAT» -> «Тригер портів». Тепер можна додати потрібний порт (наприклад, для програми GameRanger порт буде 16000 UDP).

У розділі «NAT» ще необхідно зайти в функцію настройки віртуальних серверів. Далі додати рядок з портом 16000 UDP і ip адресу, на якій ми його «прокидаємо» (в нашому прикладі це 192.168.1.5).

Після цього перезавантажуємо роутер (в правому верхньому куті можна натиснути кнопку «reboot», див Після цього перезавантажуємо роутер (в правому верхньому куті можна натиснути кнопку «reboot», див. Скріншот вище). Перезавантажити можна навіть просто вийнявши блок живлення на пару секунд з розетки.

На цьому настройка роутера завершена. У моєму випадку програма GameRanger стала працювати як належить, ніяких помилок і і проблем з коннектом більш не було. На все про все ви витратите, приблизно, хвилин 5-10 часу.

До речі, інші програми налаштовуються таким же чином, єдине, порти, які потрібно «прокинути», будуть іншими. Як правило, порти вказуються в налаштуваннях програми, в файлі допомоги, або просто спливе помилка із зазначенням, що потрібно налаштувати ...

Всього найкращого!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью