• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зайти в BIOS на ноутбуці ASUS?

 1. Відкриваємо меню БІОС ноутбука ASUS
 2. Вхід в BIOS ноутбука Асус з Windows 10 і Windows 8

Ця стаття стане в нагоді всім власникам ноутбуків ASUS, яким з якоїсь причини знадобилося зайти в BIOS. Найчастіше в БІОС заходять в процесі установки Windows на ноутбук , Коли потрібно виставити завантаження з флешки, або CD / DVD диска. Або завантажиться з завантажувального диска для відновлення Windows, перевірки на віруси, або інших завдань. Так само в BIOS ноутбука ASUS можна змінити багато різних параметрів, подивитися підключені пристрої, або оновити ПЗ.

Трохи не по темі статті, але все ж відкрию вам маленький секрет. Щоб завантажити свій ноутбук з флешки, або диска, зовсім не обов'язково виконувати вхід в меню BIOS і міняти там настройки. Можна використовувати Boot Menu . На ноутбуках ASUS його можна викликати клавішею Esc відразу після включення ноутбука. Натискаєте на кнопку включення, і відразу натискайте Esc. Відкриється меню, в якому ви зможете вибрати необхідний пристрій для завантаження.

У більшості випадків, в незалежності від встановленої Windows (якщо операційна система вже встановлена), настройки БІОС на ноутбуці ASUS можна відкрити клавішею F2. Цей спосіб можна використовувати в тому випадку, коли Windows, або система ще не встановлена. Так само в Windows 7. Просто в Windows 8 і Windows 10 є ще один спосіб потрапити в це меню. Давайте розглянемо всі більш докладно. У мене так само ноутбук Асус (правда, не найновіший), так що зможу показати все на реальному прикладі.

Відкриваємо меню БІОС ноутбука ASUS

Цей спосіб може не спрацювати в Windows 10 і 8. Далі поясню чому і напишу як виправити.

Робимо так: вимикаємо ноутбук (якщо не можете вимкнути, секунд 5 потримайте кнопку включення), натискаємо і тримаємо клавішу F2 і включаємо ноутбук (натискаємо на кнопку включення). Особисто я завжди натискаю на кнопку включення, і починаю активно натискати на F2.

Особисто я завжди натискаю на кнопку включення, і починаю активно натискати на F2

Коли відкриється BIOS, клавішу можна відпускати.

Коли відкриється BIOS, клавішу можна відпускати

Порядок завантаження можна змінити на вкладці «Boot». Досить на місце першого пристрою поставити привід CD / DVD, або USB-накопичувач. Флешка вже повинна бути підключена. І бажано в USB 2.0. Як бачите, у мене на першому місці стоїть SSD накопичувач.

Як бачите, у мене на першому місці стоїть SSD накопичувач

Не забудьте зберегти настройки натиснувши клавішу F10. Після того, як ви встановите Windows, або виконайте інші дії, бажано повернути жорсткий диск, або SSD на перше місце в списку пристроїв.

Вхід в BIOS ноутбука Асус з Windows 10 і Windows 8

Вся справа в тому, що через функції швидкого завантаження, неможливо зайти в БІОС після виключення ноутбука. Я перевіряв. Вимкнув ноутбук, натиснув на F2, включив його, і завантажилася Windows 10. Тому, щоб клавіша F2 спрацювала, потрібно не вимикати ноутбук, а саме перезавантажити його. В меню пуск натиснути на значок «Вимкнення» і вибрати «Перезавантаження».

Після цього натисніть і тримайте, або просто активно натискайте клавішу F2.

Ще один спосіб: відключити на час функцію «Швидкий запуск». Зайдіть в Панель керування \ Всі елементи панелі керування \ Електроживлення. Зліва виберіть пункт «Дії кнопок харчування». Потрібно прибрати галочку з пункту «Увімкнути швидкий запуск» і зберегти налаштування. Якщо цей пункт буде неактивний, то вищою буде посилання «Зміна параметрів, які зараз недоступні». Натисніть на неї.

Натисніть на неї

Після цього можна вимкнути ноутбук, включити його і зайти в БІОС, як я показував на початку цієї статті. Коли все зробите, раджу назад включити функцію «Швидкий запуск».

Сподіваюся, мої поради допомогли вам зайти в BIOS на своєму ноутбуці ASUS. У мене все без проблем працює. Тільки дивіться обережно, не міняйте в BIOS все настройки поспіль. Можна так налаштувати ... 🙂 Якщо щось піде не за планом, то ви завжди можете скинути налаштування BIOS до заводських, вибравши пункт «Optimized Defaults» (клавіша F9).

Якщо залишилися якісь питання - питайте в коментарях. Всім обов'язково відповім!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью