• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зайти в безпечний режим Windows 10

 1. Безпечний режим за допомогою кнопки перезавантаження
 2. Запуск безпечного режиму за допомогою msconfig
 3. Використання командного рядка для входу в безпечний режим
 4. Особливі варіанти завантаження
 5. Установчий диск Windows 10

Безпечний режим в Windows - це свого роду «ліки» від недуг, мучать ваш комп'ютер. Його суть в тому, щоб завантажити операційну систему, і бажано, нічого більше. Всі програми з автоматичного запуску, всі служби, драйвера, а також, можливо віруси не будуть запускатися в безпечному режимі, щоб ви змогли встановити і виправити причину несправності вашого комп'ютера. У Windows 10 розробники прибрали зручну функцію входу в безпечний режим за допомогою клавіші F8, тому я вирішив розповісти, як зайти в безпечний режим Windows 10 іншими способами:

 • Через кнопку перезавантаження;
 • Через утиліту для конфігурації системи (msconfig);
 • Високий рівень спосіб за допомогою командного рядка;
 • За допомогою особливих варіантів завантаження;
 • Використовуючи інсталяційний диск з Windows 10.

Увага! Якщо ви не зрозумієте, як виконувати дані способи, то внизу є відео, яке допоможе розібратися з цим питанням.

Безпечний режим за допомогою кнопки перезавантаження

Цей спосіб зручний і простий, тому я вирішив розповісти про нього в першу чергу. Потрібно натиснути на «Пуск», потім на кнопку «Завершення роботу». Спливе меню, в якому буде три способи завершення роботи, затисніть клавішу «Shift» і виберете пункт «Перезавантаження».

Зображення на моніторі стане синім, та з'явиться напис «Зачекайте». Після завантаження, ми побачимо три можливих варіанти подальших дій. Перший дозволяє продовжити роботу на комп'ютері, другий переводить в подальше меню вибору, а третій завершує роботу операційної системи. Вам треба вибрати другий варіант «Діагностика».

З'явиться меню «Діагностика». Тепер ви повинні натиснути на «Додаткові параметри».

Тепер ви повинні натиснути на «Додаткові параметри»

Якщо на неї натиснути, то ми побачимо меню з безліччю іконок, вибираєте пункт «Параметри завантаження», який і дозволить нам налаштувати параметри завантаження Windows, щоб потрапити в безпечний режим.

Тут знаходяться параметри завантаження системи, які дозволять вибрати безпечний режим. Зараз вам треба натиснути на «Перезавантажити»:

Після швидкого перезавантаження ви побачите синій екран з параметрами завантаження. Нас цікавлять варіанти, які знаходяться під пунктами: 4,5 і 6. Вони відрізняються один від одного завантажуються драйверами і службами, які можуть дозволити мережевий режим або командний рядок. Але нам треба вибрати режим під цифрою 4, щоб це зробити, натисніть клавішу F4.

Запуск безпечного режиму за допомогою msconfig

Утиліта msconfig є дуже корисним інструментів в роботі з операційною системою. За допомогою неї зараз ми з вами будемо запускати безпечний режим в Windows 10.

Щоб запустити цю програму необхідно натиснути на клавіатурі комбінацію клавіш «Win» + «R» і ввести у вікні «msconfig», натискаємо «ОК». Також вікно «Виконати» можете запустити більш простим способом - натисніть на «Пуск» правою кнопкою миші і виберіть «Виконати».

Також вікно «Виконати» можете запустити більш простим способом - натисніть на «Пуск» правою кнопкою миші і виберіть «Виконати»

З'явилося вікно конфігурації системи. Воно містить п'ять вкладок, кожна з яких відповідає за певний функціонал. Переходимо на вкладку «Завантаження», там містяться налаштування для безпечного режиму. Насамперед необхідно вибрати операційну систему, яка буде завантажуватися безпечно.

У групі елементів під назвою «Параметри завантаження» вам треба галочку напроти пункту «Безпечний режим», під ним за допомогою перемикача можна вибрати тип завантаження, мінімальна - стандартний режим, інша оболонка - дозволяє використовувати командний рядок і мережу - дозволяє працювати з локальною мережею і інтернетом. Також поставимо параметр визначає тайм-аут, тобто тимчасову затримку перед вибором типу завантаження перед запуском операційної системи.

Якщо такі настройки завантаження для даної ОС слід зробити постійними, то можна поставити прапорець навпроти відповідного пункту. Готово, залишилося натиснути застосувати і при наступному перезавантаженні то ви мусите вирішувати в якому режимі запустити Windows 10.

Готово, залишилося натиснути застосувати і при наступному перезавантаженні то ви мусите вирішувати в якому режимі запустити Windows 10

Після того як ви зайдете в безпечний режим і зробіть всі необхідні дії, ви можете зайти msconfig і зробити звичайну завантаження системи.

Використання командного рядка для входу в безпечний режим

Цей спосіб я вважаю досить просунутим і цікавим. Нам знадобиться командний рядок, щоб її запустити натискаємо на «Пуск» правою кнопкою миші і в меню вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

З'явилася невелика чорне вікно, в яке можна вводити різні команди, які програма буде виконувати з заданими параметрами. Введемо наступну сходинку: bcdedit / copy {current} / d «Безпечний режим» (або будь-яке інше назву) і натиснемо Enter. Тепер можете закрити вікно командного рядка.

Введена вище команда створить новий параметр у програмі msconfig (раніше ми її з вами розглядали). У розділі «Завантаження» з'явиться нова можливість запуску операційної системи, яка буде називатися «Безпечний режим».

Коли зайдете в «Конфігурація системи» і перейдете у вкладку «Завантаження», вам треба натиснути на 2ий пункт - «Безпечний режим (C: / Windows)» і поставити галочку біля «Безпечний режим». Також зверніть увагу, щоб таймаут був мінімум 10, так як якщо буде менше, то ви можете не встигнути вибрати потрібний вам параметр.

Також зверніть увагу, щоб таймаут був мінімум 10, так як якщо буде менше, то ви можете не встигнути вибрати потрібний вам параметр

Далі необхідно перезавантажити комп'ютер. Перед запуском Windows з'явиться вікно вибору режиму завантаження, вам треба вибрати «Безпечний режим».

Тепер ця опція буде завжди присутній у вашій системі, якщо це заважає і створює деякі незручності, то цю функцію можна відключити. Для цього необхідно запустити утиліту - натискаємо клавіші «Win» + «R» і вводимо «msconfig» і натискаємо Enter.

З'явиться знайоме вікно, переходимо на вкладку «Завантаження». Щоб видалити вибираємо лівою кнопкою миші потрібний пункт і клацаємо по кнопці «Видалити».

Щоб видалити вибираємо лівою кнопкою миші потрібний пункт і клацаємо по кнопці «Видалити»

Тепер при включенні комп'ютера все буде відбуватися без затримки.

Особливі варіанти завантаження

Щоб скористатися цим методом, натискаємо по значку повідомлень в правому нижньому куті робочого столу. І вибираємо пункт «Всі параметри».

У вікні налаштувань вибираємо посилання «Оновлення та безпека».

Далі шукаємо кнопку «Відновлення», натискаємо на неї і праворуч натискаєте «Перезавантажити зараз».

Наступний етап і всі наступні такі ж, як і в першому способі, описані в даній статті, підтверджуємо перезавантаження.

Комп'ютер почне вимикання, перед запуском Windows з'явиться вікно вибору способу завантаження. Варіанти 4,5 і 6 відповідають клавішам F4, F5 і F6. Всі ці режими коротко описані в першому способі, що розглядається в даній статті.

Установчий диск Windows 10

Цей спосіб слід використовувати, якщо не виходить дійти до екрану входу в систему. Вставляємо завантажувальний диск в дисковод комп'ютера і завантажується з нього. Після того, як ви виберете мову, у вас з'явиться наступне вікно:

Слід натиснути на напис «Відновлення системи» в лівому нижньому кутку, потім «Діагностика» - «Додаткові параметри» - «Командний рядок». В командний рядок вводите команду bcdedit / set {default} safeboot minima l і натискаєте Enter. Тепер зробіть перезавантаження комп'ютера, і ви автоматично потрапите в безпечний режим. Якщо вам треба повернути в початковий стан (як було), то введіть bcdedit / deletevalue {default} safeboot.

Також можете використовувати інший спосіб, введіть в командний рядок - bcdedit / set {globalsettings} advancedoptions true і після цього перезавантажте систему. Далі система покаже варіанти завантаження, де буде безпечний режим. Щоб зробити відключення цієї опції, вам треба в командному рядку ввести bcdedit / deletevalue {globalsettings} advancedoptions. Увага! Цю команду можна вводити в звичайному режимі Windows.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью