• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як скинути пароль на Windows 8: п'ять способів

 1. Зміна пароля онлайнової облікового запису
 2. Скидаємо локальну обліковий запис у вісімці
 3. Створення флешки для скидання засобами Windows 8
 4. Запобігання проблем з забутим паролем
 5. Огляд програм для скидання
 6. підводимо підсумок
 7. Відео по темі

Забутий пароль Windows 8, ще не є причиною для паніки. Тому, якщо у вас саме ця ситуація, чи не слід нічого робити, які можуть пошкодити як ПК, так і його компонентів. Існує досить методів, щоб скинути пароль в операційній системі Windows 8, але кожен з них підходить тільки до певного виду пароля.

У Windows 8 є два типи облікових записів, а саме локальні і онлайнові акаунти www.live.com. Якщо ви не знаєте, який тип облікового запису використовується на вашому ПК під управлінням Windows 8, то вам спочатку необхідно це з'ясувати. Для цього слід включити свій комп'ютер і подивитися, виведений чи адреса електронної пошти з доменом hotmail.com, live.com або якимось іншим на екрані вище, поруч з текстовим полем, де ви вводите пароль для входу в вісімку. Якщо e-mail з доменному відображається, значить доступ до ПК здійснюється через неї. В іншому варіанті, обліковий запис є локальною.

Заміна пароля облікових онлайнових записів Microsoft є досить швидким і нескладним процесом. А ось для скидання локальних учёток доведеться користуватися стороннім програмним забезпеченням або оригінальним диском Windows 8. Стороннє програмне забезпечення за допомогою якого можна обнулити пароль не завжди допомагає, так як комп'ютери, попередньо завантажуються з Windows 8, включають в себе нову безпечну початкове завантаження і метод початкової завантаження об'єднаного расширяемого микропрограммного інтерфейсу (UEFI). Ця нова безпечне середовище завантаження ускладнює процес доступу інструментів стороннього ПО для видалення пароля.

У цьому матеріалі ми розглянемо способи скидання, як онлайнової облікового запису, так і локальної. Для злому пароля локального облікового запису будемо використовувати не тільки засоби ОС, але і сторонні утиліти. А для домашніх користувачів Windows 8 ми розглянемо альтернативні методи введення паролів, які легко запам'ятати.

Зміна пароля онлайнової облікового запису

Якщо для входу в ваш ноутбук або стаціонарний комп'ютер під управлінням Windows 8 ви використовуєте онлайнову обліковий запис Microsoft і забули пароль до неї, то не варто засмучуватися. Обліковий запис Microsoft легко відновлюється за допомогою онлайнової форми на сайті https://account.live.com/password/reset. За допомогою цієї форми ви зможете видалити пароль з будь-якого ПК, а також зі смартфона або планшета. Багато користувачів, які забули пароль для учеткі, зазвичай намагаються вирішити дану проблему через службу підтримки Microsoft, але при розмові з підтримкою вона не вирішує цю задачу і радить скористатися формою, яку ми описали вище.

Тепер розглянемо приклад. Перейдемо на сторінку в браузері, зазначену вище.

Перейдемо на сторінку в браузері, зазначену вище

На цій сторінці виберемо пункт «Я не пам'ятаю свій пароль» і перейдемо до наступної сторінки.

На цій сторінці виберемо пункт «Я не пам'ятаю свій пароль» і перейдемо до наступної сторінки

В цій сторінці необхідно ввести ім'я вашого профілю. Після цього вам буде висланий код безпеки на додаткову адресу, яку ви вказали при реєстрації. Отримавши цей код безпеки, його необхідно ввести для підтвердження того, що ви є власником облікового запису Microsoft.

Отримавши цей код безпеки, його необхідно ввести для підтвердження того, що ви є власником облікового запису Microsoft

Підтвердивши отриманий пароль, ви потрапите на сторінку, де можна створити новий пароль для вашого профілю з доменному hotmail.com, live.com або іншим. Тепер дуже легко отримати доступ до свого ПК під управлінням Windows 8.

Як видно з прикладу, зробити скидання, знаючи додатковий адресу e-mail або номер мобільного телефону, досить просто. Але як бути в ситуації, якщо у вас немає доступу до додаткового адресою e-mail або мобільному, за якими можна отримати код безпеки. Рішення пропонує сама Microsoft. Тому на сторінці підтримки http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows-live/id-support необхідно вибрати відповідний пункт, який допоможе вам вирішити проблему з доступом.

Також хочеться відзначити, що при зверненні в саппорт для скидання, вам потрібно створити новий обліковий запис. Ця учеткі буде тимчасовою і потрібна тільки для виконання скидання вашого пароля із залученням саппорта. Для скидання вашого профілю служба підтримки запропонує заповнити вам онлайн-анкету, в якій будуть питання, пов'язані з безпекою. Наприклад, будуть враховуватися вводи будь-яких попередніх паролів, а також адреси, на які ви недавно відправляли листи своїм колегам і друзям.

Наприклад, будуть враховуватися вводи будь-яких попередніх паролів, а також адреси, на які ви недавно відправляли листи своїм колегам і друзям

Є ще один момент, який необхідно враховувати. Здійснивши скидання, ви отримаєте доступ до ПК на вісімці тільки в тому випадку, якщо комп'ютер має вихід в Інтернет. В іншому випадку, вісімка буде запитувати старий пароль, який ви забули.

Скидаємо локальну обліковий запис у вісімці

Як було описано раніше, створивши пароль до локальної записи вісімки, ви надійно захистите свій ПК, так як він включають в себе нову безпечну початкове завантаження і метод початкового завантаження UEFI.

Щоб відновити доступ до локальної учетке, вам буде потрібно інсталяційний диск або завантажувальний флешка з Windows 8. завантажувальний флешку можна створити за допомогою утиліти від Microsoft «Media creation tool». У нашому випадку ми будемо використовувати завантажувальний диск.

Тепер настав момент застерегти користувачів: ви використовуєте цей метод на свій страх і ризик, так як він не рекомендований розробниками Microsoft.

Що ж, приступимо. Завантажившись з диска при старті системи, виберемо мову установки і перейдемо до наступного вікна.

Завантажившись з диска при старті системи, виберемо мову установки і перейдемо до наступного вікна

У цьому вікні натиснемо на пункт «Відновлення системи», що перекине нас в меню додаткових параметрів.

У цьому вікні натиснемо на пункт «Відновлення системи», що перекине нас в меню додаткових параметрів

У цьому меню виберемо посилання «Діагностика / Розширені можливості пошуку / Командний рядок». У відкрилася консолі від імені адміністратора введіть команду, зображену на малюнку нижче.

У відкрилася консолі від імені адміністратора введіть команду, зображену на малюнку нижче

Підтвердіть цю команду клавішею Enter і введіть наступну команду.

Підтвердіть цю команду клавішею Enter і введіть наступну команду

І також підтвердіть її клавішею Enter.

Виконавши ці дії, увійдіть або комп'ютер і замість введення пароля на екрані входу в систему натисніть клавішу Shift п'ять разів, після чого відкриється консоль від імені адміністратора. У занедбаній командному рядку від імені адміністратора введіть команду, зображену нижче.

Під введеної команді «alex» - це ім'я користувача, а «Fg45 # -fghd» - новий пароль.

Після успішного відновлення можливості входу, завантажити з інсталяційного диска і в консолі поверніть файл utilman.exe назад:

exe назад:

З прикладу видно, що він трохи складний для початківців користувачів, але у користувачів у яких є досвід роботи з командним рядком, від імені адміністратора не повинно бути проблем.

Створення флешки для скидання засобами Windows 8

Ще одним зручним засобом для скидання пароля локальної учеткі є флешка скидання пароля. Ця дискета являє собою флешку з параметрами скидання пароля до локального облікового запису. Перед запуском майстра створення дискети, вставте в ПК флешку. Для запуску майстра, запустіть «Пошук» комбінацією клавіш Win + Q і введіть в ньому «Створення дискети скидання». (Опція доступна тільки при авторизації з локальним паролем).

Запустіть знайдений майстер.

У вікні майстра натисніть кнопку Далі, після чого на USB накопичувач запишеться файл «userkey.psw». Цей файл містить інформацію для скидання пароля. Використовувати цю флешку для скидання пароля можна, завантажившись до екрану входу в систему. На екрані входу наберіть неправильний пароль, після чого поряд з текстовим полем пароля з'явиться посилання «Скинути пароль».

На екрані входу наберіть неправильний пароль, після чого поряд з текстовим полем пароля з'явиться посилання «Скинути пароль»

Перейшовши за цим посиланням, майстер скидання пароля прочитає інформацію для скидання з флешки і ви отримаєте доступ до Windows 8 без введення забутих символів.

Як видно з прикладу, даний спосіб дуже простий і підійде початківцям користувачам персонального комп'ютера. Але хочеться відзначити, що його головним недоліком є те, що вам доведеться створити цю дискету скидання раніше, ніж ви забудете або втратите свій пароль. Тому дискету скидання бажано створювати відразу після установки операційної системи.

Запобігання проблем з забутим паролем

Відновивши доступ до своєї учеткі в Windows 8, ви можете встановити нові альтернативні методи входу в систему за допомогою параметрів операційної системи. Цими методами є графічний пароль та ПІН-код.

Наприклад, використовуючи графічний пароль, ви надійно захистите свою учетку, при цьому його дуже легко запам'ятати і важко забути. Принцип дії графічного пароля заснований на жестах ваших улюблених фотографій. Щоб створити його, вам потрібно знайти одну зі своїх фотографій, наприклад, фото з вашим котом. Слідуючи підказкам майстра, встановіть вашу фотографію і зафіксуйте на ній три жесту, за допомогою яких ви зможете розблокувати доступ до свого облікового запису.

Використання ПІН-коду є найбільш простим способом для доступу до комп'ютера домашнього користувача. Наприклад, у всіх є телефони, в яких використовується чотиризначний ПІН-код. Тому ви можете створити такий же ПІН-код, як і в телефоні і використовувати його для входу в вісімку. Посудіть самі, такий пароль забути дуже складно.

Огляд програм для скидання

У цьому прикладі ми розглянемо дві програми для скидання пароля. Перша програма має назву Ophcrack. Ця утиліта розповсюджується безкоштовно, і завантажити її можна з офіційного сайту http://ophcrack.sourceforge.net. Завантажити утиліту можна як образ ISO і як архів для створення завантажувального USB-накопичувача. У нашому випадку ми будемо використовувати LiveCD версію. Завантажившись при старті системи з LiveCD диска, ми потрапимо в таке меню.

У цьому меню виберемо пункт «Ophcrack graphic mode - automatic». Цей пункт запустить портативну ОС, засновану на Linux з консоллю, в якій можна зробити операції по скиданню пароля. Також хочеться відзначити, якщо паролі будуть дуже складними, то їх пошук може зайняти дуже багато часу.

Друга програма носить назву PCUnlocker. Утиліту можна завантажити з її офіційного сайту http://www.top-password.com. PCUnlocker так само як і Ophcrack, можна використовувати як ISO образ і як архів для створення завантажувального USB-накопичувача. Насамперед завантажимо образ PCUnlocker на наш ПК і запишемо його на оптичний диск. Слідуючи далі, ми завантажили з цього диска при старті комп'ютера в вікно програми PCUnlocker.

Слідуючи далі, ми завантажили з цього диска при старті комп'ютера в вікно програми PCUnlocker

PCUnlocker заснований на операційній системі Windows PE, тому ми побачимо знайомий інтерфейс. Щоб видалити пароль в нашому комп'ютері під керуванням Windows 8, необхідно вибрати користувача і натиснути кнопку Reset Password в вікні утиліти PCUnlocker. У нашому випадку адміністратором є користувач «Alex». Після цих дій здійсниться скидання, після перезавантаження якого ви зможете зайти в свій обліковий запис.

Крім розглянутих утиліт існують ще такі, які можуть знести пароль і відновити доступ до вашої локальної облікового запису:

 • Offline NT Password & Registry Editor;
 • Kon-Boot;
 • Cain & Abel;
 • LCP;
 • Trinity Rescue Kit;
 • John the Ripper.

підводимо підсумок

У цьому матеріалі ми розглянули всі популярні способи скидання пароля, як локальної, так і онлайнової облікового запису Windows 8. Для домашніх ПК в матеріалі були розглянуті способи альтернативних видів паролів, які дуже легко запам'ятати.

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам скинути пароль, який ви забули і дозволить вам отримати доступ до свого комп'ютера.

Відео по темі

гарна реклама

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью