• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як скинути пароль адміністратора Windows 7

Скинемо пароль на комп'ютері з Windows 7. Виїзд фахівця до вас додому або офіс. До нас можна звернутися за тел. +7 (499) 75-55-021.

+7 (499) 75-55-021

Скидання пароля Windows 7 2500 руб. Скидання пароля Windows 8 2800 руб. Скидання пароля Windows 10 3500 руб. Виїзд фахівця Безкоштовно. Консультація по роботі ПК Безкоштовно Гарантія на всі роботи 1 рік

Іноді люди забувають пароль адміністратора на Windows 7. При виконанні будь-яких системних маніпуляцій, система може запитати пароль адміністратора. Якщо цей пароль не відомий, то будь-які подальші зміни в системі будуть неможливі. Так само пароль може стояти при включенні комп'ютера (при вході в Windows). Якщо ви забули цей пароль, то вхід в систему буде неможливий. По суті, ви не зможете користуватися таким комп'ютерів взагалі, тому що вхід в систему заблокований.

Існує кілька способів розблокування Windows з наступним входом в систему, ми вам розповімо про деякі з них. Якщо дотримати всі інструкції і здійснити скидання або зміну пароля Windows 7, ніяка призначена для користувача інформація не буде порушена, всі дані на комп'ютері залишаться на місці.

Якщо дотримати всі інструкції і здійснити скидання або зміну пароля Windows 7, ніяка призначена для користувача інформація не буде порушена, всі дані на комп'ютері залишаться на місці

Так як же все таки скинути пароль Windows 7?

метод 1

Для початку вам потрібен інсталяційний диск Windows 7. Ви повинні зайти в BIOS комп'ютера і змінити порядок завантаження ваших пристроїв. Першим повинна стояти завантаження з вашого приводу. Після цього вставляємо диск, зберігаємо налаштування і виходимо з BIOS. Чекаємо завантаження з диска ..

При появі першої картинки натискаємо Далі, а після вибираємо "Відновлення системи". Натискаємо далі і бачимо меню, в ньому ми повинні вибрати командний рядок. У командному рядку робимо пишемо наступне:

 1. Copy c: \ windows \ system32 \ sethc.exe c: \ і натискаємо Enter.
 2. copy c: \ windows \ system32 \ cmd.exe c: \ windows \ system32 \ sethc.exe натискаємо Enter.
 3. Натискаємо Y, а потім знову Enter.
 4. Закриваємо вікно і натискаємо Перезегрузка.
 5. Чекаємо завантаження Windows і 5 раз натискаємо кнопку SHIFT.
 6. У командному рядку пишемо наступне: net user Користувач Новий Пароль і натискаємо Enter.
 7. перезавантажуємо комп'ютер
 8. Пробуємо зайти в систему.

метод 2

Другому способом є використання так званих LiveCD з утилітами для скидання пароля. Це спеціальні диски відновлення системи, які є завантажувальними і містять в собі багато корисних інструментів і утиліт. Завантажившись з такого диска, ви можете завантажити спеціальну програму для скидання пароля або завантажити операційну систему з диска. У цій "тимчасової" операційній системі слід знайти утиліту, яка відповідає за скидання або зміна пароля. Після запуску цієї програми і установки нового пароля, можете спробувати завантажити вашу операційну систему в стандартному режимі.

метод 3

Цей спосіб має на увазі скидання пароля адміністратора Windows 7 за допомогою спеціально підготовленої флешки. Для початку вам потрібно зробити флешку завантажувальної, тому що ми повинні буде завантажитися з неї після включення комп'ютера.

Після того як ви зробили завантаження з флешки, слід вибрати розділ з перебуванням Windows 7. Це може бути, як варіант "/ dev / sda1". Навпаки слід ввести 1 і натиснути ENTER. Програма повинна сама знайти розділ "Windows / System32 / Config". програма для скидання пароля Windows 7 повинна нам запропонувати кілька варіантів дій, нас цікавить "Password reset". Вибираємо відповідний пункт і створюємо ENTER. Далі слід дотримуватися інструкцій на екрані, тому що в залежності від програми, можуть пропонуватися різні варіанти дій.

Якщо вам потрібно прибрати пароль Windows 7 на комп'ютері або ноутбуці, ви завжди можете звернутися за допомогою в нашу компанію. Буде здійснено виїзд майстра і скидання пароля з вашого комп'ютера у вас вдома або в офісі.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью