• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати гарне вино - 6 простих правил

Коворкінг DI Telegraph спільно з компанією Simple запускає курс лекцій про вино і культурі його споживання. Програма отримала назву Moscow Wine Meetup. Курс розрахований на три заняття: 27 червня, 19 і 24 липня. Першу лекцію, яка відбудеться вже завтра, планують присвятити розвінчанню самих розхожих міфів про вино. Крім цього, в рамках курсу розкажуть про сортах винограду, технології виробництва, правила читання етикеток і правилах поєднання вина з їжею.

Напередодні старту курсу ми вирішили поговорити з автором першої лекції - віце-президентом групи компаній Simple Анатолієм Корнєєвим. Він розповів про шість головних помилках, пов'язаних з вином, і дохідливо пояснив, як їх подолати.

Анатолій Корнєєв

1. Чим вище вартість, тим краще смак

Багато хто переконаний, що чим дорожче річ, тим вона краще. Про вино це не зовсім справедливо. Звичайно, якісне вино не може коштувати дуже дешево, але різницю між хорошим і відмінним вином можна відчути тільки з досвідом. Початківцям винним ентузіастам переплачувати немає сенсу.

2. З віком вино тільки краще

Більшість вин створюється, щоб бути випитим відносно швидко, і абсолютно не готове до тривалої витримки. Якщо є бажання збирати колекцію вин і зберігати дійсно довго, питання стоїть вивчити детально і звернутися за консультацією до професіоналів. Колекціонування вин - зовсім інша і більш велика тема.

Колекціонування вин - зовсім інша і більш велика тема

3. Вино під класичної пробкою якісніше, ніж під гвинтовий

Використання класичної пробки для дорогих вин швидше пов'язано з традицією і очікуваннями ринку, а не з реальною необхідністю. Сучасні гвинтові пробки не поступаються класичним, і виробники поступово переходять на них. Особливо це помітно в Новому Світі. Також гвинтова пробка виключає ризик «коркової хвороби», яка може розвинутися в класичній пробці і зіпсувати вино.

4. Червоне вино корисніше, ніж біле

У червоному вині багато корисних речовин, які надходять з шкірки винограду. При виробництві білого вина контакт з шкіркою менш тривалий, тому і таких речовин в білому вині менше. Також червоний виноград містить більше вітамінів. З іншого боку, біле вино викликає менше алергічних реакцій.

З іншого боку, біле вино викликає менше алергічних реакцій

5. Тільки сухі вина хороші

Вважається, що професіонали п'ють тільки сухі вина, а солодкі - для тих, хто не розбирається в питанні. Це не правда. Наприклад, солодкі німецькі рислінг і французькі сотерни цінуються знавцями дуже високо і коштують відповідно.

6. Дешеві вина роблять з порошку

Неможливо зробити вино з порошку. Найпростіше натуральне вино у виробництві дуже дешево, так що і велосипед винаходити не треба.

Відвідування лекцій Moscow Wine Meetup можливо по попередньої реєстрації . Після закінчення курсу всім учасникам збираються відправити «винний тест»: перші 10 осіб, які дадуть відповідь на всі питання правильно, отримають запрошення на закритий бранч з лекторами.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью