• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити інтерактивну вікторину "Столиці світу" в PowerPoint

 1. 1. Титульний слайд
 2. 2. Кнопки переходу
 3. 3. Етапи гри
 4. 4. Відповідь
 5. 5. Завершення вікторини

Зараз все більше викладачів використовують комп'ютерні технології в організації навчальних занять. Супроводити урок або доповідь презентацією, створеної в PowerPoint, - звична справа як для вчителів, так і для учнів. Адже ні для кого не секрет, що найкраще засвоюється інформація, представлена ​​наочно.

У цьому пості ми розповімо як за допомогою PowerPoint створити інтерактивну вікторину, яку згодом можна розмістити в інтернеті або використовувати як самостійний продукт.

Вікторина - гра, в процесі якої учасники повинні відповісти на ряд питань, зазвичай об'єднаних загальною тематикою. При цьому правила гри, спосіб визначення переможця і винагороду обговорюються заздалегідь.

Перш ніж приступити до створення вікторини в PowerPoint, потрібно визначитися з темою гри і підібрати необхідний контент (питання, відповіді, картинки та ін.). Як тільки все це зроблено, можна починати роботу над презентацією.

1. Титульний слайд

На титульному слайді найкраще розмістити тематичну картинку, назва гри, а також елементи управління - кнопки переходу на різні етапи вікторини і слайд з описом правил.

На титульному слайді найкраще розмістити тематичну картинку, назва гри, а також елементи управління - кнопки переходу на різні етапи вікторини і слайд з описом правил

2. Кнопки переходу

До кожної кнопці переходу прикріплюємо гіперпосилання на відповідний слайд, додаємо анімацію і ефект тригера. З детальною відеоінструкції про порядок застосування тригерів в презентації можна ознайомитися в пості « Використання тригерів в PowerPoint і взаємодія з продуктами iSpring ».

З детальною відеоінструкції про порядок застосування тригерів в презентації можна ознайомитися в пості «  Використання тригерів в PowerPoint і взаємодія з продуктами iSpring  »

Додавання тригера дозволить створити ефект натиснутою кнопки (текст всередині кнопки стане невидимим). Таким чином, при поверненні до титульного слайду буде ясно, які етапи гри вже пройдені.

Таким чином, при поверненні до титульного слайду буде ясно, які етапи гри вже пройдені

3. Етапи гри

Створюємо потрібну кількість слайдів згідно числу етапів у вікторині. На кожному слайді розміщуємо фотографію, що зображає відому пам'ятку (впізнавану) тієї чи іншої столиці світу. Потім «ховаємо» фотографію під прямокутниками, які нумеруем. За допомогою ефектів анімації і тригерів задаємо потрібний ефект «відкривання» об'єкта.

За допомогою ефектів анімації і тригерів задаємо потрібний ефект «відкривання» об'єкта

В процесі гри учасник називає цифру прямокутника, клацає по ньому мишкою, і фрагмент малюнка стає видно. Завдання гравця - вгадати країну і її столицю по фотографії.

4. Відповідь

Якщо передбачається самостійне використання гри учнями, то на кожен слайд можна додати або голосовий супровід, записане за допомогою мікрофона, або додати назву столиці, яке при натисканні на кнопку буде з'являтися на екрані. При створенні такої відповіді слід врахувати, що це слово вами повинно бути розташоване поза вікна слайда, а при застосуванні ефекту анімаціі- "призначений для користувача шлях", відповідь буде видно в робочому вікні. Так учасники зможуть дізнатися правильну відповідь або прослухають коротку розповідь про об'єкт на фото (якщо це буде звуковий відповідь).

Так учасники зможуть дізнатися правильну відповідь або прослухають коротку розповідь про об'єкт на фото (якщо це буде звуковий відповідь)

5. Завершення вікторини

За кожну правильну відповідь нараховуються бали. Виграє той, хто набрав найбільшу кількість балів. Як символічного призу на фінальний слайд можна додати зображення диплома або анімацію з поздоровленням переможця.

Отже, у нас вийшла розвиваюча гра-вікторина, підготовлена ​​за допомогою PowerPoint. Відзначимо, що наявність інтерактивних елементів: кнопок управління, ефектів анімації і тригерів - роблять презентацію хорошим навчальним посібником.

Якщо Ви хочете розмістити свою презентацію в інтернеті або Системі Дистанційного Навчання, краще конвертувати готовий проект в формат Flash або HTML5.

За допомогою програми iSpring Suite можна натисненням однієї кнопки конвертувати презентацію в формат Flash / HTML5 для розміщення на сайті, блозі або навчальному порталі, опублікувати в СДО iSpring Learn, хмарний сервіс iSpring Cloud або зберегти у форматі відео.

Крім цього, iSpring Suite дозволяє додавати в презентацію web-об'єкти, відеоролики YouTube, персонажів і інтерактивності. Завдяки їм Ваша вікторина стане ще вишуканішим і цікавіше. Завантажити iSpring Suite безкоштовно →

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью