• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вивести відео в ТОП Youtube: 8 етапів з досвіду

 1. готова система
 2. як вивести будь-яке відео в топ youtube
 3. 1 етап - підбір ключового слова
 4. 2 етап - створюємо заголовок
 5. 3 етап - робимо опис
 6. 4 етап - оформляємо відео
 7. 5 етап - перегляди
 8. 6 етап - коментарі
 9. 7 етап - соціальна активність
 10. 8 етап - коригування
 11. Коротко про головне

"Звертаюся до старим і новим богам. Прошу Вас вивести моє відео s___ в ТОП ютуба. Допоможіть мені і я відплачу тим же. "Саме так могла б звучати молитва для виведення відео на перші місця в такому популярному сервісі як youtube. Тільки одними молитвами не обійтися.

Доведеться скористатися і деякими шаманськими прийомчиками із серії "Як вивести відео в топ Youtube", які в сукупності дадуть потрібний вам результат.

готова система

Youtube - сервіс, де люди викладають свої відео та також шукають потрібний їм відео-матеріал .

І, як ви розумієте, в даному сервісі є своя система підбору і видачі відповідних відео під ваші запити. Всю систему не знає ніхто, напевно навіть розробники 🙂

При цьому все знати і не потрібно, достатньо основних складових, які допоможуть Вам вивести, підняти і просунути відео в ТОП Youtube. І якщо коротко, то виглядають вони таким чином:

 1. Назва відео відповідає запиту;
 2. Опис відео відповідає запиту;
 3. Є активність у вигляді лайків, коментарів і "расшаріваніє";
 4. Люди переглядають відео.

Це знову ж таки, якщо дуже коротко. І якщо після такого довгого вступу ви думаєте, що дана стаття виявиться черговою інформацією без конкретики, то ви помиляєтеся.

Далі ми розглянемо з Вами конкретно кожен пункт, поділимо його на кроки, в кожному з яких ви отримаєте інструкцію як вивести будь-яке відео в ТОП Youtube для подальшого розвитку.

як вивести будь-яке відео в топ youtube

Щоб вивчення даної інформації краще закріпилося, я покажу Вам на конкретному прикладі як ми виводили відео в топ одного з наших клієнтів, який заходив на ринок Росії зі своїм спортивним брендом у сфері бодібілдингу.

Але про нього трохи пізніше, давайте все по кроках. І крок про створення відео, його обробку пропустимо.

1 етап - підбір ключового слова

Почнемо з того, що визначимося з якого ключовим словом ми будемо підніматися на вершину олімпу. Ключове слово - це слово, за яким люди шукають необхідну інформацію в пошуку.

Що потрібно зробити :

 1. Формуємо в голові список запитів, за якими Вас будуть шукати самі платоспроможні і гарячі клієнти;
 2. Перевіряємо його на відповідність попиту тут wordstat.yandex.ru ;
 3. Перевіряємо, щоб частотність не перевищувала 10.000 показів (можна і більше, але буде складніше);
 4. Беремо 5-10 слів "що шукали зі словом". Для цього треба написати ключове слово в wordstat.yandex.ru , Після чого натиснути на ньому і все слова нижче нього буде якраз "що шукали зі словом".

У нашому випадку ми взяли ключове слово "Широка спина". І ось Вам скріншот, зверніть увагу на кількість показів.

І ось Вам скріншот, зверніть увагу на кількість показів

Яндекс вордстат

2 етап - створюємо заголовок

Перед тим як залити відео на ютуб, його файл потрібно назвати обраним найголовнішим ключовим словом. Нагадую, за прикладом ми називали його "Широка спина". Тому так і називаємо файл.

Після чого, коли ми заллємо цей файл, назва автоматично присвоїти з імені файлу. В продовження заголовка ми:

 1. або вписуємо всі слова "що шукали зі словом";
 2. або саме суміжне;
 3. або просто додаємо будь інтригуючу назву, яке зацікавить клікнути.

У нашому випадку ми використовували другий варіант і додали ще одне суміжне ключове слово "тренування на рельєф".

У нашому випадку ми використовували другий варіант і додали ще одне суміжне ключове слово тренування на рельєф

Тема відео

Важливо. Назва відео на ютубі має починатися з головного ключового слова.

3 етап - робимо опис

В ютубі є можливість додати опис до відео, щоб людям було простіше приймати рішення дивитися чи ні, ну і в цілому розуміти що в цьому відео буде.

Так от крім того, що ми там за замовчуванням пишемо посилання на наш сайт, інші соц. мережі, то там же ми пишемо те саме опис, з огляду на наступні правила:

 1. Текст реально і цікаво описує що буде в відео;
 2. Чи не коротше 5 пропозицій;
 3. 2 рази в тексті повторюється назва відео один в один, без відмін - "Широка спина: тренування на рельєф"
 4. 1 раз повторюється назвою відео з розмиванням - "Широка і потужна спина".

4 етап - оформляємо відео

Оформлення відео ніяк не відноситься до його просуванню з точки зору пошуку і запитів.

Єдине, що може вплинути на ще більшу залученість і кликабельность ви дізнаєтеся, коли перейдете до етапу 5. Коли я говорю про оформлення, то маю на увазі такі речі як: обкладинка, анотації та підказки.

оформлення відео

5 етап - перегляди

Коли відео готове і ви нарешті натиснули кнопку опублікувати, то вам в терміновому порядку потрібно зробити квантовий стрибок переглядів, в перші 24 години. Чим швидше буде ефект і чим масовішим, тим краще.

При чому у нас був досвід, коли ми давали буквально 500 переглядів і цього вистачало, а бувало, що тільки після 3 000 рухалася ситуація. Але знову ж таки це залежить від частотності ключового слова до кількості та якості відео конкурентів у видачі youtube.

Важливо. Перегляди повинні бути живі, а не накручені. Ютуб все бачить, тому якщо будете накручувати, ви не тільки не потрапите топ, ваш канал взагалі можуть заблокувати.

6 етап - коментарі

Фінальна стадія перед отриманням заповітного результату. І на цьому етапі нам потрібно залишити близько 20 коментарів з різних комп'ютерів, різних акаунтів і звичайно ж різних IP.

Але коментарі повинні бути не прості, і навіть не золоті, вони повинні бути СЕОшние. А саме включати в себе ключові слова, які ми вибрали на першому етапі.

При чому в даному випадку коментарі пишуться, в першу чергу, для системи, а не для людей, але якщо раптом ви напишіть коментар як для системи так і для людей, то це буде вищий пілотаж. Ось вам приклад:

Ось вам приклад:

коментар

Лайфхак. Такі коментарі можна замовити за допомогою цього сайту. Або використовувати спеціальні програми, які дозволяють змінювати IP (айпі). Але це важко.

7 етап - соціальна активність

Для закріплення результатів потрібно показати Ютубі, що наше відео користується популярністю і, крім переглядів і коментарів, це можна зробити за рахунок соціальної активності, а саме репоста.

Чим буде їх більше, тим краще. Але потрібно не забувати, що якщо в перші 10 хвилин з'явиться відразу 1000 репоста, то це буде вважатися як накрутка. Тому робити потрібно все поступово.

Якщо у вас немає своїх соціальних мереж, де можуть вам допомогти в такій активності, то можете використовувати спеціальний сервіс , Де зроблять це все за вас, причому, поступово і безпечно.

Хоча, звичайно, завжди є виконавці, які роблять не так, як обіцяють. В такому випадку, рейтинги та відгуки вам на допомогу.

8 етап - коригування

Може статися печаль і відео не потрапити в ТОП, що дуже мало ймовірно якщо ви зробите все кроки правильно.

Але таке може бути і з інших причин, наприклад, складне ключове слово або велика конкуренція. В такий момент дуже важливо не зупинятися і докручувати відео за переглядами, по лайкам, з коментарів. І як вже говорив, тільки живим.

Ось результат, на якому я все розбирав для вас вище. Відео перебувати на 4-му місці в списку видачі по ключовому запиту "широка спина".

Відео перебувати на 4-му місці в списку видачі по ключовому запиту широка спина

результат

Коротко про головне

Зараз нас зненавиділи всі компанії, які займаються просуванням youtube відео і беруть за це досить пристойні гроші (близько 10-15 тисяч за одну штуку).

З одного боку, дії не складні, але точно можу сказати, що дуже рутинні. Зате виконали один раз і, можна сказати, ваше відео на столітті століть в топі.

Якщо вас цікавить тема youtubе і просування в ньому, зверніть також увагу на нашу статтю.

По темі: Реклама на ютубі: скільки коштує і як її зробити .

Можливо у когось інші схеми і способи як вивести відео в топ Youtube, але особисто ми використовуємо таку і у нас вона працює як швейцарський годинник. Тільки ось проблема у нас не з підняттям відео, а його зйомкою - не вистачає часу. Але ми обов'язково исправимся.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью