• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як залучити коропа навесні?

В Україні весна зазвичай приходить в березні. На зміну пори року, вода відповідає зміною свого агрегатного стану, на поверхні річок і озер знову видно кола від сплесків риб, активна діяльність людиноподібних пінгвінів з балалайками в минулому, отже можна Мока в воду свій арсенал снастей :)

На зміну пори року, вода відповідає зміною свого агрегатного стану, на поверхні річок і озер знову видно кола від сплесків риб, активна діяльність людиноподібних пінгвінів з балалайками в минулому, отже можна Мока в воду свій арсенал снастей :)

Не знаю чому, але саме як тільки зійде лід, короп, в деяких місцях починає харчуватися як влітку, і цьому явищу присвоєно назву - весняний короповий жор!

Рибалки практикуючі в Дніпропетровській області, та й колеги з інших територій України, думаю з подивом дізнаються, що присвячені в цей феномен люди успішно ловлять весняного коропа, коли ви тільки починаєте точити гачки. Є як мінімум два водоймища, відвідані мною особисто, і успішно.

1. Комерційний ставок біля Юр'ївка , Що належить місцевому УОРУ тоді.

Більше 10 років тому я саме на ньому , З подивом дізнався, що таке взагалі буває. На першій риболовлі (лід очистив дзеркало, буквально тижнем раніше), я опинився після дзвінка одного рибалки, який на власні очі поспостерігав улов іншого :), інформація від якого і лягла в основу нагальних зборів. По приїзду, ми закинули (в сенсі завезли на човні тому риб ловили колеги тільки з глибини) макушатники, на які і ловив за словами інформатор, так знічев'я закинули і завезли кілька фідерів. За світловий день (погода була жах, сильний боковий вітер, заважав, навіть завозити снасті за допомогою човна, дощ, який лише зрідка пробивало сонце) ми здорово відловити. Близько 10 коропів вагою від 1 кг до 4. клювати вони виключно на макушатнік, ні кукурудза, ні горох, ні черви їх не залучали. У наступні роки я ще раз був, на такий же рибалці, на тому ж ставку. Улов склав 3 красеня по 2 кг. Знаю рибалок які за ці роки потрапили на таку риболовлю і більше разів.

2. Ставок безкоштовний. Нагульний, біля міста Павлоград.

Він подарував аналогічну риболовлю в минулому році. Відзначився там чотирма коропами. Що дивно, риби теж не доторкнулися ні до чого крім макухи, і клювали тільки в глибоких місцях.

Отриманий досвід дозволяє рекомендувати ранньою весною залучати коропа соняшниковою макухою. Це відповідь на питання чому і як?

Це відповідь на питання чому і як?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью