• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як повернути старий дизайн «ВКонтакте»

Користувачів «ВКонтакте», які незадоволені переходом соцмережі на новий дизайн, чекає приємний сюрприз від анонімного розробника: за допомогою плагіна для браузера можна повернути старий звичний вигляд сайту. Розробник пише, що версія стилю тестова, але її вже скачали 20 тисяч осіб.

Щоб перейти на старий дизайн, потрібно встановити плагін Stylish, доступний для Chrome , Firefox і Opera , А потім завантажити таблицю стилів «Старий дизайн ВК» з сайту Userstyles.org. CSS-стиль повертає звичні елементи дизайну «ВКонтакте», для поліпшення його роботи розробник також радить завантажити додатковий скрипт.

Менш ніж за дві доби стиль скачали більше 36 тисяч чоловік. Багато користувачів скаржаться на збої в його роботі, але інші пишуть, що все в порядку, і дякують Kesantielu Dasefern.

Розробник оголосив про збір грошей і обіцяє неполадки усунути, новини про повернення старого дизайну «ВКонтакте» він публікує в групі «Старий дизайн» .

Соціальна мережа «ВКонтакте» запустила бета-версію нового дизайну 1 квітня і всі бажаючі могли перейти на неї самостійно. 9 червня адміністрація «ВКонтакте» примусово перевела 10% користувачів на поліпшену версію - це близько 35 мільйонів чоловік. Більшості не сподобався новий дизайн. Про реакції користувачів, багато з яких були незадоволені змінами, Medialeaks розповідав раніше.

У соціальній мережі «ВКонтакте» зовсім скоро з'являться платні функції для прослуховування аудіозаписів . У кожного зареєстрованого користувача буде можливість оформити платну підписку, щоб додавати на свою сторінку треки і створювати власні плейлисти.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью