• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити процесор в материнську плату і кулер на нього

Відкрийте блокувальний фіксатор сокета процесора, відкиньте його кришку і видаліть захисну транспортувальну кришку на контактах сокета. Зіставте позначку на процесорі з відміткою на материнській платі (у нашій моделі Asus Z170-P трикутник на процесорі повинен вказувати на хрест на платі), після чого процесор повинен симетрично розташуватися в сокеті. Потім закрийте кришку сокета і замкніть фіксатор.

Потім закрийте кришку сокета і замкніть фіксатор

Якщо ваш процесор поставляється в комплекті з системою охолодження, встановіть її на процесор так, щоб кабель живлення був направлений до роз'єму на материнській платі, позначеному «CPU Fan». Зніміть нижній кожух радіатора, встановіть його на процесор, розташуйте чотири фіксатора над отворами в материнську плату і натисніть їх доки вона не зафіксується.

Установка систем охолодження сторонніх виробників трохи складніше, тому що вони сумісні з різними сокетами. Спочатку прикрутите відповідними гвинтами задню пластину до зворотної сторони материнської плати. Увага: головки гвинтів на звороті плати повинні відповідати пазів задньої пластини. В передній частині чотири дистанціюють власника і дві монтажні перемички.

Нанесіть на процесор термопасту (входить в комплект поставки радіатора) обсягом з чечевичное зерно. Зніміть захисну плівку з опорної поверхні радіатора і встановіть його на процесор. Корпус радіатора прикручується до монтажних перемичках.

За допомогою затискачів закріпіть вентилятор до радіатора так, щоб потік повітря (див. Стрілку збоку) проходив через радіатор до отвору для виходу повітря на задній стінці корпусу. Важливо: незалежно від моделі, кабель живлення підключається тільки після установки радіатора.

Денис Поповкін

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью