• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як Вибрати Шаблон для Вашого сайту: 6 Рад

 1. Рада № 1: Визначте, Який Саме Веб-Сайт Вам потрібен
 2. Рада № 2: Виберіть Потрібний Шаблон, але не Тільки за візуальні параметри
 3. Рада № 3: Хороший Шаблон Повинен Бути легко налаштовується і Технічно Гнучким
 4. Рада № 4: Зверніть Увага на Виробника і Дізнайтеся про Службу Підтримки
 5. Рада № 5: Намагайтеся Дивитися Ширше
 6. Рада № 6: Чи не Поспішайте і не Будьте Скруджем

У наш час конструювання веб-сайту - це справжній парадокс. Може здатися, що створити його дуже просто, але на ділі це не так. На сьогоднішній день веб-сайт є дуже складним об'єктом. Незважаючи на це, з'являється все більше людей, у яких виходить створити і запустити його. Очевидно, що як тільки число веб-сайтів зросла, варіанти конструювання та поліпшення їх, також збільшилися в багато разів. Тому, варто запитати себе: чи може будь-яка людина створити свою сторіночку, не маючи навіть найменшого знання про цей процес?

чи може будь-яка людина створити свою сторіночку,

Деякі вважають, що вони можуть самі створити свій веб-сайт, без чиєї-небудь допомоги. На жаль, ці люди є найбільш складними клієнтами для веб-дизайнера, з якими важко співпрацювати. Решта ж, як і раніше не вирішуються навіть подумати про можливість самостійного створення веб-сайту. Ми вважаємо, що істина завжди десь посередині. Сучасні технології дозволяють розробляти дійсно складні і красиві сторінки, але керівництво веб-дизайнера і раніше необхідно.

Якщо ви не згодні з вищезгаданими гіпотезами, ми рекомендуємо пройти щось на кшталт тесту. Припустимо, що ви не дуже добре знайомі з проектуванням веб-сайтів, але зацікавлені в спробі їх створення. Ми попросимо Вас спробувати MotoCMS і почати створення власного веб-сайту. Ми робимо ставку на те, що Ви зробите його класним! Але додамо частку песимізму: нам здається, вам буде важкувато відредагувати сторінку так само добре, як зміг би це зробити дизайнер.

Висновок звідси простий: звичайний користувач Інтернету може створити веб-сайт, але він буде потребувати допомоги. Звичайно, блоги і форуми є зручними рішеннями і ви можете використовувати наш блог, а також центр Допомоги , Коли будете потребувати необхідної інформації.

Для того щоб допомогти людям, які хочуть створити свій власний ресурс самостійно, дизайнери прийшли до оптимального рішення: шаблони сайтів.

Шаблон являє собою структуру майбутнього сайту, яка вимагає невеликих налаштувань, особливо персоналізації, а після цього він може бути завантажений на хостинг. Якщо говорити простіше, то це веб-сайт, який на 80% готовий і вимагає тільки невеликих модифікацій, таких як заміна текстів і зображень за замовчуванням на ваші. Ідея дуже проста і згодом виявилася дійсно успішною: дизайнери створюють шаблони і змінюють їх відповідно до потреб і перевагами їх користувачів. Наша компанія розробила велику кількість шаблонів, і ми вважаємо, що навіть найвибагливіші клієнти будуть ними задоволені.

До речі, Ви бачили наші шаблони ? Ось останні з них:

Проблема вибору відповідного шаблону, є дуже поширеною, але і дуже важливою. До підбору потрібно підійти серйозно. Однак, вибрати неправильний шаблон буде практично неможливо, якщо ви підете радам, викладеним нижче в цій статті. Звичайно, якщо у Вас є інші ідеї, будь ласка, поділіться своїми думками з нами в коментарях.

Рада № 1: Визначте, Який Саме Веб-Сайт Вам потрібен

Кожен вид сайту має свої особливості. Поширеною помилкою в веб-дизайні є те, що користувачі часто ігнорують специфіку сайтів. Сайт онлайн магазину повинен акцентувати увагу на продуктах, кнопка «Заклик до Дії» повинна знаходитися так, щоб відвідувач зміг її легко знайти, а зображення, безумовно, повинні бути високої якості. Корпоративний сайт повинен справляти враження, а його дизайн - випромінювати довіру, силу і безпеку. Дизайн дитячого сайту повинен бути милим, використовувані кольору - висловлювати радість, фон може містити забавні ілюстрації і т.д. І це тільки вершина айсберга. Той, хто вибирає шаблон нового веб-сайту, повинен бути в курсі цих особливостей.

Щоб краще зрозуміти, уявіть, що шаблони нижче, які створюються для корпоративних ресурсів, використовуються в якості сторінок для дитячих садків. Зрозуміли б вас користувачі? Ми думаємо, немає. Незалежно від того, наскільки хороші ці шаблони для своєї ніші, вони забирають багато часу, якщо їх використовувати для веб-сайтів з скоєно іншою тематикою.

Незалежно від того, наскільки хороші ці шаблони для своєї ніші, вони забирають багато часу, якщо їх використовувати для веб-сайтів з скоєно іншою тематикою

Рада № 2: Виберіть Потрібний Шаблон, але не Тільки за візуальні параметри

Вибрати кращий шаблон - не найлегша завдання; багато хто вибирає його на основі своїх особистих симпатій, що не рекомендується. Дійсно працює шаблон завжди вибирається за допомогою розуму, а не почуттів! Кожен, хто стоїть перед вибором шаблону для сайту, повинен мати дуже чітке розуміння того, що йому потрібно. І особисті переваги тут не мають значення, основною метою є те, що знадобиться майбутнім користувачам. Наша вам порада - записати очікування потенційних користувачів щодо майбутнього веб-сайту і тільки після цього починати пошук шаблонів, які будуть відповідати більшості цих очікувань.

Важливо оцінити шаблон об'єктивно і поспішати з цим не варто. Остаточне рішення має бути зроблено відповідно до власної оцінки, а то рано чи пізно вфи зіткнетеся з наслідками такого рішення. І вони позитивними не будуть.

Рада № 3: Хороший Шаблон Повинен Бути легко налаштовується і Технічно Гнучким

На перший погляд, можна стверджувати, що ця рада занадто очевидний, щоб взагалі бути радою. Чи запропонує хтось своїм читачам купити поганий шаблон, в якому купа помилок і який важко налаштувати? Багато людей, особливо не надто досвідчені в веб-дизайні, вважають, що легко настроюється шаблон є незакінченим або погано закодованим. Деякі можуть сказати, що шаблон, який має надто багато функцій редагування, дратує. Але з іншого боку, саме ця "свобода" дозволяє користувачеві створювати нестандартні елементи при використанні шаблону.

Рада № 4: Зверніть Увага на Виробника і Дізнайтеся про Службу Підтримки

Як ми вже раніше згадували, інтернет сповнений незліченних шаблонів, але це не означає, що всі вони мають відмінний дизайн і технічно досконалі. На жаль, більшість з них дуже низької якості (повірте нам - ми в шаблонної індустрії досить довго, і побачили настільки погані шаблони, що краще б ми взагалі їх не бачили). Тому, хто дійсно турбується про своє представництво в Інтернеті, минастоятельно рекомендуємо звернути увагу на виробника. Існує багато можливостей отримання інформації по виробникам, починаючи з відгуків попередніх покупців про передпродажної підтримки. Це і допоможе з вибором шаблону. До речі про підтримку: навіть найкращі шаблони можуть містити деякі недоліки, тому наявність клієнтської підтримки у постачальника шаблонів дуже важливо.

Рада № 5: Намагайтеся Дивитися Ширше

Деякі веб-сайти створюються просто для задоволення або для некомерційної діяльності, але до сих пір більшість з них запускаються при наявності чітких бізнес-цілей. Є веб-сайти, які створюються, щоб продавати товари, інші - для поширення інформації, ще одні - для надання послуг користувачам, і так далі. Люди, як правило, потрапляють в пастку, нехтуючи тривалої перспективою. Ідея полягає в тому, щоб вибрати шаблон з урахуванням загальної ситуації. Шаблон є лише невеликою частиною більшого проекту.

Давайте візьмемо приклад: ви є власником невеликого ресторану, і, звичайно, не можете ігнорувати клієнтів, тому приймаєте рішення про запуск веб-сайту. Ваш близький друг порекомендував нашу компанію MotoCMS , Тому ви вибрали наші послуги. Зрозуміло, шаблони, які підходять для вашої ніші виглядають добре, але буде набагато краще вибрати той, який відповідає Вашому стилю, навіть якщо інші вразили вас більше.

Рада № 6: Чи не Поспішайте і не Будьте Скруджем

Люди, які купують шаблони, багато від них очікують. Щоб не розчаруватися в такому придбанні, в них потрібно вкласти час і гроші. Безкоштовні шаблони привабливі, але в більшості випадків, він має зворотну сторону (відсутність підтримки, низький технічний якість). Знову ж таки, ми не стверджуємо, що безкоштовними шаблонами потрібно нехтувати, але ви повинні бути більш обережними в таких випадках.

З іншого боку, правило «більше грошей - краща якість" не завжди працює. Найоптимальніша рекомендація для вибору шаблону: не поспішати і не дуже фокусуватися на фінансах.

Ми сподіваємося, що ми не відлякали тих, хто зацікавлений в покупці шаблону, і поради вище можуть бути дійсно корисні, щоб ухвалити хороше рішення. Не поспішайте, подумайте двічі і ви, безсумнівно, купите найкращий шаблон для Вашого проекту. Успіхів!

Зрозуміли б вас користувачі?
Чи запропонує хтось своїм читачам купити поганий шаблон, в якому купа помилок і який важко налаштувати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью