• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити портфоліо сайт

 1. Секрет в простоті
 2. Розкрийте свою індивідуальність
 3. Надавайте чітку інформацію
 4. Будьте креативні
 5. Портфоліо
 6. Заклик до дії

Веб-дизайнери - цікаві люди. Вони проводять дні і ночі за роботою зі створення чудових і креативних веб-сайтів для своїх клієнтів, а своїми персональними сайтами майже не займаються. Дизайнери чи знаходять час, щоб привести їх у порядок, так як в основному зайняті клієнтськими проектами. Тому в цій статті, ми спробуємо дати кілька порад і розповісти як створити портфоліо сайт в найкоротші терміни.

Тому в цій статті, ми спробуємо дати кілька порад і розповісти як створити портфоліо сайт в найкоротші терміни

Веб-дизайнери іноді забувають сфокусуватися на ключових областях в процесі створення успішного сайту портфоліо і сайту галереї . Виною тому може бути їх недисциплінований спосіб життя або щільний робочий графік. У таких випадках результат буває катастрофічним. У цій статті ми розповімо, як зробити сайт для компанії, що займається веб-дизайном, на якому ви зможете представити свої власні роботи та багато іншого. Ми надамо огляд деяких важливих складових веб-сайту.

Секрет в простоті

Коли мова заходить про розробку персонального сайту, досвідчені веб-дизайнери схильні ігнорувати один очевидний факт. Вони приходять до того, що обов'язково потрібно додати на сайт як можна більше інформації, функцій і характеристик, вважаючи, що це приверне більше уваги потенційних клієнтів.

Скоротіть кількість інформації і інших дизайнерських функцій, і тоді залишилися елементи будуть більш виділятися
Скоротіть кількість інформації і інших дизайнерських функцій, і тоді залишилися елементи будуть більш виділятися. Подивіться навколо і ви точно помітите, як інші веб-дизайнери позбулися надмірностей. Мінімалістичний підхід - це найкраще рішення. Контактні дані, про нас, кілька сторінок з послугами, розділ з портфоліо і головна сторінка - цього достатньо, щоб передати вашу інформацію.

Розкрийте свою індивідуальність

Тисячі веб-дизайнерів роблять все можливе, щоб вразити відвідувачів і залучити більше компаній. Все-таки існує певна кількість різних факторів, які сприяють конверсії. Найважливіший з них - унікальність дизайну. Цього легко досягти, якщо вам вдасться надати сайту особливий зовнішній вигляд.

Ваша унікальність найкраще відображається в розділі з портфоліо. Тому переконайтеся, що він не нудний. Уявіть інформацію цікавим способом. Надайте йому творчий відтінок, використовуючи деякі jQuery, пофантазуйте з навігацією, додайте те, що вам подобається. Переконайтеся, що відвідувачі відчувають приємні враження при перегляді вашого сайту.

Переконайтеся, що відвідувачі відчувають приємні враження при перегляді вашого сайту

У прикладі, зазначеному вище, UX-дизайнер Стефан Іванов виконав дивну роботу. Сайт в чорно-білих тонах виглядає вражаюче, а використання демонстрації додало загальної виразності.

Надавайте чітку інформацію

Призначення сайту веб-дизайнера полягає не тільки в наданні інформації. Воно також в тому, щоб чітко і ясно передавати ваші думки. З розвитком концепції веб-дизайну, ви просто не можете передбачити чи знають відвідувачі сайту про різні види і аспектах веб-дизайну.

Наприклад, про адаптивне дизайні, "плоскому" дизайні, дизайні мобільних версій і т.д. Тому, вам потрібно просвіщати відвідувачів або, по крайней мере, правильно повідомляти цільової аудиторії про ваших сервісах, інакше вони навіть не захочуть з вами співпрацювати.

Вищезгаданий сайт Деніела Хедквіста можна вважати зразком правильного використання кольорів. Гучний і чіткий меседж і дизайнеру вдалося привернути увагу відвідувачів, зосередившись на дрібних деталях.

Будьте креативні

Звичайно ж, ви творча особистість, інакше як би ви могли позиціонувати себе в області веб-дизайну. Але буває, що люди мистецтва схильні ігнорувати вимоги мас, коли мова заходить про додавання творчих штрихів. Абстрактне мистецтво може виглядати круто і люди можуть його високо оцінити, але з його допомогою художникам рідко вдається донести свою думку до широкої аудиторії.

Шкода, що ми не живемо в ідеальному світі, отже, ви просто не можете обійтися без творчості. Перш ніж додавати будь-абстрактний елемент на веб-сайт, вам потрібно спершу запитати самого себе - "Для досягнення якої мети він буде служити?" Або "Чи допоможе це передати мою ідею цільової аудиторії?"

Якщо відповіді на всі ці питання негативні, то вам просто слід трохи приглушити свої творчі спонукання.

В наведеному вище прикладі, Джейн Койвістоінен показала, як творчі штрихи можуть змінити зовнішній вигляд звичайного сайту.

Портфоліо

Звичайно ж, дизайнерський сайт буде незавершеним без портфоліо. Приклади ваших попередніх замовлень допоможуть людям оцінити вас як веб-дизайнера, і якщо вони будуть задоволені якістю ваших робіт, ймовірно, вони зв'яжуться з вами.

Вам не потрібно додавати в портфоліо абсолютно всі свої роботи - виберіть тільки кращі
Вам не потрібно додавати в портфоліо абсолютно всі свої роботи - виберіть тільки кращі. Презентація - ще один момент, який ви не повинні ігнорувати, представляючи свою діяльність на сайті. Додайте елемент сюрпризу в розділ з портфоліо. Відвідувачам це повинно сподобатися.

Вище ви можете побачити приклад, де Калеб МакГуайр додав на свій сайт непогану прийом в розділ з портфоліо. Щоб дізнатися більше про проект, відвідувачі повинні клікнути по мініатюрним зображенням ескізів. В цілому, приємне візуальне враження.

Заклик до дії

Як дизайнеру, вам точно сподобається виконувати нові високооплачувані замовлення, але отримати їх буде не так вже й просто. Однак, у вас є секретна зброя, тобто ваш особистий сайт. Все що вам потрібно - розмістити кнопку із закликом до дії, тільки зробіть її трохи особливою. Замість типового "Зв'яжіться з нами", скористайтеся іншими фразами, наприклад "Замовити проект" або "Замовити веб-дизайн" і т.д. Так кнопка із закликом до дії буде виглядати більш привабливо.

На сайті Colourfreak вдалося зробити таку яскраву кнопку, просто використавши інший колір.

Ми розуміємо, що у більшості дизайнерів немає часу створювати сайти для себе з нуля. Тому, ми хочемо представити кілька шаблонів на платформі конструктора сайтів MotoCMS. З вашого боку знадобиться мінімальне творче редагування шаблону, перш ніж він представить вашу особистість в віртуальному світі.

Цей шаблон-портфоліо включає в себе всі елементи, за допомогою яких ваш сайт буде виділятися
Цей шаблон-портфоліо включає в себе всі елементи, за допомогою яких ваш сайт буде виділятися. Вам потрібно тільки поміняти назву і додати хорошу ключовий рядок і тоді він буде унікальним. Редагуйте інші настройки дизайну відповідно до ваших вимог. Цей шаблон виглядає приголомшливо, завдяки його мінімалістичною привабливості.

Ось ще один шаблон сайту для веб-дизайнерів, на якому неможливо не затримати свій погляд в розділі портфоліо
Ось ще один шаблон сайту для веб-дизайнерів, на якому неможливо не затримати свій погляд в розділі портфоліо. Просто замініть наявні роботи своїми і цей шаблон відразу буде виглядати по-іншому. Крім цього, якщо у вас є намір вести блог, то цей шаблон для вас.

Крім цього, якщо у вас є намір вести блог, то цей шаблон для вас

Такий шаблон в темних тонах виглядає одночасно просто і витончено. Незважаючи на те, що він спочатку був розроблений для студії веб-дизайну, ми впевнені в тому, що він підійде і вам. У нього включені різні навігаційні функції для всіх сторінок. Просто задайте кілька налаштувань, і ви отримаєте вражаючий результат.

Отже, не втрачайте час. Заявіть про себе в інтернеті вже сьогодні. MotoCMS пропонує вам велику колекцію професійно розроблених шаблонів для створення портфоліо сайту :

Створити сайт портфоліо

Перш ніж додавати будь-абстрактний елемент на веб-сайт, вам потрібно спершу запитати самого себе - "Для досягнення якої мети він буде служити?
Або "Чи допоможе це передати мою ідею цільової аудиторії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью