• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити музичний веб-сайт за допомогою MotoCMS

 1. Використовуйте креативний підхід
 2. Будьте більш конкретними в своїх діях
 3. Адаптивний шаблон MotoCMS для музичного сайту
 4. Нагадуйте про себе якомога частіше
 5. Як створити музичний веб-сайт безкоштовно
 6. Studio Music
 7. Marica Batichello
 8. Vera Burton
 9. Mike Morello
 10. Martin's Songs
 11. CONGO.RO
 12. PROREC

Рано чи пізно кожен музикант або група, музичний канал або студія звукозапису стикається з необхідністю створення свого веб-сайту. Який онлайн інструмент може гарантувати (з тим же ступенем ймовірності), що ви прокинетеся знаменитим? Або те, що замовлення у вашій студії звукозапису будуть розписані на кілька місяців вперед? Дана стаття буде корисна всім, хто прагне дізнатися як створити музичний веб-сайт своїми руками і хоче дізнатися більше про просування власного бізнесу в Інтернеті без залучення технічних фахівців.

Дана стаття буде корисна всім, хто прагне дізнатися як створити музичний веб-сайт своїми руками і хоче дізнатися більше про просування власного бізнесу в Інтернеті без залучення технічних фахівців

А якщо ж ви і самі є професіоналом в розробці сайтів, то ви зможете ближче розглянути варіанти дизайну про музику і панель управління MotoCMS. Не забувайте, що ми пропонуємо окремі і дуже вигідні умови співпраці для розробників.

В основному, музичний сайт - це те, що вам потрібно, якщо:

 • Ви вважаєте, що своїм голосом ви можете вразити будь-якого;
 • Ваш життєвий шлях безпосередньо пов'язаний з музичними інструментами;
 • Ви хочете допомогти вищезазначеним категоріям людей добитися успіхів і заробити купу грошей.

Для кращого розуміючи даного питання, ми пропонуємо три основних правила для всіх хто хоче зрозуміти, як створити музичний веб-сайт, а саме:

 1. Використовуйте креативний підхід.
 2. Будьте більш конкретними.
 3. Нагадуйте про себе якомога частіше.

Звучить просто, але насправді ці правила дуже корисні, особливо якщо ви далекі від веб-розробки. Отже, давайте детальніше розглянемо кожне з правил.

Використовуйте креативний підхід

Кожна людина, яка пов'язана з музикою може похвалитися нестандартним баченням на прості речі. Не забудьте використовувати даний підхід і при створенні музичного сайту, який стане віддзеркаленням вашої пристрасті до музики.

Ви можете досягти цього декількома способами, якщо ви виберете шаблони від MotoCMS. По-перше, з MotoCMS вам буде доступна повна колекція шаблонів, яка відображає витонченість світу музики. Просто виберіть шаблон, який, на вашу думку, ідеально підходить до вашого музичного образу.

Зареєструйте ваш шаблон для безкоштовного тестування і випробуйте, як це - створити професійний веб-сайт самостійно. До того ж, реєстрація демо-версії шаблону складається всього лише з одного кроку. Ніякої персональної та фінансової інформації є необхідним, а тільки вашу поштову скриньку або ж чинний аккаунт в одній із соціальних мереж.

Після того, як ви вибрали шаблон, ви можете відразу ж приступити до його налаштуванні. Напевно має сенс трохи попрацювати над загальною концепцією веб-сайту. Визначтеся з основними кольорами для кольорової палітри вашого сайту. Виберіть логотип, який буде легко впізнати. Подумайте над ідеями, які привернуть увагу до унікальності ваших послуг. Зверніться до професійного фотографа, якщо ви хочете встановити свої фото високої якості в якості фону. Все це і багато іншого ви можете втілити в життя разом з конструктором сайтів MotoCMS. Єдине застереження - не женіться за перфекционизмом. Творчості немає меж з MotoCMS, тому будьте реалістичними і постарайтеся не переусердтсвовать.

Будьте більш конкретними в своїх діях

Ця порада стосується того, як ви ставитеся до свого веб-сайту з прагматичної точки зору. Всім відомо, що люди, що належать світу музики, можуть бути легко захоплені чимось завгодно. Як результат, ви можете витратити набагато більше часу на редагування вашого сайту, ніж того потрібно. І саме тому MotoCMS пропонує вам готове навігаційне меню і широкий вибір сторінок в кожному з шаблонів. Ці елементи вже розроблені і не вимагають додаткової розробки.

Адаптивний шаблон MotoCMS для музичного сайту

Адаптивний шаблон MotoCMS для музичного сайту

Що стосується готових сторінок, ви можете скористатися всіма відразу або ж вибрати ті, які дійсно потрібні для вашого веб-проекту. Більш того, ви можете додати нову сторінку на сайт без будь-яких зусиль і відредагувати її з нуля. Ще одна важлива особливість успішного музичного сайту - це ясність. Відвідувачі повинні бачити, як вас знайти. Їм потрібно знати, скільки коштують ваші послуги. В цьому випадку система MotoCMS також досить зручна. Віджети Форма Зв'язки і Google Карти допоможуть вам упевнитися в тому, що клієнти знають, де ви знаходитеся і як з вами зв'язатися. А за допомогою готових таблиць цін клієнти можуть ознайомитися з вашою ціновою політикою, отже, вони зможуть планувати свій бюджет заздалегідь. Якщо ви захочете змінити цінову таблицю, досить вибрати один з готових блоків в меню зліва.

Нагадуйте про себе якомога частіше

Створюючи музичний веб-сайт, буде доречно впорядкувати всі ваші файли. Також важливо не перевантажувати контент непотрібними деталями. Впорядкувати файли можна дуже легко в панелі управління MotoCMS завдяки зручному файловому менеджеру, який вже вбудований в систему. Структуруючи файли будь-яким зручним для вас способом, ви зможете швидко отримати доступ до будь-якого музичного твору або іншому медіа файлу! Медіатека MotoCMS може полегшити весь процес упорядкування файлів. Завантажуйте файли різних типів всього лише за кілька секунд.

До речі про файлах, а саме про аудіо. Існує кілька способів продемонструвати музичні роботи на вашому сайті за допомогою панелі управління MotoCMS. Наприклад, якщо ви зареєстровані на одному з найпопулярніших музичних веб-ресурсів SoundCloud , То ви можете легко об'єднати ваш аккаунт з вашим сайтом за допомогою однойменного віджета. Все що потрібно, це попередньо розмістити віджет на макеті вашого сайту і скопіювати ID вашого треку або код його код в буфер обміну. А потім просто вставити дані в налаштуваннях віджета SoundCloud в адмінці MotoCMS і зберегти зміни. Ви також можете завантажувати свої .mp3-файли прямо на ваш сайт за допомогою віджета Аудіоплеєр. Як ви бачите на прикладі нижче, він вже знаходиться на головній сторінці нашого музичного шаблону.

Як створити музичний веб-сайт безкоштовно

Якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб розібратися, як створити музичний веб-сайт для свого музичного проекту, не соромтеся і запускайте свій шаблон MotoCMS прямо зараз без будь-яких зборів. Процес реєстрації ми згадували вище. Він займає не більше однієї хвилини. Ви можете відредагувати свій шаблон і легко перетворити його в свій веб-сайт без навичок програмування. Не забудьте зберегти всі ваші зміни, щоб потім викупити готовий веб-сайт з вашим контентом в кінці пробного періоду.

Studio Music

Studio Music

Marica Batichello

Marica Batichello

Vera Burton

Vera Burton

Mike Morello

Mike Morello

Martin's Songs

Martin's Songs

CONGO.RO

RO

PROREC

PROREC

Який онлайн інструмент може гарантувати (з тим же ступенем ймовірності), що ви прокинетеся знаменитим?
Або те, що замовлення у вашій студії звукозапису будуть розписані на кілька місяців вперед?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью