• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зберігати ключі доступу від Keeper Classic на eToken

 1. Підготовка до використання пристрою.
 2. Збереження ключів WebMoney на eToken.
 3. Вхід в гаманці за допомогою eToken.

eToken це спеціальний пристрій, виконане у вигляді USB -брелка або смарт-карти, призначене для персональної аутентифікації і безпечного зберігання даних, тобто служить для входу в комп'ютер і мережу, для доступу до секретних даних, для захисту електронних документів.
eToken це спеціальний пристрій, виконане у вигляді USB -брелка або смарт-карти, призначене для персональної аутентифікації і безпечного зберігання даних, тобто служить для входу в комп'ютер і мережу, для доступу до секретних даних, для захисту електронних документів

У WM Keeper Classic реалізована можливість використання eToken для доступу до WM-гаманців.
Природно, що для використання eToken у вас має бути цей пристрій. Придбати його ви можете, наприклад на сайтах aladdin.ru, 7000.ru , allsoft.ru .

Підготовка до використання пристрою.

В даний момент робота eToken в WM Keeper Classic підтримується тільки в 32-розрядних версіях операційної системи Microsoft Windows. Для можливості використання пристрою ви повинні встановити на свій комп'ютер драйвера з сайту виробника. Зверніть увагу, що WM Keeper Classic працює з драйверами eToken версії 3.66, з більш сучасними версіями драйверів Кіпер працювати не буде. Після установки підключіть eToken до комп'ютера і переконайтеся в повній працездатності пристрою.

Збереження ключів WebMoney на eToken.

Для того щоб входити до вашого профілю WebMoney в Keeper Classic за допомогою eToken попередньо необхідно завантажити в eToken ключі вашого WMID .
Запустіть програму WM Keeper Classic, виконайте вхід в ваш WMID і дочекайтеся повного підключення до серверів. Далі зайдіть в налаштування (Інструменти - Параметри програми ...), виберіть вкладку Безпека і натисніть Змінити в пункті Місце зберігання ключів (на рис.).
Для того щоб входити до вашого профілю WebMoney в Keeper Classic за допомогою eToken попередньо необхідно завантажити в eToken ключі вашого  WMID

Виберіть для зберігання ключів eToken і введіть PIN-код для пристрою, який ви призначаєте в програмі налаштувань eToken (не плутайте з паролем для входу і паролем для файлу ключів WebMoney). Враховуйте, що навіть якщо ви самостійно не встановлювали PIN -код для eToken, то все-одно PIN -код у вас за замовчуванням вже встановлено. Більш докладно дану інформацію читайте в інструкціях по використанню eToken. Після вказівки PIN-коду натисніть Далі, після чого ключі вашого WMID зберігаються на eToken.
Виберіть для зберігання ключів eToken і введіть PIN-код для пристрою, який ви призначаєте в програмі налаштувань eToken (не плутайте з  паролем для входу  і  паролем для файлу ключів  WebMoney)

У разі вдалого збереження ви побачите повідомлення програми про це.
У разі вдалого збереження ви побачите повідомлення програми про це

Вхід в гаманці за допомогою eToken.

Для входу в свій обліковий запис WebMoney через eToken, за умови, що ви вже зберегли на нього ключі вашого WMID, підключіть пристрій до комп'ютера і запустіть WM Keeper Classic. У місці зберігання ключів вкажіть eToken і введіть PIN-код пристрою (не плутайте з паролем для входу ), Після вказівки PIN-коду натисніть Далі.
Для входу в свій обліковий запис WebMoney через eToken, за умови, що ви вже зберегли на нього ключі вашого WMID, підключіть пристрій до комп'ютера і запустіть WM Keeper Classic

У наступному вікні вам потрібно вказати пароль для входу . При цьому WMID вже автоматично вказано, тому що програма визначає WMID за наявними завантаженим на eToken ключам.
У наступному вікні вам потрібно вказати  пароль для входу

Після вказівки пароля для входу ви ввійдете в ваш WMID.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью