• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вивести гроші з вебмані на карту ощадбанку

 1. Зміст статті:
 2. Прикріплення карти (рахунки) до аккаунту ВебМани
 3. Але на цьому складності не закінчуються. Тепер потрібно зробити пряму прив'язку карти до аккаунту....
 4. Виведення грошей через обмінний пункт
 5. Кожен з цих достоїнств також має свої особливості, в яких можна знайти негативні сторони, хоча і незначні.

Сьогодні нікого не здивувати роботою в мережі, благо всесвітня мережа має в своєму резерві безліч найрізноманітніших способів заробітку. Єдина незручність в тому, що робота в мережі інтернет передбачає розрахунок електронними грошима. А електронні розрахунки - це надходження на інтернет-гаманець. На сьогоднішній день мережа пропонує великий вибір електронних платіжних систем, але найпопулярнішою як і раніше залишається всім відома система онлайн-розрахунків Webmoney. Для всіх хто заробляє гроші в мережі інтернет, найважливішим питанням, так чи інакше, стає те, як же перетворити електронні гроші в реальні, в готівку, наприклад, на карту ОщадБанку.

Зміст статті:

Виведення грошей на карту Ощадбанку

Сьогодні нікого не здивувати роботою в мережі, благо всесвітня мережа має в своєму резерві безліч найрізноманітніших способів заробітку

Підтверджені банков карти

Виводити гроші з електронного гаманця можна на будь-яку карту будь-якого банку, кожен банк приймає, але найзручнішим, найшвидшим і фінансово вигідним є прямий висновок на карту ОщадБанку. Всього існує два способи переведення в готівку (виведення грошей з Webmoney) на карту.

Перший - це прикріплення своєї карти до WM-ідентифікатора (єдиному рахунку в цій платіжній системі). Другий спосіб - це висновок за допомогою онлайн - обмінників, ресурсів висновків безпосередньо. Кожен з цих способів по-своєму зручний і має як свої плюси, так і мінуси.

Прикріплення карти (рахунки) до аккаунту ВебМани

Гроші на вебмані можна заробити на ринку облігацій. Про прибутковість ринку облігацій редакція uBiznes.ru розповіла в даній статті.

Цей спосіб по-своєму зручний, точніше, він безпечний. Перший плюс такого способу в тому, що висновок на приєднаний рахунок займає мінімум часу. Найчастіше надходження миттєве, без всяких там зайвих обробок, перевірок, і так далі. По-друге, цей спосіб найбезпечніший, немає потреби в постійному надання особистих даних на сторонніх ресурсах, а значить, істотно знижується ризик потрапити у фінансову аферу, і позбутися своїх кровно зароблених. Начебто як є істотні плюси такого способу, але в місці з тим, є й не менш істотний мінус. Вся справа в тому, що прикріплюється карта тільки лише до формального атестату. Тобто, іншими словами, якщо у вас атестат нижче формального такий спосіб виведення для вас недоступний. Звичайно, можна зробити собі формальний атестат, але для цього необхідно:

 • зробити офіційну авторизацію в платіжній системі;
 • подати заявку на авторизацію;
 • надати паспортні дані (ксерокопію певних сторінок паспорта);
 • надати номер ІПН (зробити скан ідентифікаційного коду і переслати в систему);
 • дочекатися авторизації (кілька днів).

Але на цьому складності не закінчуються. Тепер потрібно зробити пряму прив'язку карти до аккаунту. Для цього потрібно:

WebMoney на карту

 • відправити офіційну заявку в систему ВебМани про прикріплення карти;
 • зробити кольорові фото (сфотографувати карту з двох сторін);
 • переслати фотографії карти в систему;
 • заплатити комісію за прикріплення карти до аккаунту (на даний момент сума оплати 20 американських доларів).

Як бачите, процес досить довгий і не зовсім зручний, але і, звичайно, витратний. Є ще один істотний мінус даного способу - висока комісія на висновок. За одну транзакцію вам доведеться заплатити не менше восьми доларів. Погодьтеся, що відсоток далеко не маленький, особливо якщо сума до висновку не надто - то серйозна.

Саме ось ці недоліки роблять цей спосіб виведення далеко не найвигіднішим, а тому і не популярним. Багато користувачів у виборі заплатити великий відсоток або скористатися висновком через обмінник, вибирають другий варіант. Але не потрібно думати, що висновок через обмінну систему є ідеальним варіантом. Насправді спосіб так само не позбавлений своїх особливостей і недоліків.

Виведення грошей через обмінний пункт

Спочатку розглянемо плюси цього способу. До них відносяться:

 • велика кількість ресурсів;
 • мінімальний час надходження на карту;
 • відсутність вимог щодо статусу атестату;
 • мінімальна сума відсотка на висновок;
 • потрібне введення мінімальних особистих даних.

Можливо Вам буде цікаво прочитати про найдорожчі бренди у світі - десятка компаній мільярдерів.

Кожен з цих достоїнств також має свої особливості, в яких можна знайти негативні сторони, хоча і незначні.

Висновок через будь-який обмінник

 • Велика кількість ресурсів для виведення - справа в тому, що сьогодні в мережі інтернет можна знайти масу різних сайтів, які пропонують послуги виведення, але це не означає, що всі вони надійні. Найбільша небезпека, яка вас може підстерігати - це ви потрапите на шахраїв або ресурс виявиться липовим. У момент виведення гроші з гаманця знімуться, але до вас на карту вони не надійдуть. Щоб перестрахуватися перші кілька разів робіть висновки відносно невеликих сум, щоб переконатися в надійності платіжного ресурсу.
 • Мінімальний час надходження на карту грошових коштів - справа в тому, що не завжди все так райдужно. Такий висновок грошей несе в собі ризик істотних затримок надходжень на карту, тобто, може таке статися, що перші висновки пройдуть моментально, а якийсь раптом зависне. (Час очікування може розтягнутися на кілька днів).
 • Мінімальна сума відсотка на висновок - якщо при відправці грошей на прикріплену до аккаунту карту плата за операцію може залишатися приблизно незмінною - вісім, десять доларів, то в разі виведення через обмінник плата буде залежати від суми, що виводиться, чим більше сума, тим більше і відсоток.
 • Відсутність вимог щодо статусу атестату - насправді певну вимогу все ж існує, а саме авторизація в системі Webmoney. Якщо ви не авторізуетесь, то вказуйте або не вказуйте номер гаманця, а вивести з нього ви не зможете гроші, поки не пройдете авторизацію.
 • Чи не потрібно ніяких особливих особистих даних - взагалі - то дані від вас будуть потрібні. По-перше, вам потрібно буде вписувати в форму виведення своє прізвище, ім'я, по батькові. А ще номер своєї (оформленої на вас офіційно) карти ОщадБанку, номер телефону, номер паспорта. Крім того, в момент переведення входити в свій аккаунт через систему ресурсу виведення, а це хоч як крути, так само надання особистих даних на сторонньому ресурсі, а це далеко небезпечно.

Вибирати який спосіб виведення вам буде найзручнішим, доведеться вам самим. Якщо ви віддаєте перевагу граничної безпеки і впевненості в тому, що все пройде без збою, тоді віддавайте перевагу висновку з прив'язкою до свого облікового запису. А якщо для вас перевагою є висновок без всяких проблем із заявками і очікуваннями реєстрації, зробіть вибір на користь виведення через обмінники. Але в даному випадку також не забувайте про способи перестраховки - мінімальна сума виводу в перші рази і перевірка ресурсу за відгуками.

Ознайомившись з відгуками користувачів про ту чи іншу платіжну систему, у вас буде чітке уявлення про її функціональні можливості. Щасти вам роботи в мережі без фінансових проблем!

До речі, у нас є докладна інструкція з переказу грошей на стим, для покупки ігор. Покрокова інструкція про те як поповнювати рахунок в steam вказана в даній статті.

Відео з докладною інструкцією по висновку:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью