• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відкрити гаманець Webmoney

 1. Для чого потрібен гаманець Webmoney?

Всі грошові операції в мережі інтернет проводяться за безготівковим розрахунком і лише потім отримані кошти переводяться в готівку. Отже, перед тим, як почати заробляти в інтернеті, необхідно завести якийсь рахунок, на який буде перераховуватися ваш заробіток.
У світі існує величезна кількість електронних платіжних систем. Серед найбільш відомих можна виділити Liqpay, Alertpay, Liberty reserve, Pay Pal. Я раджу вам відкрити електронний гаманець Webmoney.
Створення гаманця Webmoney - це перший і найвідповідальніший крок на шляху до повноцінного заробітку в інтернеті. Тому поставитися до нього треба з усією відповідальністю.

Для чого потрібен гаманець Webmoney?

Чим же так привабливий електронний гаманець вебмані? Перш за все, своєю поширеністю в світі. Платіжна система Webmoney була заснована в 1997-му році і за цей час зуміла проникнути практично в усі країни світу. Вона однаково популярна і на просторах Північної Америки і в російській глибинці. За допомогою вебмані можна здійснювати покупки в інтернет-магазинах, оплачувати комунальні послуги, здійснювати грошові перекази практично в усі країни світу. Але головне, що ця система просто ідеально підходить для заощадження і переведення в готівку грошей, зароблених в мережі інтернет. Перевівши гроші на свій електронний гаманець, ви легко зможете обміняти їх на зручну для вас валюту, і вивести webmoney на карту будь-якого банку світу або отримати їх безпосередньо в касі банку.
Перед тим, як зареєструвати гаманець webmoney, необхідно мати в наявності дві речі: адреса електронної пошти та мобільний телефон. Електронна поштова скринька необхідний для контактів з адміністрацією і отримання важливої ​​інформації. Мобільний телефон необхідний для забезпечення безпеки при зміні паролів і відновленні гаманців. Інформація, яку Ви надаєте, є конфіденційною і залишиться в секреті. Це гарантується багаторічним досвідом роботи сервісу та міжнародним законодавством у сфері захисту персональних даних.
Для реєстрації бажано вибрати поштову скриньку популярних західних сервісів Yahoo або Gmail, так як російські поштові скриньки типу mail.ru іноземні компанії часто просто ігнорують.

Створення гаманця Webmoney

Відкрити гаманець webmoney надзвичайно просто. Для цього вам не потрібно ніяких особливих знань або навичок, а вся процедура займе не більше півгодини і вкладеться в 3 кроки.
 • 1. Зареєструватися на офіційному сайті Webmoney. Для цього необхідно ввести ваші СПРАВЖНІ дані. Бажано записати всі отримані логіни і паролі, так як їх відновлення в разі втрати дуже непроста справа.
 • 2. Завантажити безкоштовно Webmoney keeper або з офіційного сайту , Або за прямим посиланням Завантажити Webmoney keeper classic .
 • 3. Запустити на комп'ютері гаманець, увійти в нього і створити подкошелькі в тих валютах, які вам необхідні. Наприклад, webmoney wmz - долар, wmr - рубль.
Якщо в процесі реєстрації у вас виникнуть якісь труднощі, ви зможете подивитися повний відеокурс про те як правильно зареєструвати гаманець webmoney на офіційній сторінці реєстрації. Сторінка з видеокурсом .Для чого потрібен гаманець Webmoney?
Для чого потрібен гаманець Webmoney?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью