• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити Ківі гаманець через інтернет або call-цент QIWI

 1. Як видалити Ківі гаманець через службу підтримки
 2. Як видалити карту QIWI Visa Virtual
 3. Як видалити історію платежів в QIWI

Електронні платіжні системи заслужено користуються великою популярністю, але іноді в них відпадає необхідність

Електронні платіжні системи заслужено користуються великою популярністю, але іноді в них відпадає необхідність. Хтось просто забуває про існування свого аккаунта в платіжній системі, для кого-то ж принципово важливо видалити свій рахунок повністю. Причин для такого рішення існує безліч. У випадку з QIWI видалення гаманця найчастіше потрібно при зміні номера телефону. Всім відомо, що номер Ківі гаманця ідентичний номеру телефону, який використовувався при реєстрації в сервісі. Отже, якщо у Вас більше немає цього номера, доведеться створити Ківі гаманець повторно, використовуючи новий номер. При цьому багато користувачів замислюються над тим, як видалити Ківі гаманець. В принципі, робити це не обов'язково. QIWI гаманець буде видалений автоматично в разі неактивного користування сервісом протягом півроку, або через рік з дня останньої транзакції. Якщо ж для Вас важливо прискорити цей процес, то дана стаття вам на допомогу. Наша інструкція допоможе вам видалити QIWI гаманець незалежно від того, з якої причини Ви вирішили це зробити.

Крім інструкції по безповоротного видалення Ківі гаманця ми також розповімо, як видалити віртуальну карту qiwi visa virtual і історію операцій. Можливо, деяким з Вас будуть цікаві саме ці питання. У разі виникнення будь-яких складнощів задавайте свої запитання в коментарях і ми постараємося допомогти Вам вирішити проблему. В принципі, ніяких складнощів при видаленні гаманця виникнути не повинно, так як процедура гранично проста і забирає мало часу, в чому Ви переконаєтесь після ознайомлення із наведеним нижче матеріалом.

Як видалити Ківі гаманець через службу підтримки

Відразу слід сказати, що в особистому кабінеті QIWI немає кнопки «Видалити аккаунт» або їй подібною. За замовчуванням сервісом не передбачена можливість видалення гаманця за допомогою самостійних дій в особистому кабінеті. Втім, це не означає, що видалити QIWI гаманець можна. Ви можете почекати, поки аккаунт не буде видалений автоматично за тривалу відсутність активності, або звернутися в службу підтримки. Другий варіант ми детально розглянемо в цій статті.

Щоб видалити Ківі гаманець виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть до свого облікового запису QIWI і відкрийте сторінку звернення в технічну підтримку;
 2. Заповніть форму, вказавши номер телефону, адреса електронної пошти, тему звернення (можна вибрати «Інша тема») і причину створення заявки;
 3. Дочекайтеся відповіді на електронну пошту від служби безпеки сервісу;
 4. Виконайте інструкцію, отриману від служби безпеки Qiwi (зазвичай потрібно надіслати копію паспорта по електронній пошті);
 5. Протягом 48 годин Ваша заявка буде оброблена.

Тепер вам відомо, як видалити Ківі гаманець через службу підтримки. Правда, ми описали лише основні кроки створення заявки на блокування облікового запису. Тим часом, деякі користувачі потребують більш докладної інструкції. Найбільша кількість питань виникає при заповненні графи, в якій потрібно вказати причину. Насправді тут все гранично просто і нічого вигадувати не потрібно. Достатньо написати, що ви хочете видалити свій аккаунт безповоротно, а також припинити обробку ваших персональних даних і стерти всю історію фінансових операцій, так як в даному Qiwi гаманці більш не потребуєте. Цього цілком достатньо, щоб ваш запит був оброблений і виконаний.

Чи не менше запитань викликає спілкування зі службою безпеки сервісу. Вас неодмінно попросять відправити по електронній пошті копію паспорта. Якщо Ви не хочете цього робити, то не робіть. Вам не мають права відмовити у видаленні гаманця, якщо Ви не надаєте паспортні дані. Якщо служба безпеки Qiwi спробує вас переконати, то дайте відповідь, що запит в службу підтримки здійснюється з особистого кабінету, а значить, Ви є власником гаманця. Також можна вказати на те, що копія паспорта не надавалася при реєстрації в системі. Нагадаємо, що створити гаманець в сервісі Ківі можна без підтвердження паспортних даних. Копія паспорта необхідна лише тоді, коли здійснюється ідентифікація Qiwi гаманця .

У служби безпеки сервісу можуть виникнути й інші питання. Qiwi неохоче йде назустріч клієнтам, які хочуть видалити гаманець. Втім, вас це не повинно цікавити. Ви не зобов'язані виконувати вимоги різного характеру, досить того, що Ви звернулися в службу підтримки з особистого кабінету. Звичайно ж, щоб прискорити процес можна піти назустріч службі безпеки. Тут все залежить тільки від Вас. У будь-якому випадку Ваш аккаунт буде видалений протягом двох діб. До речі, не забудьте зняти гроші з Ківі гаманця . Мабуть, не варто говорити, що вивести гроші потрібно перед тим, як видалити Ківі гаманець.

Останнім часом при видаленні Qiwi гаманця служба безпеки сервісу просить користувача надіслати дані по трьом останнім фінансовим операціям. Знову-таки, Ви можете відмовитися виконувати цю вимогу, але тоді весь процес може сильно затягнутися. До того ж, в цьому немає нічого складного, тому ми рекомендуємо піти назустріч службі безпеки і виконати дану вимогу, щоб швидше домогтися бажаного.

Для надсилання даних за останніми трансакціями виконайте наступні дії:

 • Увійдіть в особистий кабінет Qiwi;
 • Відкрийте розділ «Історії платежів»;
 • Скопіюйте інформацію за останніми традиціям за потрібний період і відправте службі безпеки.

Варто зазначити, що до вас можуть висуватися і інші вимоги, наприклад, вас можуть попросити надати копію договору з Qiwi. Також бувають ситуації, коли заявка на видалення гаманця обробляється без зайвих питань. Насправді багато залежить від конкретного співробітника. Якщо піти назустріч і виконати те, що від вас попросять, то гаманець треба увійти на сайт протягом декількох годин. В крайньому випадку заявка може розглядатись не довше 48 годин.

 • важливо
 • Якщо у Вас немає можливості звернутися в службу підтримки Qiwi через особистий кабінет, напишіть відразу на пошту [email protected], але в такому випадку потрібно буде виконати ряд вимог служби безпеки сервісу, для підтвердження права на володіння гаманцем.

Як видалити карту QIWI Visa Virtual

Як видалити карту QIWI Visa Virtual

Мабуть, всім зрозуміло, як видалити Ківі гаманець, але на цьому питання не закінчуються. Крім основного рахунку, багато користувачів системи QIWI є власниками віртуальної карти Visa Virtual. Це неіменна карта з невеликим терміном дії. На відміну від звичних карт типу QIWI Visa Plastic дана картка не має пластикового носія. Карта надається в цифровому вигляді і призначена для оплати покупок і послуг в інтернеті. Термін дії карти QIWI Visa Virtual становить два календарні місяці. Після закінчення цього терміну карта буде заблокована, а решту грошей повернуті на рахунок Ківі гаманця. Видалити віртуальну карту QIWI Visa Virtual достроково неможливо. Якщо карта вам більше не потрібна, просто почекайте закінчення її терміну дії та залишилися на ній кошти будуть автоматично повернені на Ваш Ківі гаманець.

Як же бути, якщо Вам потрібно заблокувати карту і повернути гроші швидше? На жаль, в QIWI не передбачено можливості зняття грошових коштів з віртуальної карти. Це дуже незручно, особливо якщо врахувати, що після закриття карти гроші повернуться тільки через 45 днів. Безумовно, для багатьох це обмеження стане вельми неприємним, але з цим нічого не поробиш. Вам доведеться чекати повернення своїх грошей півтора місяця, або Ви можете витратити їх раніше. Карта може бути використана для оплати покупок в інтернет-магазині.

Щоб дізнатися баланс карти виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть в особистий кабінет і відкрийте розділ «Банківські картки»;
 2. Натисніть «Інформація про карту» під картою QVV;
 3. Натисніть «Поповнити».
 • важливо
 • Віртуальна карта QIWI призначена для здійснення покупок на незнайомих сайтах, тому вона має невеликим терміном дії і не підлягає дострокової блокування.

Як видалити історію платежів в QIWI


Як видалити історію платежів в QIWI

Будь-яка платіжна система надає своїм користувачам можливість перегляду історії всіх фінансових операцій. Зрозуміло, QIWI не виняток. Сервіс також зберігає інформацію про всі транзакції і Ви можете в будь-який момент отримати доступ до цих даних, досить увійти в особистий кабінет. Історія операцій зберігається за досить великий проміжок часу і іноді виникає необхідність видалити цю інформацію. На жаль, видалити історію платежів в QIWI можна. В особистому кабінеті сервісу немає такої функції. Ви можете очистити історію за допомогою звернення в службу підтримки, однак і в цьому випадку немає гарантії, що Ваше прохання буде виконано. Найефективніший варіант очистити історію - видалити акаунт. Як видалити Ківі гаманець ми розповіли вище.

Якщо ж для Вас важливо видалити історію і зберегти при цьому аккаунт, то намагайтеся домовитися зі службою підтримки. Варто зазначити, що вони не зобов'язані виконувати дану операцію. Хоча, якщо у вас серйозна причина і Ви зможете підтвердити, що очищення історії не пов'язана з шахрайством, то вам можуть допомогти. На цьому ми будемо закінчувати цю статтю. Якщо у вас залишилися питання, ми охоче відповімо на них в коментарях.

Як же бути, якщо Вам потрібно заблокувати карту і повернути гроші швидше?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью