• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити гаманець Webmoney (вебмані): опис, послідовність, відео

 1. Послідовність дій при закритті гаманця Webmoney
 2. Процедура видалення облікового запису Webmoney

Зручність використання електронних грошей незаперечно, але іноді трапляються ситуації, коли ви хочете припинити свої взаємини з платіжною системою і більше не користуватися її послугами.

Це виникає з різних причин: не влаштовує обслуговування, що не сумісність роботи з вашої спеціалізацією або ж припинення співпраці і видалення всіх своїх персональних даних з бази клієнтів електронної системи.

Причин багато і у всіх вони різні. Виникають - немає сенсу. Тому, ми тільки розглянемо цікавий для нас питання: як видалити гаманець Webmoney назавжди? Для цього потрібно зробити кілька нескладних операцій.

Як зняти готівку з WebMoney (Вебмані)  : Способи, комісія, поради Як зняти готівку з WebMoney (Вебмані) : Способи, комісія, поради.

Процедура виведення коштів з WebMoney на карту описана тут .

Послідовність дій при закритті гаманця Webmoney

Відразу обмовимося, що просто видалити гаманець Webmoney неможливо, цю операцію можна зробити, тільки якщо повністю видалити акаунт Webmoney. До того, як видалити Webmoney аккаунт, потрібно виконати кілька обов'язкових умов:

 1. Перш за все, вам необхідно переконатися, що на видаляються гаманцях відсутні кошти. Всі гроші потрібно вивести одним з численних способів, пропонованих системою, перед тим як видалити гаманець Webmoney. Також ви може просто оплатити послуги мобільного зв'язку, наприклад, але обов'язково розрахуйте суму платежу так, щоб на гаманці не залишилося навіть копійок або центів.
 2. Переконайтеся, що найближчим часом на ваші рахунки в Webmoney не надходитимуть ніякі платежі, попередьте всіх своїх партнерів, що збираєтеся закрити гаманець.
 3. До того як видалити акаунт Webmoney вам необхідно виплатити всі свої кредити в системі debt.webmoney.ru і повністю погасити заборгованості на c-гаманцях.
 4. Також потрібно знати, що система може відмовити вам у видаленні облікового запису якщо у вас є претензії з боку інших учасників оформлені через арбітраж Webmoney. Слід врегулювати всі претензії до початку процедури видалення облікового запису.

[Attention type = green] Перед тим як видалити електронний гаманець Webmoney, вам необхідно виконати всі ці умови, після чого можна приступати до завершення операції. [/ Attention]

Як видалити телефон з WebMoney  : Інструкція видалення Як видалити телефон з WebMoney : Інструкція видалення.

Інформацію про обмін WebMoney (Вебмані) на Paeer (Паер) читайте в цій статті .

Про виведення коштів з WebMoney грошовим переказом читайте тут .

Процедура видалення облікового запису Webmoney

Процедура видалення облікового запису Webmoney

Для того щоб видалити свій аккаунт в системі вам необхідно відправити з keeperа повідомлення в Адес wmid 937717494180 (арбітраж) в довільній формі про своє бажання припинити взаємини з Webmoney і анулювати «Угода про трансфер майнових прав цифровими титульними знаками».

Це повідомлення можна також відправити і через сайт, перейшовши за посиланням https://support.wmtransfer.com/asp/services.asp?sender=classic і авторизувавшись в системі.

Якщо ви не маєте доступу до keeperу і пароля для входу в систему, то у вас є можливість роздрукувати бланк заяви http://passport.webmoney.ru/pdf/ApplicationGeneral.pdf і відправити його поштою на адресу Webmoney UAB «DEED BALTIC»: V.Kudirkos str. 18A-1, LT-03105, Vilnius, Lithuania, попередньо запевнивши свій підпис у нотаріуса.

При дотриманні всіх перерахованих вище умов угоду буде анульовано, а ваш аккаунт і гаманці в системі Webmoney видалені протягом 7 днів від дати надходження заяви. Про те, як видалити гаманець Webmoney, відео з докладними інструкціями можна знайти тут.

З видаленням вашої інформації з сервісу Webmoney, будь то гаманець або аккаунт з усіма даними, доведеться трохи повозиться. Але в кінцевому рахунку, ви досягнете бажаного результату і зможете зітхнути спокійно.

Тому, ми тільки розглянемо цікавий для нас питання: як видалити гаманець Webmoney назавжди?
Asp?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью