• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевести в готівку чек Google Adsense

 1. Ця послуга чеків через банки Білорусі

Можна перевести в готівку чек Google Adsense через банки або систему ePayService, з подальшим виведенням заробітку в Webmoney на wmz-гаманець. Процедуру переведення в готівку чека будемо розглядати для Білорусі, а для України і Росії - маємо на увазі невеликі поправки.

Для акаунтів з Білорусії система розрахунків в Adsense один час велася в євро. У разі необхідності заходимо в «Налаштування платежів»: вибираємо спосіб оплати - чек, а далі - змінюємо валюту на долари:

При цьому нарахування будуть як і раніше проводитися в євро, а виплати в доларах (як налаштуєте). Чек для Білорусі йде поштою близько 20 днів, хоча лист з PIN-кодом для підтвердження адреси йшло аж 7 тижнів. В налаштуваннях повинно вийти ось так, якщо призупиняли платежі, то відновіть їх:

Сервіс ePayService працює з чеками, як в USD, так і в EUR.

Щоб перевести в готівку чеки Google Adsense, або від інших партнерок, наприклад - Amazon, будуть потрібні наступні кроки:

 1. Реєстрація на ePayService: отримання рейтингу рахунку - 2.
 2. Завантаження в акаунті сервісу сканів чека.
 3. Відправка поштою оригіналу (не потрібно для чеків Google Adsense).
 4. Виведення грошей на Z-гаманець.

Комісія за отримання готівки (інкасо) становить на 02.2018 (можливі зміни):

 • Чеки на ім'я компанії MTACC Inc. - 2.5%
 • Чеки на ім'я фізичної особи - 4.5%.

Якщо аккаунт в Adsense у вас вже є, то тариф на інкасо в 4.5% - це ваш випадок. Зате відправляти чек (Google Adsense) поштою не обов'язково, досить завантажити дві скан чека! Так виглядає інтерфейс системи і схема ваших дій:

1. Реєструємося на http://epayservices.com . Щоб отримати рейтинг рахунку 2, заходимо в розділ меню «Документи» і завантажуємо скани сторінок паспорта з основними даними та пропискою. Дані повинні збігатися з аккаунтом в Adsense. Для Білорусі це: стор. 30-33 та 22.

Використовуйте систему тікетів в «Зворотного зв'язку», якщо щось не зрозуміло. Про отримання рейтингу будете повідомлені по e-mail.

2. Для виведення чека заходимо в iCheck: там докладна інструкція щодо подальших кроків. Послуга діє для чеків сумою до $ 50.000! Внизу сторінки знаходиться форму для завантаження сканів чека і історія ваших операцій:

Перед скануванням чека необхідно відокремити її по відривній смузі і зробити на ньому передавальний напис на звороті. З 12.02.2018 це значить - поставити свій підпис, як в паспорті:

Скани лицьової і зворотної сторони чека повинні бути 600 dpi, формат JPG, а розмір кожного не перевищувати 3 MB. Зображення кожної сторони чека повинні бути вгорі - зразок міститься в інструкції розділу iCheck.

До речі розмір моїх копій вийшов більше 3 MB, і я відправив скани в 300 dpi. А за одне, задав питання через тікет: чи правильно? Відповідь отримав схвальний, а слідом і скани чека були прийняті.

3. Для чеків Adsense - відправка оригіналу не потрібно. Для інших - відправляємо оригінал чека в офіси сервісу, на вибір: в Санкт-Петербург або Київ, що, звичайно, зручніше для вебмайстрів з України. Краще використовувати рекомендований лист (цілішою) або звичайне (якщо сума невелика - дешевше), яке йде з Білорусі до Пітера - приблизно 17 днів.

Коли статус зміниться на «Оригінал чека отримано», в цей або наступний робочий день сума буде зарахована на ваш рахунок. Сума понад $ 5000 зараховується на рахунок пізніше 10 робочих днів:

4. Далее заходимо в розділ «WebMoney Z» і робимо висновок на wmz-гаманець зі звичайною комісією 0.8%. Встигли до 12 години за київським часом - платіж проходить в цей же день:

Ця послуга чеків через банки Білорусі

Перевести в готівку чек від Google можливо через банки, приміром: Беларусбанк, БелВЕБ, Технобанк, Белинвестбанком. Комісія в них становить від 2.5%, як правило, діє мінімальна сума комісії, в розмірі $ 15-20. Точно не вказую - цифри змінюються. Термін переведення в готівку чека від 1 місяця, на практиці виходить більше.

На початку наступного року необхідно подати декларацію про отриманий дохід в МНС, як фізична особа, і сплатити 13% податку. Це що стосується не систематичного доходу, тобто 1 раз на рік. Якщо дохід систематичний - потрібна реєстрація ІП, для якого ставка податку вдвічі менше, а сон спокійніше.

Ще одне. Якщо перевести в готівку чек Google Adsense через ePayService , То не обов'язково виводити заробіток в систему WebMoney. Можна робити покупки і замовляти послуги в інтернеті, вивести гроші на банківський рахунок або замовити в сервісі карту MasterCard:

Замовлення карти - безкоштовний (поштою), а умови обслуговування карти ePayService вигідніше, ніж для MasterCard від WebMoney.

Використання карти MasterCard ePayService: зняття готівки через банкомат. А також покупки в будь-яких магазинах, при цьому USD (EUR) конвертується в білоруські рублі за внутрішнім курсом MasterCard на день здійснення оплати - все, як при оплаті звичайної «рублевої» картою. Курс дуже реалістичний.

А за одне, задав питання через тікет: чи правильно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью