• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевести гроші з Alertpay на Webmoney. Покрокова інструкція

Як перевести гроші з Alertpay на Webmoney - це питання виникало у багатьох користувачів. Прямого обміну немає, користуватися послугами міняв-посередників не хотілося. А висновок грошей через картку Alertpay тимчасово припинив. У цій статті ми дізнаємося де і як зробити переказ грошей з Алертпей в вебмані за прийнятними відсотками і гарантією.

До недавнього часу в інтернеті обмін був можливий через напівлегальних міняв, які на своїх сайтах пропонували таку послугу. При цьому одного погляду на такі сайти, вистачало, щоб відбити охоту мати з ними справу. Але така ніша не могла довго залишатися незаповненою і ось, нарешті, з'явився легальний обмінник, що пропонує обмін між Alertpay, Liqpay і Webmoney. Оскільки у мене на Алерт накопичилося деяка сума, висновок якої був неможливий, було вирішено спробувати перевести частину грошей через цей обмінник, адреса якого alertpay-webmoney.com.

Незважаючи на відмінні відгуки і високий BL (бізнес-рівень), ризикувати всіма грошима не хотілося і я вирішив перевести 20 баксів. Через годину гроші були на моєму рахунку Webmoney, що, як то кажуть і треба було довести. Наступний переклад також пройшов швидко і без найменшого натяку на проблеми. Комісія склала 5%, що при роботі з Алертпей цілком допустимо - вони взагалі знімали 5 баксів за переклад будь-якої суми на картку. В цілому, переклад нескладний, але для новачків я все ж написав інструкцію з обміну з Alretpey на Webmoney.

Перед обміном, зрозуміло, необхідно зареєструватися. Реєстрація проста, йдемо на alertpay-webmoney.com, заповнюємо кілька полів і можна приступати до перекладу, пройшовши за посиланням «Перейти до обміну».

Вибираємо «Alertpay на Webmoney». На наступній сторінці вводимо: суму переказу, e-mail облікового запису Alertpay, скріншот першої сторінки вашого облікового запису Alertpay і Z-гаманець Webmoney. Ввівши суму переказу, ми відразу дізнаємося, що вийде на виході після вирахування комісії. Зручно. Зробити знімок екрана новачкам допоможе інструкція «Як швидко зробити скріншот».

Знайомимося з правилами, відзначаємо чекбокс і тиснемо «Перейти до оплати». З'явиться віконце, читаємо напис про 10 секундах, беремо отриману інформацію на замітку і тиснемо кнопку продовження.

Ми потрапимо на сайт Алертпей, де нам потрібно увійти в свій аккаунт і підтвердити транзакцію.

Ми увійшли і перебуваємо на сторінці підтвердження. Відзначаємо чекбокси «Use my AlertPay Balance» (використовувати баланс аккаунта) і «No shipping address required» (адреса не потрібен), вводимо свій пін-код і завершуємо переклад.

Після перекладу чекаємо 10 секунд,
поки не відбудеться автоматичний перехід назад на alertpay-webmoney.com!

com

Після автоматичної переадресації ми знову потрапимо на alertpay-webmoney.com де з'явиться повідомлення, що переклад успішно завершено, а ще через кілька секунд ви переміститеся на сторінку «Відкриті заявки», де буде ваш запит на обмін. Коли гроші будуть перераховані на ваш гаманець WebMoney, заявка зникне з цієї сторінки і з'явиться в історії обмінів. У мене переклад здійснювався практично миттєво.

Допомогла стаття? Помогітіе і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!

Допомогла стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью