• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як обміняти (вивести) Liberty Reserve або Perfect Money?

Питання подібного роду часто надсилають користувачі Інтернет поштою Питання подібного роду часто надсилають користувачі Інтернет поштою. Багато з них зазнали збитків від лжеобменніков Liberty Reserve (Perfect Money, HKMoney) на Webmoney і назад, і задають питання: якщо не можна безпосередньо обміняти, а треба то як же бути !? Якщо 100% обмінників "здійснюють" такі обміни є 100% обман, то як же вивести з зарубіжних електронних платіжних систем свої кошти?

Для початку згадаємо в 100-й раз деякі істини:

 • Liberty Reserve не має прямого виведення на пластикові карти.
 • Прямий обмін між Webmoney та іншими платіжними електронними системами з відсутністю точної ідентифікації користувача ЗАБОРОНЕНО. Це рішення Webmoney і проти нього не підеш. Діяльність будь-яких обмінників, які намагаються виробляти подібні операції присікаються блокуванням WMID власника обмінника.
 • Заробити на обміні у вас точно не вийде, тому що будь-які легальні обмінники заробляють на цих операціях обміну і працювати собі в збиток не будуть. Винятком можуть бути промо-акції, наприклад, коли вам поміняють за пільговим курсом з надбавкою 0,1% в якомусь одному напрямку. І то, роблять це швидше за все для сбоса або поповнення резерву в цій валюті.
 • Ще раз визначитеся для себе: ДЛЯ ЧОГО вам потрібно ввести або вивести LR? Що ви будете робити з грошима далі? Скільки вам реально потрібно?

Якщо з першими трьома пунктами все зрозуміло, то зупинимося на останньому. Люди не завжди розуміють для чого їм потрібна та чи інша валюта, а від перекидання з гаманця в гаманець не розбагатієш.

Якось в листі мене просили підказати: "як отримати Webmoney або Yandex-money з рахунку в LR (сума 12 $)". На мій нескромне питання: "а навіщо?", Була відповідь "щоб потім перевести на карту, а потім в готівку!". Людина був готовий платити комісію і втрачати на курсах тричі, щоб отримати гроші, хоча все це можна звести до однієї максимум двом операціям!

Отже, підійшли до деталей. Проаналізувавши масу варіантів прийшов до думки, що на момент написання статті можливі такі варіанти: пряме введення / виведення Liberty Reserve, Perfect Money або обмін на Яндекс-гроші, MoneyMail, RBK-Money з подальшою потім конвертацією в готівку.

Зі сказаного вище видно - практично немає можливості обміняти безпосередньо "наші" електронні гроші на LR. На всіх переглянутих мною популярних обмінниках ці варіанти обміну відсутні або заблоковані. Обміни "через класного хлопця", знайденого на будь-якому форумі, і зв'язком тільки за номером ICQ відразу відкидалися як ризиковані.

Ви скажете: А як же отримати Webmoney? Дуже просто: купіть банківським переказом / с карти / за готівку в будь-якому зручному для вас обміннику, стільки, скільки вам треба ... і все!

Тепер розглянемо найбільш зручні варіанти прямого введення / виведення Liberty Reserve і Perfect money заодно. Тут, слава богу, у нас є надійні сервіси надають прямі операції по вводу / виводу Liberty.

Сайт Введення Висновок ЕРС
(Валюти) Країна Примітки onlinechange 3,6% ~ 4% LR ($, €), PM ($, €) Росія хв. сума 1500 руб. Obmenov.Biz 1-2% 1% LR ($), PM ($) Україна Приват 24, LiqPAY, Visa Usd, MC, KS intexchange 0-2.5% 5-7% LR ($, €), PM ($, €) Україна Приват 24, LiqPAY, VISA, Укрсоцбанк, OTP, VAB, WU і ін.

 • Дуже рекомендую перед обміном пройти процедуру реєстрації в вибраному обміннику - це дасть додаткові переваги: ​​після реєстрації дають найчастіше знижку за операціями обміну, введення-виведення, а також можливість відстежувати свої операції і отримувати накопичувальну знижку, яка залежить від сум.
 • Відсотки, зазначені в таблиці отримані на момент написання статті і можуть відрізнятися на момент обміну. Також вони не включають деякі комісії, наприклад, при покупці Liberty Reserve, 1% береться самої ЕРС в момент зарахування коштів на ваш рахунок.
 • При необхідності, в цих же обмінниках можна також перевести кошти (обміняти) в Yandex-money, RBK-Money, Perfect Money, LiqPay.

Якщо 100% обмінників "здійснюють" такі обміни є 100% обман, то як же вивести з зарубіжних електронних платіжних систем свої кошти?
Ще раз визначитеся для себе: ДЛЯ ЧОГО вам потрібно ввести або вивести LR?
Що ви будете робити з грошима далі?
Скільки вам реально потрібно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью