• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заощадити на обміні електронної валюти

 1. Все інфа в одній таблиці
 2. Статистика, оповіщення та інші фічі
 3. Гроші за клієнтів і просто так

Якщо вам треба обміняти електронну валюту, і ви хочете заощадити, треба знайти онлайн-обмінник з вигідним курсом. Ви шукайте курси на різних сайтах, може бути, заходите на форуми, щоб почитати відгуки. Набагато зручніше, коли все це можна побачити на одному сайті. Актуальні курси понад сто онлайн-обмінників показані в одній зручній таблиці на сервісі BestChange. Тут же ви можете переконатися в надійності обмінника, почитати відгуки і заощадити на обміні, дочекавшись кращого курсу.

Цього року онлайн-сервісу BestChange виповниться вже 7 років, в ньому близько ста обмінників і різні плюшки для користувачів, включаючи партнерську програму і бонуси за обмін вебмані. Так, ще у сервісу є безкоштовна програма для робочого столу, якщо кому шкода свій трафік.

Тому не особливо дивує, що сервісом користуються багато, фактично, це найбільш відвідуваний сервіс в цій сфері. Тепер докладніше про те, чому він став самим відвідуваним, і що в ньому такого зручного.

Все інфа в одній таблиці

На головній сторінці сайту є курси обміну, у верхній частині списку - найвигідніші. Поруч вкладка зі статистикою по найпопулярнішим курсам обміну за час від години до року. Якщо треба обміняти конкретну валюту, дивимося на таблицю зліва. Там ви відзначаєте, що і на що треба міняти.

Для тих, кому не зручно шукати в таблиці, дивіться в списку - там після вибору валюти треба просто натиснути «знайти кращий курс».

Третя вкладка - популярні обміни з відсотками рейтингу за добу. Тут можна подивитися, в яку валюту краще перевести свої гроші.

Статистика, оповіщення та інші фічі

Отже, в таблиці або списку ви вибираєте валюту, яку вам треба поміняти, і дивіться, які є варіанти. Всі доступні обмінники відображаються в таблиці.

Тут ви бачите інформацію про обмінниках, резерв і відгуки, валюту, яку ви віддаєте і отримуєте. Щоб більше дізнатися про обміннику, не обов'язково переходити на інший сайт - наводите курсор на значок зліва від обмінника і бачите посилання на його паспорт, дізнаєтеся, скільки йому років, скільки у нього резервів, позитивних і негативних відгуків.

Можна навіть не читати відгуки - позитивні підсвічуються зеленим, а негативні червоним, так що відношення видно відразу. І ще - якщо обмінник працює тільки в ручному і напівавтоматичному режимі, ви відразу побачите поруч з ним відповідний значок, а також мінімальну суму до обміну. Так би мовити, страховка від неприємних сюрпризів.

Далі треба порахувати, що ви віддасте і отримаєте. Для цього відкриваємо наступну вкладку «Калькулятор», вказуємо, з комісією або без, і бачимо готову суму.

Але навіть якщо сума здається вам нормальної, спочатку краще зайти у вкладку «статистика». Тут наочно показується, як йдуть справи з курсом протягом години, дні, тижні і аж до року. Можна змінити параметри статистики і подивитися, як змінювався резерв або де в основному відбувалися обміни цих валют.

Сервіс пропонує порахувати і подвійний обмін валют, тільки треба враховувати, що ви оплачуєте комісію відразу двох обмінників, і ще - BestChange чесно попереджають, що в розрахунках подвійного обміну можуть бути неточності, так що краще два рази перевірити, перш ніж зробити такий обмін.

Сервіс пропонує порахувати і подвійний обмін валют, тільки треба враховувати, що ви оплачуєте комісію відразу двох обмінників, і ще - BestChange чесно попереджають, що в розрахунках подвійного обміну можуть бути неточності, так що краще два рази перевірити, перш ніж зробити такий обмін

Якщо вас поки не влаштовує курс, можна використовувати «оповіщення». Виставляєте потрібний курс, вказуєте свій e-mail і спокійно чекаєте. Можна взагалі не заходити на сайт і інші обмінники, тому що курси оновлюються кожні 30 секунд, і як тільки він досягне вашої позначки, прийде повідомлення.

Можна взагалі не заходити на сайт і інші обмінники, тому що курси оновлюються кожні 30 секунд, і як тільки він досягне вашої позначки, прийде повідомлення

Є, звичайно, ще одна можливість рідше заходити на сайт і бути в курсі змін на обмінниках. Можна завантажити безкоштовну програму для робочого столу. Так ви будете знати актуальні курси і витрачати менше трафіку.

Так ви будете знати актуальні курси і витрачати менше трафіку

Звичайно, було б здорово користуватися додатком для смартфонів, але їх поки немає. Може, потім з'являться.

Гроші за клієнтів і просто так

Якщо у вас є свій сайт або блог, ви сидите на форумах або просто добре агітуєте народ, можна спробувати партнерську програму. BestChange платять по $ 0.27 за кожного нового клієнта, якого ви приведете на онлайн-сервіс.

Бонуси можна отримати і не привертаючи клієнтів, якщо у вас є гаманець WebMoney, один раз на добу ви будете отримувати бонус від 0.01 до 0.20 WMR. Дрібниця а приємно.

Дрібниця а приємно

В цілому, враження від сервісу BestChange позитивне. Він зручний, в основному тому, що можна переглянути всю інформацію і вибрати кращий обмінник, не переходячи з сайту на сайт.

Він створює відчуття надійності, тому що «лівих» обмінників на ньому не буває, вся інформація про них перевіряється і видається користувачам в описі, та ще й відгуки є.

І, нарешті, у нього приємний інтерфейс з зеленим фоном, красивими кнопками і зручною навігацією, так що тут просто приємно знаходитися.

Моніторинг обмінників BestChange.ru

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью