• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як купити Ефіріум (Ethereum) в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані

 1. Як купити криптовалюта Ethereum (ETH)
 2. Як створити гаманець для Ефіріума
 3. Як купити Ефіріум в обмінниках
 4. Як купити Ethereum на біржах

Стрімке зростання курсу криптовалюта в 2017 році підігрів інтерес населення до їх купівлі для отримання хорошого доходу. Тому, розглянемо питання, де і як купити Ефіріум (Ethereum, ETH або Ефір) - другу криптовалюта за ринковою капіталізацією і популярності, після біткоіни.

Зміст статті

Як купити криптовалюта Ethereum (ETH)

Купити ефіріум можна за рублі, долари, євро та інші валюти наступними способами:

 1. В надійних обмінниках криптовалюта: Prostocash, Xchange, 60cek,, Platov, Ramon Cash (покупка за рублі; з карти Visa і Mastercard; криптовалюта, електронні гроші Яндекс, Qiwi і інші). Потрібно вибрати валюту, яку потрібно віддати і отримати, вказати суму, адреса гаманця і інші деталі операції. Наприклад, купити ефіріум (ETH) за рублі з банківської карти:
 2. Другий спосіб - це покупка ефіру на спеціалізованих біржах, де продають, купують, торгують криптовалюта. Популярні біржі російською мовою: EXMO, Bitmex , Binance, Livecoin. Входить до числа 20-ти найбільших бірж за обсягом денних торгів. На ній можна купити Ethereum за російські рублі RUB, українську гривню UAH, долари USD, євро EUR і за інші. У лістинг включено 13 найпопулярніших криптовалюта, доступна покупка і торгівля: Bitcoin, Litecoin, Ripple, Dash, Zcash, Monero, Waves, Bitcoin Cash, Ethereum Classic і іншими.

Всі способи покупки Ефіріума підходять для жителів країн СНД - Росії, Білорусі, України, Казахстану та інших.

Поява ефіріума (Ethereum) відносять до 2015 року. Курс на початку був дуже низький - за 1 EHT давали від 7 до 11 доларів США, але в 2017 стався грандіозний зростання Ефіру - до 860 $. Сьогодні, 23 грудня 2017 року, курс знаходиться в районі 700 $ і аналітики прогнозується його подальше зростання в 2018 році.

Розглянемо питання, де купити Ефіріум в 2019 році, як це зробити просто, з мінімальною комісією і головне - способи повинні бути доступні будь-якому бажаючому.

Але, для початок потрібно створити гаманець для зберігання криптовалюта Ethereum і дізнатися адресу для отримання, як це зробити, читайте нижче.

Як створити гаманець для Ефіріума

Для того, щоб купити ефіріум, потрібен гаманець для зберігання і адреса для отримання на нього криптовалюта. На даний момент можна використовувати наступні варіанти:

 • Завантажити програму на комп'ютер або мобільний пристрій;
 • Скористатися онлайн гаманцями;
 • Створити гаманець на біржі кріповалют.

У першому варіанті, якщо встановлювати офіційний гаманець EthereumWallet або Mist, буде потрібно досить багато вільного місця на комп'ютері, так як в процесі синхронізації програми, буде завантажений на комп'ютер весь блокчейн мережі "Ethereum".

У другому варіанті - синхронізація буде відбувається онлайн з серверами, тому користуватися і приймати ефіріум можна відразу після реєстрації.

Третій варіант - біржі, після відкриття аккаунта у вас з'явитися гаманець з різними криптовалюта, в тому числі і з ефірів.

Розглянемо докладно дані способи з прикладами:

Адреса для отримання ефіру можна побачити, якщо зайти в гаманець EthereumWalle, під словами "Main account (etherbase)", він починається з 0x:

Крім, офіційного гаманця, можна використовувати і гаманці інших розробників, наприклад JAXX. Він не завантажує блокчен, а використовує з'єднання з онлайн серверами і місця для установки займає не багато. Гаманець Jaxx доступний для настільних комп'ютерів, мобільних пристроїв і можна інтегрувати в браузер "Chrome". На сайті jaxx.io в розділі "Donwload" ви можете скачати потрібну версію. Установка не складе великих труднощів. Найголовніше - це подбати про безпеку. В налаштуваннях можна встановить пін-код, зробити резервну копію гаманця (зберегти seed з 12 слів), подивитися і зберегти приватні ключі. Папку з програмою можна переносити на будь-який інший пристрій, наприклад, на флешку.

 • Використовувати онлайн сайти для зберігання ефіріума. Чекати і завантажувати блокчейн не потрібно - буквально 5 хвилин займе реєстрація і можна відразу купувати Ethereum. Список сайтів: myetherwallet.com; blockchain.info. У попередніх статтях я вже докладно описував реєстрацію на даних сервісах, але, може хто не читав, повторюся.

Переходьте на сайт myetherwallet.com - перший справою необхідно придумайте складний пароль. Далі, в новому вікні скачайте і збережіть файл входу в гаманець, потім натисніть "I understand. Continue". Далі, збережіть приватний ключ (Save Your Private Key) і натисніть "Збережіть вашу адресу".

На цьому все, в новому вікні запропонують зробити вхід в гаманець, для цього вибираєте Keystore / JSON File (файл, який завантажили при реєстрації) або Закритий ключ (Private Key). Після цього потрібно натиснути "Відімкнути гаманець" і якщо все добре, побачите в нижній частині сторінки Вашу електронну адресу для отримання ефіру, баланс і іншу інформацію.

Після цього потрібно натиснути Відімкнути гаманець і якщо все добре, побачите в нижній частині сторінки Вашу електронну адресу для отримання ефіру, баланс і іншу інформацію

На сайті blockchain.info реєстрація не повинна скласти праці. Крім криптовалюта ethereum, на ньому можна проводити операції і з біткоіни. Для входу потрібно використовувати ID гаманця, який отримаєте на пошту при створенні аккаунта і пароля. Зайшовши в гаманець, виберіть "Отримати" (Request) і "Ether", тим самим побачите адресу для отримання ефіріума - на нього ви зможете отримати криптовалюта.

Зайшовши в гаманець, виберіть Отримати (Request) і Ether, тим самим побачите адресу для отримання ефіріума - на нього ви зможете отримати криптовалюта

Як купити Ефіріум в обмінниках

Купити криптовалюта Ефіріум в обмінниках дуже просто, при цьому даний спосіб підходимо кожному. Обміняти можна практично будь-яку електронну платіжну систему, яка у вас є, в тому числі валюти - російський рубль, українська гривня, тенге і інші.

Обмінних пунктів в інтернеті багато, зупинюся на самих надійних: Prostocash, Xchange, 60cek.

Наприклад, сервіс Prostocash здійснює обмін по найпопулярнішим напрямком. Можна придбати Ethereum за рублі Сбербанк, з рублевих карт Visa і Mastercard, Qiwi, Яндекс Гроші, c гаманця Advcash , Альфа Банку та інших.

Справа вкажіть, ту валюту і суму, яку міняєте; зліва - виберіть на яку міняємо (в нашому випадку -Ethereum). Наприклад, за 20000 російських рублів можна отримати 1,4 ETH за ринковим курсом.

Наприклад, за 20000 російських рублів можна отримати 1,4 ETH за ринковим курсом

Після заповнення напрямку обміну і зазначення суми, спускаємося вниз і заповнюємо іншу форму, з деталями обміну. Вказуємо номер карти Сбербанк, дані власника карти і вписуємо гаманець для отримання Ефіру. Уважно перевірте всі дані перед проведенням операції і натисніть Почати Обмін. Зверніть увагу на резерв, на скріншоті вгорі - ви можите купити 54 одиниць криптовалюта Ефір.

Зверніть увагу на резерв, на скріншоті вгорі - ви можите купити 54 одиниць криптовалюта Ефір

На сайті цілодобово працює підтримка, якщо будуть питання, задавайте.

В тему: як купити біткоіни

Я привів інструкцію з придбання Ефіріума, алгоритм дії якої схожий і в інших обмінних пунктах. Даним способом можна зробити і обмін біткоіни .

Якщо ви не знайшли необхідну платіжну систему, то можна скористатися прогнозами всіх обмінних пунктів Kurs-expert або bestchange. Вибирайте напрям конвертації і зі списку виберете обмінник. Наприклад, за українські гривні Privat 24 купуємо Ethereum:

Ми бачимо, що в даному напрямку працюють 4 обмінника. Загальний резерв 264 ETH.

Переходимо в будь-який і здійснюємо обмінні операції. Після яких ви станете володарем криптовалюта.

Як бачите, покупка Ефіру в обмінниках - досить простий процес, але будьте гранично уважні, вказуючи всі дані.

Як купити Ethereum на біржах

Купити криптовалюта Ethereum можна і на біржах. Крім ефіру, можна придбати і інші монети - біткоіни (BTC), лайткоіни (LTC), догкоіни (DOGE), Деш (DASH), Ріплі (Ripple) і далі.

Розглянемо одну з бірж: EXMO

Розглянемо одну з бірж: EXMO

Після реєстрації на ній, ви стаєте власником гаманця, в якому можна зберігати 13 криптовалюта. Також, доступні рахунки в фіатних валютах: євро, долар, рубль, гривня:

Також, доступні рахунки в фіатних валютах: євро, долар, рубль, гривня:

У кожного рахунку свій спосіб поповнення і виведення. Вибирайте, який той, який підходить вам.

Біржа рекомендує використовувати для моментально введення або виведення свою внутрішню валюта - EX-code. Його можна придбати або перевести в готівку в онлайн-обмінниках. Наприклад, надійні кріптообменнікі: Prostocash, Xchange, 60cek. Потрібно вибрати валюту яку міняєте на валюту Exmo. Перевага використання кодів в тому, що набагато більше надається платіжних систем. Це і банківські картки Віза і Мастеркард; різні електронні гаманці - Ківі, Яндекс, Advcash, Payeer і т.д. Виберіть напрямок, вкажіть необхідну інформацію та отримайте код на пошту через кілька хвилин. Наприклад, міняємо Qiwi на Exmo: Біржа рекомендує використовувати для моментально введення або виведення свою внутрішню валюта - EX-code

Після отримання коду Ексмо, переходимо в розділі "Гаманець" - Ex code - "Завантажити" і завантажуємо його. Комісія з боку торгової платформи відсутній.

Розглянемо доступні способи поповнення на самому сайті біржі exmo.me. Рахунок в російських рублях можна поповнити: банківським переказом (після верифікації), з гаманця Yandex Money і QiWi (не завжди буває така можливість), Payeer, Okpay, Capitalist, MoneyPolo, Advcash.

Рахунок в українській гривні: з карт Віза і Мастеркард, Приват 24, Адвакеш.

Зверніть увагу на комісії і ліміти при введенні і виведенні грошей.

Після зарахування коштів на рахунок біржі, переходимо до покупки Ефіріума.

Існують два способи:

 • Найпростіший - переходимо в розділ "Обмін" і міняємо валюту одного рахунку в іншу. Наприклад, за рублі купуємо ETH (Ethereum):

Наприклад, за рублі купуємо ETH (Ethereum):

 • Або купити в ході торгів. Переходь в пункт Торги, вибираємо потрібну валютну пару: наприклад, ефір за рублі (ETH / RUB):

Переходь в пункт Торги, вибираємо потрібну валютну пару: наприклад, ефір за рублі (ETH / RUB):

Аналізуємо графік руху пари (можна вибрати таймфрейм - день, тиждень, місяць, рік):

Аналізуємо графік руху пари (можна вибрати таймфрейм - день, тиждень, місяць, рік):

Трохи нижче з'явиться форма для створення торгового ордера. "По ліміту" - ціну встановлюєте ви самі. Наприклад, купуємо 1 ETH за 12000 рублів. В даний момент пара ETH / RUB торгується за 13241 російських рублів. Коли курс опуститься і стане дорівнює тому, який зазначений в ордері (12000), заявка спрацює і буде проведена операція купівлі ефіру. Для оформлення вказуємо: кількість, ціну і натискаємо "Купити ETH":

Для оформлення вказуємо: кількість, ціну і натискаємо Купити ETH:

Ще один тип ордера: покупка "по ринку" - це означає по курсу на даний момент часу. В даному випадку, чекати не потрібно і ви зможете купити криптовалюта Ethereum моментально.

В даному випадку, чекати не потрібно і ви зможете купити криптовалюта Ethereum моментально

Монети будуть зберігатися на біржовому гаманці, їх можна продати дорожче, вивести в інше місце або торгувати кожен день і заробляти на зміні курсу.

Я розглянув способи, як можна купити Ефіріум на біржах і в обміннику, якщо знаєте інші варіанти, напишіть в коментарях про свій досвід придбання криптовалюта.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью