• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як змінити пароль від роутера?

 1. Діагностика підключення до Інтернету
 2. Ремонтуємо ноутбуки і материнські плати ноутбуків будь-якої складності!
 3. Як налаштувати інтернет на комп'ютері або ноутбуці?
 4. Налаштування інтернету на роутері

Короткий посібник з настроювання і діагностики інтернету на комп'ютері, де інтернет раніше вже працював.

Якщо вам необхідно налаштувати інтернет на комп'ютері, який які раніше не підключався до Мережі, прочитайте цю статтю .

Якщо у вас не працює або постійно відключається Інтернет на комп'ютері, то найперше, що ви повинні зробити:

 1. Перевірте баланс особового рахунку. Як не банально це звучить, але це найбільш часта причина, по якій у людей не працює інтернет.
 2. Перезавантажте роутер (або модем) і комп'ютер. Часто проблема криється в накопиченні статичної електрики на пристрої доступу. Потрібно вимкнути комп'ютер, відключити від електричної мережі комп'ютер і пристрій, через яке здійснюється доступ в інтернет (роутер, модем і т.п.). Почекати 1-2 хвилини, потім включити всі пристрої назад в розетку і включити комп'ютер. Перевірте, чи заробив інтернет?
 3. Зателефонуйте провайдеру. Якщо інтернет все одно не працює, варто зателефонувати провайдеру. Більшість проблем з підключенням ефективно вирішує служба технічної підтримки.

Якщо наведені вище поради не дали результату, то проблема може бути в наступному:

 1. На комп'ютері вірус. Зазвичай віруси блокують доступ до окремих сайтів (найчастіше це сайти пошукових систем, соціальних мереж, виробників антивірусів і сайт Microsoft.com), але зустрічаються різновиди вірусів, які блокують доступ в інтернет повністю. В цьому випадку вам буде потрібно антивірусна профілактика.
 2. В системі Windows не прописані мережеві настройки, необхідні для роботи з вашим провайдером. Налаштування можна отримати в службі технічної підтримки вашого провайдера .

Варіантів може бути маса, все їх обговорювати не має сенсу. Якщо провайдер не може допомогти вам налаштувати інтернет, то звертайтеся до нас! Ми допоможемо грамотно вирішити практично будь-яку проблему з налаштуванням інтернету на комп'ютері, ноутбуці або роутере. Залишити замовлення або отримати безкоштовну консультацію, ви можете за телефоном +7 (495) 236-80-02.

Чим ми можемо допомогти?

 1. Налаштуємо інтернет на комп'ютері або ноутбуці. Незалежно від типу підключення Інтернету, будь то локальна мережа, або WiFi, ми налаштуємо.
 2. Проведемо антивірусну профілактику, якщо інтернет не працює через шкідливих дій вірусів.
 3. Встановимо драйвер мережевої карти або WiFi-адаптера, якщо поточний пошкоджений або відсутній в системі.
 4. Знайдемо рішення будь-якої проблеми з роботою Інтернету!

Скільки коштують послуги?

Діагностика підключення до Інтернету

Якщо ви відчуваєте себе впевненим користувачем Windows, то можна спробувати самостійно провести діагностику підключення до Інтернету. Пробувати ці кроки потрібно тільки в тому випадку, якщо а) раніше ви вже виходили в інтернет з цього комп'ютера; б) пробували перезавантажувати роутер, і це не допомогло; в) ви переконалися, що на рахунку є гроші і інтернет не знаходиться в стані блокування.

 1. Запустіть командний рядок. Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Командний рядок.
 2. У ній наберіть ipconfig і знайдіть в списку IP-адреса основного шлюзу, який використовується для підключення до інтернету.
  Короткий посібник з настроювання і діагностики інтернету на комп'ютері, де інтернет раніше вже працював
 3. Перевірте доступ до шлюзу. Для цього потрібно набрати в адресному рядку команду ping. У нашому випадку, потрібно ввести команду ping 192.168.0.1. Якщо відповіді приходять, значить, є з'єднання з роутером або модемом. Це вже добре.
 4. Перевірте статус шлюзу (роутера або модему). Якщо зв'язок з роутером є, а інтернет не працює, то проблема, швидше за все, на стороні провайдера. Відомості, які сильно допоможуть технічної підтримки провайдера локалізувати проблему можна отримати на сторінці статистики роутера.
  Як правило, до шлюзу можна звернутися, набравши в адресному рядку браузера http: // ip_адрес _шлюза, в нашому випадку http://192.168.0.1 . Зазвичай у відповідь від роутера приходить сторінка з вимогою ввести пароль. Знаючи пароль, можна подивитися статус підключення пристрою. Якщо пароль вам невідомий, подивіться стандартні паролі до роутера .
 5. Перевірте роботу DNS-сервера. У командному рядку потрібно набрати nslookup yandex.ru. Якщо у відповідь приходять IP-адреса сайту, то служба працює нормально. Якщо немає, про це потрібно повідомити провайдера.
 6. Перевірте з'єднання з сайтами. Наприклад, можна перевірити можливість відправляти запити до сайту yandex.ru (ping yandex.ru)

Ремонтуємо ноутбуки і материнські плати ноутбуків будь-якої складності!

Якщо все команди успішно відпрацьовують, а інтернет не працює або постійно відключається, значить з настройками інтернету все в порядку, і проблему треба шукати в віруси або настройках браузера.

Як налаштувати інтернет на комп'ютері або ноутбуці?

Налаштування інтернету на комп'ютері або ноутбуці дуже сильно залежить від провайдера , До якого ви підключені. Найбільш поширені такі типи підключень:

 1. DHCP. Найпростіший варіант настройки інтернету - ви просто вставляєте мережевий кабель або підключаєтеся до мережі Wi-Fi, а комп'ютер сам отримує IP-адреса для роботи. Налаштування інтернету в цьому випадку відбувається автоматично. Такий тип підключення використовують Акадо, NetByNet і QWERTY.
 2. PPPoE. Більш складний варіант з'єднання. В цьому випадку для доступу в інтернет використовуються логін і пароль, які видає провайдер. Для правильного налаштування всіх параметрів вам обов'язково будуть потрібні договір і всі папери, які залишили вам, коли підключали інтернет. За таким принципом працюють Стрім (МТС) і МГТС.
 3. VPN. Такий тип підключення використовується провайдером «Білайн». В цьому випадку для налаштування інтернету вам теж будуть потрібні дані з договору.

Якщо ви підключені до Стрім (МТС), МГТС або Білайн, то кожен раз після включення може знадобитися вводити логін, пароль і натискати «Подключаться», щоб отримати вийти в Інтернет. Цю набридаючу процедуру можна успішно минути в разі, якщо налаштувати роутер на підключення по VPN або PPPoE. Наші фахівці можуть допомогти з цим завданням - телефонуйте +7 (495) 236-80-02!

Налаштування інтернету на комп'ютері в кожному конкретному випадку залежить від версії Windows (Послідовність натискання кнопок) і від провайдера (див. настройки інтернету для основних провайдерів Москви ). Якщо у вас не виходить самостійно налаштувати підключення до інтернету на своєму комп'ютері, ви можете отримати безкоштовну консультацію у нашого фахівця, а також залишити заявку на виїзд майстра по телефону +7 (495) 236-80-02.

Налаштування інтернету на роутері

Правильно налаштований роутер не тільки дозволяє використовувати ваш інтернет канал кільком пристроям, а й постійно тримає з'єднання, що позбавляє від необхідності кожного разу підключатися вручну при включенні комп'ютера.

Часто провайдери лукавлять, стверджуючи, що в їх мережі буде працювати тільки «спеціальний» роутер, який продається у них за круглу суму, або вимагають доплати за підключення додаткових комп'ютерів. Це не що інше, як спроба заробити на клієнті ще чуть-чуть.

Практично завжди на будь-якому сучасному роутере можна налаштувати інтернет навіть без установки спеціальних прошивок і інших хитрувань, причому провайдер навіть не буде знати, що ви це зробили!

Послугами якого провайдера ви б не користувалися, в нашому штаті завжди знайдуться фахівці, які мають досвід налаштування роутерів саме у вашій мережі. Якщо вам потрібна консультація, зателефонуйте нам по телефону +7 (495) 236-80-02 і задайте будь-який, навіть самий специфічний, питання з налаштування інтернету на роутері. Швидше за все, у нас буде відповідь!

Послуга Вартість АКЦІЯ! ЗНИЖКА 10% Виїзд і діагностика безкоштовно Замовити послугу Налаштування доступу в інтернет на роутері (DHCP)
Акадо, QWERTY і інші провайдери 390 Замовити послугу Налаштування доступу в інтернет на роутері (VPN / L2TP)
Білайн (Корбина), Netbynet (Мегафон) та інші провайдери 690 Замовити послугу Налаштування доступу в інтернет на роутері (PPPoE / ADSL)
Стрім (МТС), МГТС, Netbynet (Мегафон) та інші провайдери 690 Замовити послугу

Як налаштувати інтернет на комп'ютері або ноутбуці?
Перевірте, чи заробив інтернет?
Скільки коштують послуги?
Як налаштувати інтернет на комп'ютері або ноутбуці?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью