• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відключити Wi-Fi на ноутбуці

 1. Фізичне відключення на клавіатурі Якщо ви уважно огляньте вашу клавіатуру, то знайдете клавішу Fn....
 2. Відключення зв'язку в центрі управління мережами
 3. Як відключити Wi-Fi на роутері: Відео

Фізичне відключення на клавіатурі

Якщо ви уважно огляньте вашу клавіатуру, то знайдете клавішу Fn. Ця клавіша дозволяє активувати додаткові функції клавіатури ноутбука і, відповідно, використовувати їх. Верхній ряд клавіш, назва яких починається на букву "F» поєднує в собі ті самі додаткові можливості. На кожній з них намальований відповідний значок. Наприклад, на клавіші для включення або відключення Wi-Fi намальована антена відходять радіосигналами (іноді намальований комп'ютер, з боків якого намальовані радіохвилі).

Якщо натиснути одночасно Fn і клавішу, яка відповідає за бездротові модулі, то Вай-Фай включиться. Якщо ж натиснути ці клавіші ще раз, то адаптери відключатися. Це і є перший спосіб відключення WiFi. Пам'ятайте, що, як правило, разом з Вай-Фай буде відключений і Bluetooth, так як в переважній більшості випадків ці дві технології поєднані під однією клавішею.

Пам'ятайте, що, як правило, разом з Вай-Фай буде відключений і Bluetooth, так як в переважній більшості випадків ці дві технології поєднані під однією клавішею

Як відключити WI-FI на ноутбуці: Відео

Відключення адаптера через диспетчер пристроїв

Бездротовий модуль - це такий же пристрій, як і відеокарта, Bluetooth або звукова плата. Будь-який з цих модулів можна відключити в диспетчері пристроїв. Для цього давай запустимо потрібний нам сервіс. Зробити це можна різними способами:

 • Через властивості мого комп'ютера (системи).
 • Через управління системою.
 • За допомогою служби «Виконати» і так далі.

Ми зробимо це найпростішим і швидким способом. Натискаємо одночасно дві клавіші Windows + R. У вікні пишемо таку команду: mmc devmgmt.msc і натискаємо «Ок» або «Enter».

Тепер нам залишається тільки знайти папку «Мережеві адаптери». Відкриваємо її і знаходимо наш WiFi модуль.

Як правило, в ноутбуках використовуються плати одного з двох виробників:

Існують і інші виробники, але, як правило, на переважній більшості лептопом встановлені плати саме від цих компаній. У будь-якому випадку в назві буде присутній стандарт технології «802.11». Знайшли потрібний модуль і натискаємо на нього правою кнопкою мишки. У меню вибираємо "Відключити".

У меню вибираємо Відключити

З'явиться вікно з попередженням. Погоджуємося з ним і натискаємо «Так» або «Ок».

Погоджуємося з ним і натискаємо «Так» або «Ок»

Все, після цього пристрій Вай-Фай буде повністю відключено і знеструмлено. Тепер включити його ви зможете тільки таким же способом. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Задіяти».

Відключення зв'язку в центрі управління мережами

Для початку натисніть на значок мережі в системному треї (область робочого столу в правому нижньому кутку біля годинника і дати) правою кнопкою мишки. Вибираємо пункт «Центр управління мережами ...».

У вікні, переходимо в розділ «Зміна параметрів адаптера». Знаходимо тут ярлик бездротової мережі. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо "Відключити".

Пам'ятайте, що пристрій відключиться в повному обсязі. Відключиться тільки можливість бездротового з'єднання. Задіяти її назад можна тільки аналогічним способом. При цьому на клавіатурі і в диспетчері пристроїв ви не зможете його активувати. Як бачите, все дуже просто. А тепер давайте розглянемо, як розірвати з'єднання з WiFi мережі.

Наприклад, ви підключені до бездротового роутера, але хочете відключитися від нього, не відключаючи модуль. Для цього натисніть на відповідний значок в системному треї лівою кнопкою мишки.

З'явиться інформація про поточний з'єднанні і список доступних підключень. Наше завдання знайти з'єднання, навпроти якого є напис «Підключено». Натискаємо на нього ЛФМ і натискаємо «Відключення».

Якщо ж ви просто хочете перемкнутися на іншу мережу, то досить просто знайти її із запропонованого списку і натиснути лівою кнопкою мишки. Ставимо галочку в рядку «Подключаться автоматично» і після цього натискаємо на «Підключити».

Ставимо галочку в рядку «Подключаться автоматично» і після цього натискаємо на «Підключити»

Як бачите, все дуже просто. Головне, не поспішайте, і будьте уважні. Тепер ви знаєте всі способи, як керувати бездротовим зв'язком на ноутбуці. Але пам'ятайте, що всі ці способи не взаємопов'язані.

Ви також можете скористатися командним рядком для управління Вай-Фай мережами і пристроями. Тут взагалі все просто. Щоб запустити командний рядок потрібно просто одночасно натиснути клавіші Windows + R, у вікні написати CMD і натиснути «Ок».

Ось набір команд і функцій:

 • Дізнатися список доступних інтерфейсів можна за допомогою такої команди: netsh wlan show interface. Таким чином, ми дізнаємося назву всіх доступних Вай-Фай інтерфейсів (модулів).
 • Для того щоб дізнатися список доступних підключень пропишіть таку команду: netsh wlan show networks. У запропонованому списку ви зможете дізнатися ім'я тієї чи іншої зв'язку.
 • Підключення до Вай-Фай мережі: netsh wlan connect name = ІмяСеті. Наприклад, в моєму випадку команда має наступний вигляд: netsh wlan connect name = Asshole. Asshole - це ім'я мого роутера.
 • Для відключення пропишіть наступне: netsh wlan disconnect.

Все досить просто. Однак, користуються таким способом управління виключно досвідчені користувачі, так як запам'ятати все команди досить складно. Але, якщо з якоїсь причини ви не можете скористатися іншими способами відключення пристрою від бездротової мережі, ви можете прописати команду netsh wlan disconnect і натиснути «Enter» і ваш ноутбук відключиться від роутера.

Як відключити Wi-Fi на роутері: Відео

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью