• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як підключити кілька пристроїв до бездротової мережі готелю?

Wi-Fi у великих містах - це не рідкість, сьогодні багато туристів можуть розраховувати на безкоштовну бездротову мережу, як мінімум, в своєму готелі. Це зручно, правда, якщо доступ пропонується безоплатно, то якість передачі даних, вірніше, швидкість залишає бажати кращого. Але це вже інша тема, головне, що Wi-Fi є. Однак не завжди все так безхмарно, навіть якщо в готелі ваш пристрій бачить заповітну Мережа та навіть підключається до неї. Адже до сих пір у багатьох готелях існує обмеження за кількістю пристроїв, що підключаються. Якщо ви не раз стикалися з такою проблемою, і це створювало незручності - читайте нашу статтю, сьогодні ми розповімо, як вирішити цю проблему.

В основному, подібне обмеження актуально в тих готелях, де для авторизації не потрібно пароль, вхід в Інтернет здійснюється через спеціальний портал. Але таке обмеження за кількістю пристроїв, що підключаються можна обійти, є кілька варіантів:

1. Туристи з ноутбуком, на якому встановлена ​​7 або 8 версія Windows можуть зробити з комп'ютера адаптер для роздачі Інтернету на всі пристрої. Для того, щоб ноутбук зміг не тільки приймати трафік, але і роздавати його, користувачу необхідно завантажити програму «Virtual Router» (безкоштовна). Після установки будь-який пристрій можна буде підключити до бездротової мережі.

Після установки будь-який пристрій можна буде підключити до бездротової мережі

2. Власники ОС Mac теж можуть вирішити проблему підключення декількох пристроїв до готельної мережі за допомогою технології Bluetooth. За допомогою пристрою можна створити власну бездротову мережу. Для цього необхідно зайти в системні настройки, знайти вкладку «Загальні», активізувати пункт «доступ через Bluetooth PAN». Після власники Мак і пристроїв з Bluetooth зможуть без проблем підключатися до мережі Wi-Fi.

3. Також можна купити до ноутбука адаптери (вай-фай або USB- адаптер), але цей варіант більш витратний, тому актуальним є, якщо турист передбачає складності з Інтернетом, а він потрібен для роботи. Для туристичної поїздки цілком вистачить мобільного інтернету. Сьогодні багато стільникові компанії пропонують вигідні тарифні плани. Про них ми розповімо нижче, читайте, і не завісьте від бездротових мереж громадських або готельних. До речі, мобільний інтернет за кордоном - це безпечніше, ніж мережі Wi-Fi в плані захисту персональних даних.

Якщо часто підключаєтеся до бездротових мереж за кордоном - радимо стежити за нашою рубрикою https://euroroaming.ru/category/besplatnyi-wi-fi-za-granicei/.

Подорожі по Європі сьогодні можна спланувати бюджетно, головне - знати на чому і як економити. Якщо не хочете платити за дорогі послуги зв'язку за кордоном і витрачати час на покупку місцевої сім-карти з вивченням тарифів - радимо розглянути варіанти від міжнародної стільникової компанії Ortel Mobile, яка пропонує клієнтам різні опції для підключення недорого трафіку в країнах Європи.

Пакет на 1 ГБ можна придбати за 9, 90 євро, 2 ГБ - 14, 90, а 10 ГБ обійдуться в 29, 99 євро Пакет на 1 ГБ можна придбати за 9, 90 євро, 2 ГБ - 14, 90, а 10 ГБ обійдуться в 29, 99 євро. Термін дії - 1 місяць. Також, вибравши одну з пропозицій Ortel Mobile, турист зможе дзвонити в Росію по 99 центів за хвилину.

Радимо оцінити тариф на Інтернет за кордоном від компанії Orange. Детальна інформація на https://euroroaming.ru .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью