• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як підключити другий комп'ютер до інтернету через роутер?

 1. Способи підключення другого комп'ютера до інтернету через роутер
 2. Як підключити два комп'ютера до інтернету: налаштування мережі

Якщо вам потрібно підключити другий комп'ютер до інтернету через роутер ... то у вас вже є один підключений до всесвітньої мережі комп'ютер , У вас вже побував фахівець інтернет-провайдера (або ви самостійно створили локальну мережу, отримавши настройки в офісі провайдера) і будинку є роутер.

Способи підключення другого комп'ютера до інтернету через роутер

Сучасні роутери, як правило, поєднують функції Wi-Fi роутера і «проводового» роутера, тобто можна, можливо підключати комп'ютер до інтернету через кабель або «по радіо». Ноутбуки мають і Wi-Fi адаптери , І проводове Ethernet-гніздо (ультрабуки можуть і не мати можливості проводового підключення).

Більшість користувачів ноутбуків використовують Wi-Fi з'єднання, щоб не обплутувати житло проводами і бути «мобільним» в межах квартири. Але, якщо ви використовуєте високошвидкісний (більше 10 мегабіт / c) інтернет-тариф, дротове з'єднання дозволить повністю реалізувати його перевага по швидкості ( Wi-Fi може виявитися «пляшковим горлечком» ).

У стаціонарних комп'ютерів, як правило, немає Wi-Fi адаптера і його доведеться підключати до роутера спеціальним мережевим кабелем. Якщо Ви любите ідеальний порядок і красу в будинку і - тим більше - якщо стаціонарний комп'ютер потрібно встановити в іншій кімнаті, то можна придбати ЮСБ Wi- Fi адаптер , Який зменшить число кабелів в квартирі на одиницю.

Можлива, хоча малоймовірна, і зворотна ситуація, коли з якоїсь причини потрібно підключитися по кабелю, а Ethernet-порту в комп'ютері немає (наприклад, він зламаний). ЮСБ інтерфейс знову прийде на допомогу - можна придбати зовнішній Ethernet адаптер, що вставляється в порт ЮСБ. Але переважна більшість сучасних материнських плат має «на борту» вбудований Ethernet адаптер зі швидкістю 1 Гбіт / c.

На наступному малюнку показані варіанти підключення декількох комп'ютерів до інтернету через один роутер:

Як підключити два комп'ютера до інтернету: налаштування мережі

З фізичним і канальним рівнями ми розібралися, тепер поговоримо про тонкощі підключення другого комп'ютера до інтернету по локальній мережі: тобто про драйвери та налаштування мережевих протоколів. Зазвичай у роутера включений режим DHCP , Тобто роутер автоматично присвоює комп'ютера мережева адреса і «все працює саме» після того, як ви введете пароль мережі Wi-Fi або з'єднайте роутер і комп'ютер мережевим кабелем.

В даному випадку введення пароля Wi-Fi і підключення кабелю рівнозначні за змістом. Якщо ви не знаєте пароль на вашу Wi-Fi мережу - можливо? він є в паперах, залишених провайдером (крім того, пароль від вай фай можна подивитися через підключений до роутера комп'ютер ).

Як у випадку Wi-Fi так і кабельного підключення другого комп'ютера до роутера, якщо з'єднання встановлено, Windows повідомить вам про це в треї. Після цього можна запускати браузер і перевіряти роботу інтернету. Якщо «саме» не запрацювало, то потрібно перевірити коректність установки драйверів мережевого адаптера і правильність налаштувань мережі:

1. Правильного чи встановлені драйвера мережевого адаптера? Запустіть панель управління Windows (зробити це допоможуть інші статті на нашому сайті ), Далі знайдіть і запустіть диспетчер пристроїв і переконайтеся, то немає ніяких тривожних символів близько значка мережевого адаптера, як на Рис.2.

2

Якщо є хрестики або знаки питання - потрібна переустановка драйвера:

 • Варіант 1. Клік правою кнопки миші по влаштуванню і далі команда оновити драйвер.
 • Варіант 2. Клік правою кнопки миші по влаштуванню і далі команди - «видалити пристрій» і далі «оновити конфігурацію устаткування». Якщо це не допоможе, спробуйте знайти драйвер в інтернеті або встановити з диска (якщо він є).

2. Якщо з пристроями все в порядку, але як і раніше немає інтернету на другому комп'ютері через роутер , Потрібно порівняти настройки мережі на першому, вже підключеному до інтернету комп'ютері, з другим. Можливо, не використовується динамічне виділення IP адрес, а адреса задається вручну. В такому випадку щоб підключити другий комп'ютер до інтернету потрібно задати аналогічні налаштування вручну. Найбільш професійний і швидкий спосіб подивитися настройки мережі - команда ipconfig. Спочатку потрібно запустити команду інтерпретатор (стара назва - сеанс ms dos), набравши в рядку «виконати» cmd.exe (читаємо як дізнатися все ip адреси в локальній мережі ). В отриманому вікні набрати команду ipconfig. Це потрібно зробити на обох машинах.

Основна інформація, яку видасть команда ipconfig - це IP адреса, маска підмережі і Гейтвей . До речі, Гейтвей (Gateway) - це ваш роутер.
IP Address. . . . . . . . . . . . : 192.168.1.100
Subnet Mask. . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Default Gateway. . . . . . . . . : 192.168.1.1

Важливо! Остання цифра IP адреси другої машини не повинна збігатися з адресою першої машини, інакше у вашій мережі буде конфлікт адрес . Налаштування маски підмережі та адресу гейтвея повинні бути однакові на обох машинах.

Налаштування IP адреси виробляються в вікні властивостей TCP IP протоколу:

Налаштування IP адреси виробляються в вікні властивостей TCP IP протоколу:

У нашому прикладі - на першій машині 100, на другий 101. Цифра 100 взята для прикладу, може бути будь-яка в діапазоні від 2 до 253. Якщо ця вимога виконується, то інтернет зобов'язаний заробити, якщо немає - перезавантажитеся і ще раз перевірте і порівняйте настройки мережі.

Зауважимо, що якщо два комп'ютери підключені до одного роутеру, то вони можуть «бачити» не тільки інтернет, але і один одного, тобто можна, можливо копіювати файли з одного комп'ютера на інший або просто дивитися фільми, фотографії або слухати музику по мережі, використовуючи один з комп'ютерів в якості домашнього сервера.

Дротове з'єднання або Wi-Fi - значення не має. Налаштування доступу по мережі можна зробити, запустивши майстер домашньої мережі. До речі, дивитися фільми з диска комп'ютера, підключеного до мережі, можна і на Андроїд -улаштування , Якщо встановити на нього будь-який файловий менеджер з підтримкою локальної мережі (LAN).

Якщо ви не знаєте пароль на вашу Wi-Fi мережу - можливо?
1. Правильного чи встановлені драйвера мережевого адаптера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью