• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати роутер Aсус rt n12

 1. Як підключити та налаштувати
 2. Налаштування через панель управління
 3. налаштувати вручну
 4. Як налаштувати вай-фай і поміняти пароль
 5. Як захистити настройки роутера
 6. Відео - Налаштування роутера ASUS RT-N12

У даній статті буде послідовно представлена ​​настройка маршрутизатора Asus RT-N12. Тут можна покроково і в картинках побачити процес підключення, налаштування, а потім і експлуатації роутера.

Цей пристрій працює зі стаціонарними і планшетними комп'ютерами, смартфонами, ноутбуками, сучасними телевізорами по Wi-Fi і т.д. В іншому випадку можна використовувати кабельне підключення пристрою замість бездротового.

В іншому випадку можна використовувати кабельне підключення пристрою замість бездротового

Як налаштувати роутер Aсус rt n12

Налаштування маршрутизатора проводиться за наступною схемою:

 • пристрій підключається до мережі;
 • користувач входить в режим налаштувань на своєму комп'ютері (або іншому пристрої);
 • з використанням «Майстра настройки» пристрій налаштовується відповідно до переваг;
 • налаштовується мережеве з'єднання з призначеним для користувача провайдером WAN (в разі якщо це не вдалося при швидкому настроюванню);
 • встановлюється пароль для вай-фай і змінюється назва мережевого підключення, яке в подальшому буде використовуватися;
 • змінюється також пароль для доступу до режиму налаштувань.

  Схема підключення роутера

Для того, щоб правильно налаштувати роутер, будуть потрібні дані про тип з'єднання , Що прописано в договорі з постачальником інтернет-послуг, а також робиться прив'язка по фізичній адресою мережевого пристрою. При цьому якщо з'єднання типу, Point to point protocol over Ethernet (PPPoE) / Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP) / Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP), швидше за все буде потрібно ще така інформація, як користувальницький логін, пароль від системи, а також IP-адреса. Зрозуміло, ця інформації доступна в договорі.

Як підключити та налаштувати

 1. Спочатку маршрутизатор підключається до джерела живлення. Якщо після підключення в мережу на апараті не включаються відповідні індикатори, то потрібно натиснути на кнопку позаду, яка запускає сам пристрій.

  Підключаємо роутер до джерела живлення і включаємо його

 2. Далі слід під'єднати в WAN роз'єм відповідний мережевий кабель, проведений провайдером. Також в один з чотирьох LAN портів включається кабель, через який здійснюється з'єднання комп'ютера з маршрутизатором. Якщо ПК або лептопа немає, то налаштувати апарат можна через вай-фай. Однак найкращим вибором є настройка через кабель, так як його завжди можна витягнути з комп'ютера.

  Під'єднуємо до роз'ємів відповідний мережевий кабель

 3. У разі, якщо все-таки було вибрано через Wi-Fi, слід підключити ПК, ноутбук, планшетний комп'ютер, смартфон або інший пристрій до відкритої бездротової мережі під назвою Asus - її можна буде знайти в списку підключень відразу після включення маршрутизатора.

  Підключення пристрою до відкритої бездротової мережі Asus

На замітку! У деяких випадках, назва мережі за замовчуванням виставляється іншим, а не заводським, або навіть проставляється пароль. або налаштування даного маршрутизатора вже колись проводилася. Так чи інакше, перед кожною новою налаштуванням рекомендується робити повне скидання до заводського стану - це можна зробити затиснувши задню кнопку більше ніж на десять секунд - після цього всі індикатори на деякий час згаснуть, буде проведена повна перезавантаження, а також повернення до параметрів, виставлених по замовчуванням.

Налаштування через панель управління

Після підключення маршрутизатора, і після встановлення сигналу між ним і комп'ютером, потрібно:

 1. Прописати в адресному рядку будь-якого браузера наступну адресу: 192.168.1.1.

  В адресному рядку браузера вводимо наступну адресу 192.168.1.1

 2. Після цього відкриється «Панель управління» з великим вибором налагоджень. В даному випадку потрібно майстер налаштувань. Для цього потрібно клікнути на кнопку «Перейти».

  У вікні вибираємо кнопку «Перейти»

 3. Після цього системою буде запропоновано придумати індивідуальний пароль для «Панелі управління» налаштуваннями маршрутизатора. Вказувати пароль потрібно в будь-якому випадку. Спочатку в основному полі, потім в додатковому підтверджує поле, і після цього слід переходити до наступного вікна, натиснувши на «Далі».

  Вводимо пароль в основному полі, потім в додатковому підтверджує поле, натискаємо «Далі»

 4. У наступному вікні параметрів бездротової мережі необхідно в рядок «Ім'я мережі» ввести назву використовуваної вай-фай мережі, а в рядку «Ключ мережі» прописати новий ключ, який буде використовувати при підключенні до мережі. Треба натиснути «Застосувати» і трохи почекати.

  Вводимо назву використовуваної вай-фай мережі в «Ім'я мережі», потім «Ключ мережі», натискаємо «Застосувати»

 5. Відбудеться перезавантаження маршрутизатора. В поле здійснювати підключення до мережі на місці старої вай-фай мережі виникне нова, з індивідуально заданим ім'ям. При підключенні до неї також буде використовуватися вже новий пароль.

  Вводимо новий пароль після перезавантаження маршрутизатора

 6. Підключившись, потрібно знову повернутися в «Панель управління». Там слід відкрити сторінку з інформацією про даний підключенні. Після натискання на «Далі», система видасть нове вікно.

  Натискаємо на кнопку «Далі»

 7. У новому вікні буде напис «Увійти в систему» і запит на логін з паролем. Це і є ті самі логін і пароль для меню налаштувань. Їх слід ввести у відповідні поля.

налаштувати вручну

Якщо все проходить гладко, значить все в порядку, і швидше за все додаткових проблем при підключенні не виникне. Це означає, що в даному випадку провайдер з'єднується за допомогою «Автоматичного IP», і таким чином роутер виставляє всі параметри самостійно. В такому випадку на даному етапі вже можна підключатися до інтернету і працювати.

В такому випадку на даному етапі вже можна підключатися до інтернету і працювати

Налаштування роутера за допомогою «Автоматичного IP»

Однак є й інший варіант. У деяких випадках провайдерами використовується з'єднання типу Layer 2 Tuneling Protocol (L2TP), Point to Point Tuneling Protocol (PPTP), статичного айпі, або Point to point protocol over Ethernet (PPPoE) (використовують такі провайдери, як билайн, або Дом.ру) , в такому випадку доведеться провести ручну настройку ряду параметрів.

Крок 1. Якщо провайдер використовує вищевказані технології підключення, то в меню «Управління настройками», коли з'єднання буде перевірено, система запропонує кілька типів інтернет-підключення на вибір.

Якщо провайдер використовує вищевказані технології підключення, то в меню «Управління настройками», коли з'єднання буде перевірено, система запропонує кілька типів інтернет-підключення на вибір

Вибираємо тип інтернет-підключення

Крок 2. У наступному вікні, потрібно ввести логін і пароль, які використовуються при з'єднанні. Дана інформація повинна бути вказана в договорі від постачальника інтернет-послуг. Може бути, потрібно буде ще вписати таку інформацію, як айпі-адресу, назву сервісу та інше. Кожна ситуація різниться в залежності від постачальника інтернету і самого з'єднання.

Вводимо логін і пароль, натискаємо «Далі»

Крок 3. Під час настройки, відразу ж після того, як маршрутизатор з'єднається з Інтернетом, буде запропоновано налаштувати вай-фай і ін. Все слід налаштувати відразу ж, за тим самим вказаним принципом. Можна самостійно поміняти параметри інтернет-з'єднання (WAN). Для цього потрібно зайти на основній сторінці налаштувань, знайти там вкладку «Інтернет» і вибрати пункт «Підключення».

Заходимо на основній сторінці налаштувань, знаходимо вкладку «Інтернет» і вибираємо пункт «Підключення»

Дана сторінка містить основні і найважливіші параметри інтернет-з'єднання для маршрутизатора Asus rt N12. Після того, як назва бездротової мережі і пароль були збережені до, коли інтернет нормально працює - меню налаштувань можна закривати.

Як налаштувати вай-фай і поміняти пароль

Для того, щоб в будь-який момент поміняти назву вай-фай мережі, або змінити ключ, який використовується при прямому підключенні до вай-фай:

 1. Заходьте на основній сторінці налаштувань.

  Заходимо на основній сторінці налаштувань

 2. У розділі «Стан системи» задається інше ім'я і інший ключ.

  У розділі «Стан системи» задаємо інше ім'я і інший ключ

 3. Для збереження натискається «Застосувати».

  Натискаємо «Застосувати»

Ще ряд мережевих налаштувань, в тому числі параметрів каналу знаходиться на лівій панелі на основній сторінці, на вкладці «Бездротова мережа».

Після того, як назва мережі, а також ключ будуть змінені, також зміниться точка доступу, так що, зрозуміло, в перший раз необхідно буде перепідключитися. У деяких випадках не вдається підключитися - іноді такі проблеми виникають після зміни пароля. У такому випадку рекомендується видалити мережеве підключення, створити заново, і потім знову зробити підключення.

Як захистити настройки роутера

Раніше в статті вже вказувалося що потрібно створити пароль для «Панелі налаштувань». Однак в деяких випадках, якщо користувач вчасно цього не зробив, або виникли якісь технічні проблеми , Або потрібно змінити пароль, потрібно зробити наступне:

 • перейти до «Адміністрування»;

  Відкриваємо розділ «Адміністрування»

 • звідти на вкладку «Система»;

  Переходимо на вкладку «Система»

 • далі двічі вводитися пароль;

  Вводимо новий пароль, підтверджуємо його в другому полі

 • і нарешті «Застосувати» для підтвердження.

  Натискаємо кнопку «Застосувати»

Замітка! При вході в надбудовне меню, буде вводиться саме цей пароль. Його слід записати окремо, інакше доведеться відкочувати маршрутизатор до заводських налаштувань.

Відео - Налаштування роутера ASUS RT-N12

Сподобалася стаття?
Збережіть, щоб не втратити!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью