• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як дізнатися пароль від Wi-Fi в Windows 10?

 1. Перегляд свого пароля Wi-Fi в параметрах бездротової мережі.
 2. Як дізнатися пароль для неактивної мережі Wi-Fi?
 3. Перегляд пароля в настройках роутера.

Незважаючи на те, що в порівнянні з попередніми версіями ОС в цьому плані практично нічого не змінилося, деякі користувачі питають про те, як дізнатися свій пароль від Wi-Fi в Windows 10. Навіщо це може знадобитися? Наприклад, при необхідності підключити новий пристрій до мережі: трапляється, що просто згадати пароль не вдається.

У цій короткій інструкції описано два способи дізнатися власний пароль від бездротової мережі: перший полягає в простому його перегляді в інтерфейсі ОС, другий - у використанні веб-інтерфейсу Wi-Fi роутера для цих цілей.

Перегляд свого пароля Wi-Fi в параметрах бездротової мережі.

Отже, перший спосіб, якого, найімовірніше, буде досить для більшості користувачів - простий перегляд властивостей Wi-Fi мережі в Windows 10, де, в тому числі, можна подивитися і пароль.

Перш за все, для використання даного способу, комп'ютер повинен бути підключений до Інтернету за допомогою Wi-Fi (тобто подивитися пароль для неактивного з'єднання так не вийде), якщо це так - можна приступати. Друга умова - ви повинні мати права адміністратора в Windows 10 (для більшості користувачів це так і є).

Перший крок - натиснути правою кнопкою миші по значку з'єднання в області повідомлень (праворуч внизу), вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Коли відкриється вказане вікно, зліва виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Перший крок - натиснути правою кнопкою миші по значку з'єднання в області повідомлень (праворуч внизу), вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом»

Другий етап - натиснути правою кнопкою миші на вашу бездротовому з'єднанню, вибрати пункт контекстного меню «Стан», а у вікні з інформацією про Wi-Fi мережі натисніть «Властивості бездротової мережі». (Примітка: замість двох описаних дій можна просто клікнути по «Бездротова мережа» в пункті «Підключення» у вікні центру управління мережами).

І останнє - у властивостях бездротової мережі відкрийте вкладку «Безпека» і відзначте пункт «Показувати вводяться знаки» - ви відразу побачите збережений пароль Wi-Fi (в поле «Ключ безпеки мережі». І останнє - у властивостях бездротової мережі відкрийте вкладку «Безпека» і відзначте пункт «Показувати вводяться знаки» - ви відразу побачите збережений пароль Wi-Fi (в поле «Ключ безпеки мережі»

Як дізнатися пароль для неактивної мережі Wi-Fi?

Описаний вище варіант дозволяє подивитися пароль мережі Wi-Fi тільки для активного в даний момент часу підключення. Однак, є спосіб подивитися паролі і для всіх інших збережених Windows 10 бездротових підключень.

 1. Запустіть командний рядок від імені Адміністратора (через правий клік по кнопці Пуск) і один по одному введіть команди.
 2. netsh wlan show profiles (тут запам'ятайте ім'я Wi-Fi мережі, для якої вам потрібно дізнатися пароль).
 3. netsh wlan show profile name = імя_сеті key = clear (якщо ім'я мережі складається з декількох слів, візьміть його в лапки).

В результаті виконання команди з п.3 відобразиться інформація про вибраний збереженому Wi-Fi підключенні, пароль Wi-Fi буде показаний в пункті «Вміст ключа».

Перегляд пароля в настройках роутера.

Другий спосіб дізнатися пароль Wi-Fi, скористатися яким можна не тільки з комп'ютера або ноутбука, але і, наприклад, з планшета - зайти в налаштування роутера і подивитися його в параметрах безпеки бездротової мережі. Більш того, якщо пароль вам невідомий взагалі і не збережено ні на одному пристрої, ви можете підключитися до роутера за допомогою проводового з'єднання.

Єдина умова - ви повинні знати дані для входу в веб-інтерфейс налаштувань роутера. Логін і пароль зазвичай написані на наклейці на самому пристрої (правда пароль зазвичай змінюється під час першого налаштування роутера), там же є і адреса для входу. Більш докладно про це в керівництві Як зайти в налаштування роутера.

Після входу, все що вам потрібно (і це не залежить від марки і моделі маршрутизатора), знайти пункт настройки бездротової мережі, а в ньому - параметри безпеки Wi-Fi. Саме там і можна подивитися використовуваний пароль, а потім використовувати його для підключення ваших пристроїв. Після входу, все що вам потрібно (і це не залежить від марки і моделі маршрутизатора), знайти пункт настройки бездротової мережі, а в ньому - параметри безпеки Wi-Fi

Сподіваємося на те, що даний матеріал виявиться корисним для вас. Якщо залишаються питання, чи є доповнення, пишіть в коментарях.

Джерело: remontka.pro

Як дізнатися пароль для неактивної мережі Wi-Fi?
10. Навіщо це може знадобитися?
Як дізнатися пароль для неактивної мережі Wi-Fi?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью