• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зробити шпаргалку в Ворді

 1. Зменшення розміру шрифту
 2. Зміна полів і орієнтації сторінки
 3. зменшення відступів
 4. Поділ на колонки
 5. Друк шпаргалки

Якщо ви хочете створити якісну і непомітну шпаргалку, то  Microsoft Word  - це саме те, що вам потрібно

Якщо ви хочете створити якісну і непомітну шпаргалку, то Microsoft Word - це саме те, що вам потрібно. Функція поділу тексту на кілька колонок допоможе розподілити весь його обсяг по сторінці. А за допомогою настройки розмірів полів, ви зможете вмістити більше інформації на одному аркуші.

Вся суть створення такої шпаргалки зводиться до правильного розташування та форматування тексту на аркуші. В кінцевому підсумку у вас буде файл, який ви зможете відкрити в вашому смартфоні або роздрукувати на принтері.

Завдяки описаної нижче інструкції у вас вийти майже непомітна, маленька і зручна шпаргалка.

Зменшення розміру шрифту

Будемо виходити з того, що у вас вже є текст шпаргалки. Перше, що вам необхідно зробити - це виділити його. Натисніть сполучення клавіш «Ctrl + A» або виділіть весь текст курсором миші.

Змініть розмір шрифту виставивши потрібне значення в розділі «Шрифт». Нормальний розмір 7-8 пунктів, однак ви можете вибрати будь-яке інше.

Нормальний розмір 7-8 пунктів, однак ви можете вибрати будь-яке інше

Зміна полів і орієнтації сторінки

Перейдіть у вкладку «Розмітка сторінки». У розділі «Параметри сторінки» відкрийте інструмент «Поля». Виберіть пункт «Настроювані поля».

У вікні «Параметри сторінки», в розділі «Поля» змініть значення верхнього, лівого, нижнього і правого полів. Word дозволяє встановити навіть нульові значення розмірів, проте робити цього не варто. У разі якщо ваш принтер не вміє друкувати без полів на аркуші А4, частина сторінки буде обрізана. Щоб цього уникнути, встановіть значення рівні 1 сантиметру.

Нижче, в розділі «Орієнтація», встановіть орієнтацію сторінки «альбомна». Натисніть кнопку «ОК».

Натисніть кнопку «ОК»

зменшення відступів

Не знімаючи виділення всього тексту, перейдіть до налаштувань абзацу. У блоці «Абзац» на вкладці «Головна» натисніть на іконку із стрілкою в правому нижньому кутку цього блоку. У відкритому вікні знайдіть розділ «Відступ». Виберіть в значенні «Перший рядок:" - "Відступ» і встановіть значення сусіднього поля рівним 0.25 см.

У розділі «Інтервал» встановіть значення «Перед» і «Після» рівними «0 пт», а в поле «Міжрядковий:» встановіть «Одинарний». Після чого застосуйте всі дії, натиснувши на кнопку «ОК».

Після чого застосуйте всі дії, натиснувши на кнопку «ОК»

Поділ на колонки

Відкрийте вкладку «Розмітка сторінки» ще раз. У розділі «Параметри сторінки» знайдіть інструмент «Колонки». У списку виберіть пункт «Інші колонки ...».

У вікні «Колонки» змініть значення в рядку «Кількість колонок». Оптимальний варіант підбирається в залежності від розміру шрифту. У блоці «Ширина і проміжок» зменшіть число в поле «Проміжок». Воно відповідає відстані, яку буде додано між вашими стовпцями. Прийнятний проміжок становить 0,5 сантиметра. Натисніть кнопку «ОК» для застосувань змін.

Для більш зручного розрізання шпаргалок встановіть галочкою поле «Роздільник».

Для більш зручного розрізання шпаргалок встановіть галочкою поле «Роздільник»

Друк шпаргалки

Роздрукуйте документ на принтері, відкривши вкладку «Файл» і вибравши пункт «Друк». Якщо у вас немає принтера, збережіть ваш документ на знімний носій (флешку) і зверніться в копіювальний центр.

Швидка у виготовленні, з гарною якістю тексту, така шпаргалка допоможе вам відмінно здати іспит або написати контрольну.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью