• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як wifi підключити на стільниковий телефон. Налагодження підключення Wi-Fi на Андроїд

 1. Wi-Fi на iOS
 2. Wi-Fi на Windows Phone
 3. Wi-Fi на Android
 4. Налагодження підключення
 5. Як підключити бездротову мережу Wi-Fi на телефоні, що працює на операційній системі Андроїд
 6. На телефоні не вдалося підключитися Wi-Fi
 7. Проблеми зі з'єднанням Wi-Fi на китайських смартфонах
 8. Некоректна робота Wi-Fi, DNS-сервера
 9. Відео: Точка доступу
 10. базові настройки
 11. розширені налаштування

Завдяки технології передачі даних по Wi-Fi, люди можуть скористатися її можливостями в будь-якій точці (де є Wi-Fi мережі). Зрозуміло, що просто встановити Wi-Fi недостатньо. Для його повноцінної роботи на мобільних пристроях його необхідно ще й налаштувати.

Wi-Fi на iOS

Налаштування Wi-Fi може разюче відрізнятися на кожній операційній системі. Найбільше інтернету потрібно пристроїв на базі iOS . Природно, що власник подібного пристрою має право найпростіші дії (дзвонити, відправляти СМС і т.п.), але для всього іншого таких пристроїв потрібно інтернет-підключення.

Для того щоб налаштувати пристрій на базі iOS, необхідно мати в межах досяжності точку доступу Wi-Fi , До якої і потрібно підключатися. Для того щоб налаштувати Wi-Fi мережу на своєму пристрої, потрібно зайти в налаштування мобільного пристрою і вибрати пункт «Мережі Wi-Fi». Після того як ви натиснете на кнопку включення Wi-Fi , Автоматично відкриється список всіх доступних підключень . У цьому списку потрібно знайти те, до якого збираєтеся підключитися, натиснути на нього і ввести SSID-ключ. Після першого успішного входу, система мобільного пристрою автоматично запам'ятає дані для входу.

Wi-Fi на Windows Phone

Для того щоб скористатися Wi-Fi мережею на мобільному пристрої, яке володіє операційної системою Windows Phone, потрібно в списку додатків вибрати пункт «Налаштування», а потім знайти Wi-Fi. У рядку «Мережа Wi-Fi», потрібно включити з'єднання, після чого телефон автоматично виконає пошук всіх доступних мереж . Потрібно знайти те з'єднання, до якого збираєтеся підключитися і вибрати його. Далі необхідно ввести логін і пароль і тільки після цього, телефон зможе підключитися до мережі.

Wi-Fi на Android

На мобільних пристроях, на базі Android все приблизно так само. Спершу потрібно зайти в «Налаштування» і вибрати «Бездротові мережі». Тут необхідно поставити прапорець навпроти пункту Wi-Fi. Телефон автоматично здійснить пошук всіх доступних мереж і в тому випадку, якщо знайде не заблокований, то підключиться до них. Якщо ви хочете підключитися до власної мережі, тоді потрібно зайти в пункт «Налаштування Wi-Fi», де можна побачити список всіх доступних підключень. У списку потрібно знайти підходяще вам з'єднання і вибрати його, ввести пароль і в разі успішного входу, ви зможете користуватися мережею Wi-Fi.

Після покупки смартфона у користувачів виникає резонне бажання вийти з мобільного пристрою в інтернет, використовуючи підключення по бездротовій мережі. Однак не завжди виходить з першого разу реалізувати це прагнення. Щоб не зіткнутися з проблемами при підключенні до інтернету, потрібно знати, як налаштувати Wi-Fi на телефоні.

Всі описані нижче дії однаково підходять для телефонів і планшетів, що працюють на базі ОС Андроїд.

Перш ніж приступити до налаштування Wi-Fi на телефоні, необхідно включити адаптер. Зробити це можна за допомогою винесеного на екран віджету або в штатному системному меню телефону (планшета). На віджеті для включення адаптера досить натиснути на відповідний значок:

На віджеті для включення адаптера досить натиснути на відповідний значок:

Якщо віджету на екрані немає, скористайтеся меню свого мобільного пристрою:


Адаптер включений - на пристрій автоматично запуститься пошук доступних точок Wi-Fi.

Зверніть увагу: при постійно включеному Wi-Fi батарея розряджається швидше, ніж при вимкненому адаптері.

Крім того, якщо ви не вимкнете Wi-Fi, то при пересуванні по місту ваш телефон буде «ловити» всі доступні бездротові мережі і видавати повідомлення про можливість підключення до них.

Налагодження підключення

Відразу після включення адаптера в вашому телефоні повинен з'явитися перелік всіх доступних точок. Вам потрібно вибрати свою мережу і при необхідності ввести пароль (якщо він є типовим під час налаштування роутера). Зазвичай нічого більше робити не потрібно, щоб налаштувати інтернет на Андроїд. Але буває, що здійснити з'єднання в автоматичному режимі не вдається - в такому випадку необхідно провести настроювання підключення.

Але буває, що здійснити з'єднання в автоматичному режимі не вдається - в такому випадку необхідно провести настроювання підключення

В першу чергу необхідно звернути увагу на другий розділ. Якщо на маршрутизаторі, роздає WI-Fi, не активована функція автоматичного визначення параметрів мережі (DHCP), то вам потрібно вибрати в розділі «Налаштування IP» значення «Призначені для користувача» і вказати вручну всі потрібні дані (IP-адреса, шлюз, DNS). В першу чергу необхідно звернути увагу на другий розділ

Дізнатися потрібні параметри можна у адміністратора мережі або у свого провайдера, якщо ви намагаєтеся підключитися до особистої точки доступу. Після збереження конфігурації спробуйте знову підключити планшет до інтернету.

Переконайтесь, що  значок Wi-Fi  в статус-барі горить синім кольором, а не синім Переконайтесь, що значок Wi-Fi в статус-барі горить синім кольором, а не синім. Чим більше пунктів забарвлене в синій колір, тим сильніше сигнал і стабільніше з'єднання з інтернетом.

Деякі думають, що Wi-Fi - це безкоштовний інтернет , Але це не зовсім так. Він, звичайно, є безкоштовним, але для цього потрібно визначити точку доступу.

Зазвичай таку послугу надають кафе, супермаркети, а також Ви можете встановити роутер будинку або через комп'ютер, якщо він оснащений Wi-Fi модулем.

Навігація

Опція Wi-Fi представляється на багатьох моделях телефонів. Детально розглянемо особливості підключення і використання на деяких з них.

Як підключити бездротову мережу Wi-Fi на телефоні, що працює на операційній системі Андроїд

Перш, ніж підключитися до бездротової мережі, переконайтеся, що модуль Wi-Fi подключен.Проделайте наступні дії:

 • зайдіть в налаштування телефону
 • виберіть модуль Wi-Fi в розділі « швидке налаштування », Натиснувши на нього
 • пересуньте повзунок в положенні вправо

Через кілька секунд в цьому розділі нижче з'явиться список бездротових мереж, до яких Ви можете підключитися. Якщо поруч із позначкою бездротової мережі Ви бачите схематичне зображення замку, це означає, що вона захищена паролем.

На цьому етапі визначитеся до якої мережі Ви хочете підключити свій телефон:

 • натискаєте на неї
 • після цього на дисплеї смартфона з'явиться невелике діалогове вікно з назвою обраної Вами мережі, інформацією про рівень сигналу, тип захисту і кодовою паролем, якщо вона захищена
 • якщо Вам відомий пароль, то введіть його в спеціальне поле з миготливим курсором
 • для того, щоб не помилитися при введенні пароля, поставте галочку в спеціальному полі нижче «Показати пароль»

Таким чином, Ви можете бачити які саме символи вводите.

Після введення пароля тисніть кнопку «Підключити». Телефон повідомить, що Ви успішно підключилися до обраної мережі.

На телефоні не вдалося підключитися Wi-Fi

Перше, що необхідно зробити, це переконайтеся, що на вашому пристрої стоїть актуальне дата і час. Якщо це смартфон і Ви витягали з нього батарею, то при включенні може відображатися неправильна дата. Через це до Wi-Fi підключитися буде не можливо.

Для того, щоб вирішити цю проблему встановіть правильну дату:

 • відкриваєте пункт меню «Налаштування»
 • знаходите пункт «Система» розділ «Дата і час»
 • встановлюєте актуальну дату, час і зберігаєте настройки
 • підключаєтеся до Wi-Fi


відкриваєте пункт меню «Налаштування»  знаходите пункт «Система» розділ «Дата і час»  встановлюєте актуальну дату, час і зберігаєте настройки  підключаєтеся до Wi-Fi

Якщо після цих маніпуляцій проблема не вирішилася, то перевірте пароль Wi-Fi:

 • Знаходьте в налаштуваннях точку доступу, до якої Ви не можете підключитися
 • Утримуєте натискує палець, поки не з'явиться вікно, в якому будуть пункти «видалити» і «змінити»
 • вибираєте «змінити мережу»
 • в рядку «пароль» вводите пароль від Wi-Fi, дотримуючись усіх правил великих і дрібненькі букв (якщо вони там є)
 • натискаєте «зберегти»
 • підключаєтеся і перевіряєте зважилася Ваша проблема

Якщо Ви ввели пароль правильно, але підключення немає, використовуйте спеціальну програму Wifi Fixer. Її абсолютно безкоштовно можна скачати в Google Play . Встановлюєте додаток і перезапускаєте смартфон.

Включаєте цю програму і підключаєтеся до мережі. У розділі «KNOWN» додаток буде показувати ті точки доступу, які готові до підключення. програма Wifi Fixer працює в автоматичному режимі, тобто усуває всі неполадки, що виникли.

Якщо програма не впоралася із завданням, проскануйте свій телефон на наявність вірусів. Для цього запускаєте антивірусну програму, яка встановлена ​​на Вашому смартфоні (або встановлюєте його з Play Market ).

Проблеми зі з'єднанням Wi-Fi на китайських смартфонах

Часто буває, що при введенні неправильного пароля і спробі підключення до Wi-Fi телефон замість повідомлення про підключення видасть Вам повідомлення: «Збережено, тип мережі». Потім відбудеться кілька спроб аутентифікації і помилка при підключенні. Для усунення неполадок виконайте наступні дії:

 • викличте діалогове вікно, натиснувши на обрану мережу
 • в даному вікні виберіть пункт «видалити»

Не хвилюйтесь! Мережа нікуди не пропаде. Вона знову з'явиться в цьому списку. Після чого Ви зможете повторити пророблені операції, ввівши пароль.

Якщо Ви ввели правильний пароль, але телефон видає помилку аутентифікації:

 • вимкніть модуль Wi-Fi, а потім увімкніть
 • спробуйте перезавантажити телефон
 • підключайтеся до Wi-Fi


вимкніть модуль Wi-Fi, а потім увімкніть  спробуйте перезавантажити телефон  підключайтеся до Wi-Fi

Проблема може бути в самому роутері, який роздає бездротову мережу. Спробуйте підключитися до іншого роутера.

Не виходить підключиться, тоді скиньте смартфон до заводських налаштувань, попередньо зробивши резервну копію налаштувань.

ВАЖЛИВО! Якщо Ви плануєте користуватися Wi-Fi, то в настройках телефону виведіть точку доступу «із запитом».

Некоректна робота Wi-Fi, DNS-сервера

Існують випадки, коли некоректна робота бездротової мережі Wi-Fi залежить від DNS-сервера. Наприклад, якщо Ви заходите в Play Market і не завантажуються картинки, не завантажуються ігри та програми.

Зазвичай модеми налаштовані таким чином, що отримують автоматичні DNS-сервера від провайдерів компанії. Трапляється, що сервера працюють не зовсім коректно або неправильно налаштовані. універсальний спосіб - це ввести публічний DNS-сервер з Google:

 • заходите в налаштування телефону
 • Wi-Fi мережі
 • утримуєте своє підключення
 • у вікні вибираєте пункт «змінити» або «Статистичний IP» (для різних моделей телефонів)
 • вводите DNS: 1 8.8.8.8
 • вводите DNS2: 8.8.4.4

Зберігаєте і перевіряєте завантаження додатків.

Як тільки ви підключилися до бездротової мережі Wi-Fi, перевіряйте доступ в Інтернет. Відкривайте браузер і користуйтеся!

Відео: Точка доступу

Власники сучасних телефонів часто цікавляться, як встановити з'єднання і налаштувати WiFi-мережа на Андроїд. У користувачів є можливість підключатися до бездротових мереж , Додавати і видаляти джерела сигналу, змінювати параметри свого пристрою для збережених з'єднань. Гаджет може запам'ятовувати мережі, з якими з'єднувався раніше, і автоматично підключатися до них, опинившись в потрібному діапазоні.

базові настройки

 1. Відкрити на пристрої додаток «Налаштування».
 2. На кнопці Вай-Фая перемістити важіль в положення «Включено».
 3. У списку доступних бездротових з'єднань вибрати будь-яке підключення. Якщо мережа захищена і для доступу потрібен пароль, то з'явиться відповідний запит при підключенні.
 4. Після успішного з'єднання з'явиться статус «Підключення встановлено». Після цього мережа збережеться і девайс буде автоматично знаходити її, опинившись в зоні доступу.

Більшість підключень потрапляє в список автоматично. Можна додати з'єднання, яке не зазначено в ньому, не відображає свою назву (SSID) або перебуває за межами зони доступу. Якщо потрібна мережа відсутня в списку, але знаходиться поблизу, потрібно відкрити «Додатково» -> «Оновити». Щоб додати нове підключення, треба:

 1. Активувати кнопку Вай-Фая.
 2. Переконатися, що «повітряна» зв'язок включена.
 3. У нижній частині списку вибрати «Додати». На Android 6.0 і старіших операційних системах спочатку потрібно натиснути «Додатково» і «Додати мережу».
 4. Ввести SSID і інші дані безпеки, якщо це необхідно.
 5. Клікнути на «Зберегти».

Якщо немає бажання, щоб девайс автоматично підключався до збереженої зоні, можна її видалити Якщо немає бажання, щоб девайс автоматично підключався до збереженої зоні, можна її видалити. Для цього:

 1. Відкрити на гаджет додаток «Налаштування».
 2. виконати активацію бездротового з'єднання . Переконатися, що вона була придбана.
 3. Вибрати збережену мережу. На Андроїд 6.0 і старіших операційних системах спочатку натиснути на «Додатково» і «Збережені».
 4. Потім тапнуть по «Видалити».

Щоб переглянути збережену інформацію про WiFi на телефоні або змінити її параметри, потрібно:

 1. Відкриття програми «Налаштування».
 2. Перевести в активний режим Вай-Фай.
 3. Тепер пора підключатися до певної мережі. Щоб переглянути інформацію про неї, треба тапнуть по її імені. Тут можна побачити стан з'єднання, якість сигналу, швидкість зв'язку, частоту та техніки безпеки.
 4. Щоб змінити параметри, необхідно натиснути на назву підключення і утримувати палець деякий час. Тут можна буде змінити його або видалити.

розширені налаштування

Якщо потрібно підключити WiFi на планшеті або смартфоні через проксі-сервер, варто скористатися такою інструкцією:

 1. Зайти в додаток «Налаштування».
 2. Активувати Вай-Фай.
 3. Клікнути на ім'я мережі і утримувати палець деякий час.
 4. Тапнуть по «Змінити».
 5. Поруч з додатковими параметрами клікнути на стрілку вниз.
 6. Поруч з «Проксі» знову вибрати стрілку вниз. Потім - «Налаштувати вручну» і «Автоопределение проксі-сервера».
 7. Налаштувати проксі в разі потреби.
 8. Вибрати «Зберегти». Ці дані повинні вводитися окремо для кожного випадку.


Можна змінити розширені параметри вайфая. Для цього потрібні такі дії:

 1. Увійти в додаток «Налаштування».
 2. Активувати Вай-Фай.
 3. Клікнути на «Додатково» і «Розширені настройки». Список доступних опцій може відрізнятися в залежності від моделі апарата і версії операційної системи.
 4. За допомогою установки цифрових сертифікатів можна ідентифікувати свій пристрій для доступу до VPN, Вай-Фай і інших функцій.
 5. установка Wi-Fi Direct дозволяє підключатися безпосередньо до інших пристроїв, які теж використовують цю функцію.
 6. Кнопка WPS включає захищену регулювання бездротового зв'язку.
 7. Опція WPS Pin Entry дозволяє ввести особистий ідентифікаційний номер для захисту Вай-Фай.
 8. Функція «Повідомлення мережі» дає можливість отримувати сповіщення, коли апарат виявляє доступні варіанти зв'язку по повітрю.
 9. Кнопка Wi-Fi On Sleep дозволяє налаштовувати обробку сигналу для смартфона, що знаходиться в сплячому режимі.
 10. Опція «Діапазон сигналів» дозволяє розширювати робочі частоти.

Треба мати на увазі, що операційна система може відрізнятися на різних моделях. Вищенаведена інструкція призначена для гаджетів під управлінням Android 7.0 і вище. На інших версіях процес налаштування може трохи відрізнятися, але в більшості випадків різниця незначна.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью