• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вставити колонтитул з третьої сторінки. Подвійна нумерація сторінок в MS Word

 1. Як пронумерувати сторінки в ворде 2007
 2. Як оформити нумерацію сторінок
 3. Як видалити номер з першого листа
 4. Як поставити нумерацію сторінок в ворде 2010
 5. Спосіб перший.
 6. Спосіб другий.
 7. Як видалити номер з титульного листа
 8. Як змінити нумерацію сторінок в ворде 2010
 9. Як пронумерувати сторінки в ворде 2013

Створили необхідний документ в програмі Word, але не знаєте, як пронумерувати в ньому сторінки? Тоді Ви звернулися за адресою. У даній статті ми розповімо Вам про те, як це можна зробити.

Існує багато версій популярного Microsoft Office і періодично компанія Microsoft випускає різні патчі і доповнення. Ми розповідатиме про те, як пронумерувати сторінки в ворде 2007, оскільки він використовуються на персональних комп'ютерах частіше за інших. Проте, варто зазначити, що для Microsoft Word 2010 Дія по налаштуванню нумерації сторінок аналогічні. Отже, приступимо.

Як часто ви використовуєте Word?

Знайдіть вкладку «Вставка» у верхній панелі інструментів і перейдіть по ній. Далі відшукайте вкладку «Колонтитули», а в ній - вкладку «Номер сторінки».

У Вас з'явиться список. У ньому виберіть сподобався формат номера (вгорі, внизу або на полях сторінки, а також в поточному положенні) і натисніть по ньому лівою кнопкою. Відкриється список, в якому Вам будуть запропоновані різні види нумерації.

Ось, загалом-то, і все.

Якщо Вам потрібно пронумерувати з певною цифри, то для початку повторіть перші кроки, а потім у вкладці «Номер сторінки» виберіть рядок «Формат номерів сторінок ...»

Якщо ж Ви хочете пронумерувати сторінки в ворде в особливому форматі (наприклад, виділити напівжирним шрифтом або підкреслити), то для початку увійдіть в так званий режим редагування колонтитулів, що можна зробити, двічі клацнувши по номеру сторінки. Відредагуйте номер так, як Вам необхідно. Такий формат буде застосований до всіх інших номерам на сторінках.

Завершивши, клацніть два рази в будь-якому місці сторінки (але не в поле колонтитулів) або на опцію «Закрити вікно колонтитулів».

Якщо Ви хочете, щоб перша сторінка Вашого документу не була пронумерована (наприклад, Вам потрібно зробити титульний лист), то це можна виконати двома способами.

 • Перший спосіб: Знайдіть вкладку «Розмітка сторінки» у верхній панелі, а потім - «Параметри сторінки». Розкрийте дане вікно в повному вигляді, натиснувши стрілку в нижньому правому куті. Знайдіть вкладку «Джерело паперу», а в секції «Розрізняти колонтитули» поставте галочку навпроти «першої сторінки».
 • Другий спосіб: Увійдіть в уже знайомий Вам режим редагування колонтитулів, клацнувши двічі по полю колонтитулів. В панелі «Параметри» знайдіть опцію « особливий колонтитул для першої сторінки »і виберіть її. Нарешті, закрийте вікно колонтитулів.

Тепер Ви знаєте, як пронумерувати сторінки в ворде 2007 і 2010.

Microsoft Word - обожнювана студентами, офісними працівниками та письменниками програма для роботи з друкованим текстом. Росіяни, за звичкою, скоротили назву до слова «ворд». Одна з проблем, яка виникає у необізнаних користувачів - як пронумерувати сторінки.

Навіщо потрібно перерахування сторінок?

 • для створення змістовних рефератів,
 • для написання розлогих есе, творів,
 • для оформлення дипломних проектів, курсових,
 • для додання завершеності дисертацій, наукових праць,
 • для верстки статей,
 • для орієнтації в творі художньої літератури,
 • для систематизації будь-якого зв'язного тексту.

Багато вчених мужі і далекі від турбот науки студенти пишуть цифри внизу аркушів вручну. Але це займає багато часу, та ще й негарно виглядає - а раптом помилка? Невже потрібно буде по-новій роздруковувати текст? Давайте розберемося, з якого боку слід заходити, щоб в результаті вирішити цю невелику проблему.

Як пронумерувати сторінки в ворде 2007

Стара, звична і зрозуміла версії 2007 зустрічається частіше за інших, тому почнемо з неї. Пошукайте, де в ворде нумерація сторінок: наведіть курсор і клацніть вірною мишкою по вкладці «Вставка».

На широкій панелі вкладки, розтягнутої в сірому полі над текстом, розташовується квадратик «Номер сторінки». Він грає ключову роль в питанні,% як поставити нумерацію сторінок в ворде 2007%. Сміливо наводите курсор на квадратик із заповітними буквами, клікайте два рази. Це призведе до випадання меню. Тут будуть представлені до вашого вибору три неоригінальних варіанти - «Внизу сторінки», «На полях», «Вгорі».


Тут будуть представлені до вашого вибору три неоригінальних варіанти - «Внизу сторінки», «На полях», «Вгорі»

Опція «видалити номери сторінок» призначена для здійснення протилежних дій - за допомогою кліка по цьому рядку можна прибрати нумерацію сторінок в ворде 2007. Виберіть, наприклад, стандартний варіант, як нумерувати сторінки в ворде 2007 - внизу листа.

Як оформити нумерацію сторінок

Перед вашим поглядом з'являться шаблони, потрібні, щоб користувач зрозумів, як саме буде виглядати відбиття з цифрою. Вона може бути стандартної чорної, кольорової, великої, з лінією, що відсікає її від основного тексту. Шаблонів близько 20-ти. Для прикладу використовуємо великий кольоровий 3. Наводимо курсор, натискаємо.


Миттєво вимальовується нумерація, а разом з її появою вгорі розгортається меню «Конструктор».

У ньому можна:

 • відступу від країв
 • вклеїти малюнок, віньєтку, водяну марку
 • видалити сигнатуру з першої сторінки та ін.

Як видалити номер з першого листа

У два кліка вирішується проблема, як в ворде не нумеровані перші сторінки. Знайдіть в меню «Конструктор» фразу «особливий колонтитул першої сторінки». Ставте туди галочку і радійте прекрасного оформлення вашої епохальної роботи - будь то учнівське есе або іронічний детектив вашого авторства.


Дочиста прибрати нумерацію сторінок в ворде 2007 можна в «Конструкторі», спочатку клікнувши по рядку «Номер сторінки», а потім - по «Видалити номери сторінок».

Як поставити нумерацію сторінок в ворде 2010

Ворд 2010 - хитра програма аж ніяк не тільки тому, що зберігає текст в іноді не відкривається форматі. docx. У корисному ПО є множестство «родзинок». Так, існує два способи, як пронумерувати сторінки в ворде 2010 року.

Спосіб перший.

Традиційно починаємо розбиратися, як зробити нумерацію сторінок в ворде 2010 року з просматривания вкладок меню. Знайдіть «Вставку» (прилягає до «Головною» вкладці зліва), клікніть по ній.


Пошукайте квадрат з символами «Номер сторінки». Клікніть. Випаде знайома панель - дивимося нижче, яка. Вибір шаблону традиційно за вами. Форми - в точності, як в 2007-му ворде.


Проблема, як нумерувати сторінки в ворде 2010 успішно вирішена.

Спосіб другий.

Ця методика теж нескладна. бачите поля відкритого документа ? Клацніть по низу рандомно обраної сторінки приблизно там, де ви збиралися ставити нумерацію сторінок в ворде. З'явиться відбиття плюс напис «Нижній колонтитул».


Тим часом, в той же час вгорі висвітиться корисне меню.


Тут виберіть кнопку «Номер сторінки». Клікніть два рази по оной. Далі клікайте по сподобалася рядку, вибравши, як нумерувати сторінки в ворде - вгорі, внизу або збоку.


На моніторі ви помітите зміни. Автоматично відкриється вкладка «Конструктор», де далі ви і будете робити дії. Виберіть шаблон за запропонованою схемою.


Все, вам вдалося автоматично пронумерувати сторінки в ворде.

Як видалити номер з титульного листа

В 2010-й версії в меню «Конструктор», що з'являється вгорі після натискання на колонтитул, є порожні квадратики для галочок. Виберіть рядок «особливий колонтитул першої сторінки», кліком мишки помістіть туди галочку, і «одиничка» з титульного аркуша пропаде. Зате вона з'явиться на другому за рахунком аркуші.


Як змінити нумерацію сторінок в ворде 2010

Коли уривок тексту необхідно роздрукувати окремо, і він далеко не з початку, підійде спеціальна опція Ворда 2010. У вже освоєному «Конструкторі» вибирайте «Формат номерів сторінок».


Клікнувши, подивіться на спливаюче вікно. Крапку за допомогою наведеного курсора проставте поруч зі словосполученням «почати з». І наберіть цифру, з якої, по вашій думці, треба робити нумерацію сторінок в ворде.


Задані вами цифрові символи з'являться тут же.

Необхідно видалити нумерацію сторінок в ворде?

Шлях вирішення: кнопка «Робота з колонтитулами», далі «Конструктор», потім «Номер сторінки», наостанок - «Видалити номера».

Як пронумерувати сторінки в ворде 2013

Версія 2013 виглядає лаконічно. Тут багато вільного простору, це допомагає швидко орієнтуватися, розбираючись зі вкладками. Щоб зробити нумерацію сторінок в ворде 2013, треба при розгорнутому документі відшукати вкладку «Вставка».


У розширеному повному меню «Вставки» знайти «Номер сторінки». Клікнути і побачити типові варіації розміщення сигнатур на аркушах.


Ще раз клікнути по рядках зі стрілочками. Вибрати шаблон, який дозволить в ворде проставити нумерацію сторінок автоматично.


Відзначимо, що нумерація сторінок в ворде 2013 цікавіша. Так, при кліці на цифру відразу спливає маленька панелька, в якій можна поміняти шрифт, колір тієї ж циферки.


Прибрати цифри з титульного листа випливає, клікнувши по колонтитулу знизу, потім перейшовши в меню «Конструктор», і там стандартно відшукавши «Особливий колонтитул першої сторінки».

Повна відсутність циферок легко забезпечить методика, як прибрати нумерацію сторінок в ворде:

 1. Клацніть по символу - цифрового позначення аркуша.
 2. Видаліть його кнопкою Backspace.
 3. Вуаля - цифри зникли.


Вуаля - цифри зникли

Змінити цифрове позначення сторінок в 2013-й версії можна, спираючись на незамінний «Конструктор». Там, клікнувши на «Номер сторінки», виберіть формат і під сплив вікні поставте прапорець на «почати з».

Як бачите, нічого особливо складного в проставке номерів на аркушах немає. І зовсім не потрібно виконувати цей трудомісткий процес вручну. Для вашої зручності розробники вже передбачили безліч корисних опцій, за допомогою яких широкий спектр проблем вирішується в напівавтоматичному режимі. Від вас лише потрібно пара-трійка клацань мишкою.

Стаття актуальна при використанні MS Word 2007, 2010 і вище.

Нещодавно зіткнулася з проблемою подвійного нумерації сторінок в вордівський документі, коли в нижньому колонтитулі йде наскрізна нумерація, а у верхньому - внутрішня нумерація по розділу. Перечитала безліч порад про те, як це правильно / швидко / краще зробити, а в підсумку довелося викрутити собі руки, поки не придумав досить нескладний алгоритм:
1. Документ необхідно розбити на розділи;

2. У кожному розділі перейти на поле заголовка (в тому випадку, якщо вгорі у вас не наскрізна нумерація) і зняти опцію "Як у попередньому розділі";

3. Зробити наскрізну нумерацію для всього документа в нижньому колонтитулі;

4. Потім в кожному розділі на першій сторінці ввести формулу, по якій буде визначатися сторінка підрозділу.

Як бачите, все просто. Тепер розповім докладніше.

1. Знаходимо в документі початок першого підрозділу, в якому передбачається своя власна нумерація. У цьому місці замість звичного розриву сторінки потрібно зробити наступне: вибрати пункт меню Розмітка сторінки -> Параметри сторінки -> Розриви -> Розриви розділів -> Поточна сторінка. Тепер ви визначили початок нового розділу.

2. На цій же сторінці двічі клацаємо по верхньому колонтитулу і в головному меню Word знаходимо Конструктор -> Переходи, натискаємо Як в попередньому розділі (відключаємо цю опцію). Тому що верхня нумерація в кожному підрозділі у нас буде своя.

Повторіть пункти 1 і 2 для всіх підрозділів.

3. Робимо в нижньому колонтитулі наскрізну нумерацію для всього документа. Двічі клацаємо по нижньому колонтитулу, вибираємо пункт меню Номер сторінки -> верхньому лівому кутку сторінки, відзначаємо сподобався стиль нумерації, потім заходимо в Номер сторінки -> Формат номерів сторінок і вибираємо арабські цифри.
Якщо у вас перша сторінка титульна і її потрібно враховувати в нумерації, але не нумерувати, тоді позиціюємося на ній і, клацнувши двічі лівою кнопкою миші на колонтитулі, натискаємо пункт головного меню Конструктор -> Параметри -> Особливий колонтитул для першої сторінки. З нижнього колонтитула закінчили.

4. Переходимо на першу сторінку першого підрозділу, виконуємо пункт 3. Тепер у нас вгорі і внизу один і той же номер сторінки, і якщо ви замовите вгорі нумерацію "починаючи з n-ної сторінки", то автоматично і внизу буде тільки нумерація по розділу , а не наскрізна. Тому потрібно поступити таким чином: верхній колонтитул у вас відкритий, тепер натисніть комбінацію клавіш Alt + F9, на місці номера сторінки повинна з'явитися напис {PAGE \ * MERGEFORMAT}. Цей напис потрібно перетворити в потрібну вам формулу. Наприклад, якщо мій підрозділ починається з 13-ї сторінки всього документа, то формула буде виглядати так: {= {PAGE \ * MERGEFORMAT} -12}. Тут є один нюанс: фігурні дужки не набирайте вручну, вони з'являються при виділенні змінної і натискання клавіш Ctrl + F9. Відредагуйте формулу, а тепер знову натисніть Alt + F9 і отримаєте потрібну вам нумерацію.

Як часто ви використовуєте Word?
Навіщо потрібно перерахування сторінок?
Але це займає багато часу, та ще й негарно виглядає - а раптом помилка?
Невже потрібно буде по-новій роздруковувати текст?
Необхідно видалити нумерацію сторінок в ворде?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью