• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити wifi роутер - поради, покрокова інструкція з фото. Скільки коштує встановити вай фай в квартирі.

 1. Місця правильного вибору
 2. Ціни на популярні послуги:
 3. пристрої
 4. Навіщо потрібна установка wi-fi в квартирі?
 5. Яку бездротову технологію вибрати
 6. Швидкість і дальність покриття wi-fi
 7. Надійність і безпека wi-fi роутерів
 8. Як вибрати роутер для установки інтернету в квартирі
 9. Вартість установки wi-fi в квартирі
 10. Де не варто ставити роутер?
 11. Де в квартирі встановити вай фай роутер?

Сьогодні ми дамо кілька порад з приводу того, де краще встановити роутер в квартирі: як і де його найкраще встановлювати, яких рішень краще зовсім уникати і як максимально убезпечити свою мережу.

Для початку потрібно дотримуватися ось цих чотирьох правил, що визначають, куди в квартирі встановити роутер буде помилкою:

Тепер, коли ми розібралися, де не найсприятливіші місця, перейдемо до стандартних порад про те, де розташувати роутер в квартирі для максимально сильного сигналу у всіх кімнатах.

Місця правильного вибору

Перше, що варто згадати, - чим вище пристрій роздачі встановлено, тим краще. Ідеальним варіантом буде його установка на стіні. Якщо виникає питання, як закріпити роутер на стіні, то все простіше, ніж ви можете подумати: нічого не потрібно свердлити, так як у пристроїв часто на корпусі є спеціальні пази для кріплення на стіну.

Щоб скористатися цією можливістю, досить заміряти відстань між пазами, відзначити місце, де в квартирі встановити роутер ви вважаєте оптимальним, і потім вбити в потрібних місцях пару цвяхів майже до кінця. Також можна купити парочку пластмасових дюбелів і зробити в необхідних місцях отвори трохи менше - помістивши дюбеля в стіну, ви можете вкрутити в них саморізи з невеликими капелюшками і вже на них повісити роутер.

Якщо не хочете дірявитимуть стіну, то ваш очевидну відповідь на питання, де розмістити роутер в квартирі, - шафу, яка стоїть в коридорі.

Друге, на що дійсно варто звертати увагу в даному випадку, це положення антен: кращий варіант , Коли вони стоять вертикально. Якщо, незважаючи на це, у вас поганий сигнал , Все ж варто спробувати поміняти їх положення і подивитися, чи поліпшить це ситуацію.

Це головні два ради з приводу того, як правильно встановити роутер в квартирі. Якщо ж ви більше спираєтесь на принцип максимальної безпеки мережі, то найкраще ставити його в центрі квартири - це зменшить можливість перехопити ваш сигнал за її межами. Для особливої ​​конспірації можна екранувати необхідні приміщення, але це вже заходи для самих серйозно налаштованих.

Установка вайфай зробить ваше життя краще!

Ви користуєтеся Інтернетом щодня і не можете уявити своє життя без нього? Звикли використовувати його для пошуку потрібної інформації, спілкування, здійснення покупок? Наша компанія рада запропонувати вам таку послугу як установка wifi роутера на дому або в квартирі в Москві. Ціни на наші послуги вас приємно порадують! Крім цього пропонуємо підключити інтерактивне (цифрове) телебачення і насолоджуватися улюбленими телеканалами в високій якості HD.

Ціни на популярні послуги:

Вид робіт Вартість, руб. Виїзд майстра на будинок або в офіс (в межах МКАД) 0 Установка Wi-Fi інтернету або ТВ в квартирі Безкоштовно Інтернет 30 Мбіт / сек від 200 крб / міс Wi-Fi інтернет 60 Мбіт / сек (роутер безкоштовно) 400 крб / міс Wi-Fi інтернет 100 Мбіт / сек (роутер безкоштовно) 500 крб / міс Інтерактивне (цифрове ) ТВ 128 каналів від 320 крб / міс Інтерактивне (цифрове) ТВ 157 каналів від 450 крб / міс Wi-Fi 100 Мбіт / с + ТВ 128 каналів (роутер + приставка безкоштовно) 590 крб / міс Wi-Fi 40 Мбіт / с + ТВ 60 каналів (роутер + приставка безкоштовно) 490 крб / міс Купити новий WiFi router з доставкою додому від 1.000 Установка роутера та налаштування (без підключення інтернету) 400 - 1.100 Оновлення мережевого драйвера (При необхідності) 300 Види робіт (вартість) Виїзд майстра додому або в офіс (в межах МКАД) - 0 руб. Установка Wi-Fi інтернету або ТВ в квартирі - Безкоштовно Інтернет 30 Мбіт / сек - від 200 крб / міс Wi-Fi інтернет 60 Мбіт / сек (роутер безкоштовно) - 400 крб / міс Wi-Fi інтернет 100 Мбіт / сек (роутер безкоштовно ) - 500 крб / міс Інтерактивне (цифрове) ТВ 128 каналів - від 320 крб / міс Інтерактивне (цифрове) ТВ 157 каналів - від 450 крб / міс Wi-Fi 100 Мбіт / с + ТВ 128 каналів (роутер + приставка безкоштовно) - 590 крб / міс WiFi 40 Мбіт / с + ТВ 60 каналів (роутер + приставка безкоштовно) - 490 крб / міс Купити новий WiFi router з доставкою додому - від 1.000 руб. Установка роутера та налаштування (без підключення інтернету) - 400 - 1.100 руб. Оновлення мережевого драйвера (при необхідності) - 300 руб.

Багато хто задається питанням, а чи не шкідливо це? У порівнянні з іншими джерелами радіовипромінювання (від телебашен до базових станцій операторів мобільного зв'язку ) Рівень впливу WiFi нікчемний.

Для створення домашньої мережі знадобиться тільки один пристрій - роутер, або, як його ще називають, інтернет-центр. Це по суті маленький комп'ютер, який бере на себе відносини з фірмою-провайдером. Ви один раз повідомляєте йому, чиїм клієнтом є, вводите логін і пароль, і надалі забуваєте про цю рутинної процедури. Також роутер допомагає антивірусних програм, блокуючи всі підозрілі підключення ззовні. Серед інших корисних функцій - можливість заборонити доступ на певні сайти (це дуже подобається батькам). А що, якщо сусіди теж підключаться до вашої мережі? Цього не станеться, якщо вибрати в настройках режим безпеки WPA2. Він надійно захищений паролем.

Ціна роутера залежить як від набору можливостей конкретної моделі , Так і від «розкрученості» марки виробника. Цікаво, що в даному випадку другий пункт ролі майже не грає, тому що несерйозні фірми виробництвом роутерів не займаються. Тому при виборі варто в першу чергу звертати увагу на вбудовану підтримку російських провайдерів, а також на роботу з новітнім стандартом бездротового зв'язку 802. 11n. Останній забезпечує дуже високу швидкість , Яка не поступається передачі даних по кабелю. При покупці обов'язково назвіть продавцеві ім'я свого провайдера: до Інтернету підключають за різними технологіями, і роутери для них потрібні теж різні.

З підключенням приладу труднощів не буде. Спочатку за допомогою спеціального диска, що йде в комплекті, треба налаштувати роутер, підключивши його кабелем до будь-якого комп'ютера. В останні роки не продається ноутбуків без підтримки WiFi, тому, якщо він у вас не дуже старий, після перезавантаження на екрані з'явиться повідомлення про наявність мережі WiFi , А потім - пропозиція ввести вами ж раніше встановлений пароль . Якщо ж ви вирішите підключити до WiFi стаціонарний комп'ютер або ноутбук зі стажем, доведеться докупити спеціальний USB-адаптер (від 400 руб.). Втім, переводити на бездротову мережу всіх в будинку необов'язково: більшість роутерів дозволяє підключити декілька комп'ютерів і по кабелю.

пристрої

Сергі й Вільянов, провідний аналітик порталу 3DNews.ru

Бездротові мережі інтернет стають все більш популярними. Заглянувши в будь-який ресторан, парк, аеропорт, салон краси, торговий центр, магазин, багато хто з вас інстинктивно підключаються до безкоштовного wi-fi через телефон або планшет.

Отже, виникає питання,, щоб мати можливість знаходиться на просторах інтернету у себе вдома, не підключаючись до дратівливим проводам.


Навіщо потрібна установка wi-fi в квартирі?

Установка wi - fi в домашніх умовах надасть вам можливість:

 • підключатися до інтернету з різних пристроїв (Ноутбуків, мобільних телефонів, планшетів) одночасно;
 • мати доступ до всесвітньої павутини з будь-якого куточка квартири;
 • займатися будь-якими справами (мити посуд, лежати на дивані, готувати вечерю, робити прибирання) і при цьому насолоджуватися фільмами онлайн;
 • читати книги або дивитися ТБ передачі з будь-якого гаджета прямо лежачи в ліжку;
 • прибрати з дому дроти, про які чіпляються всі члени сім'ї, і які люблять перегризати домашні улюбленці;
 • бути цілодобово онлайн в соціальних мережах і в робочих програмах;
 • брати цукерки з сусідів, які просять доступ підключення до вашого вай-фай.


підключатися до інтернету з  різних пристроїв  (Ноутбуків, мобільних телефонів, планшетів) одночасно;  мати доступ до всесвітньої павутини з будь-якого куточка квартири;  займатися будь-якими справами (мити посуд, лежати на дивані, готувати вечерю, робити прибирання) і при цьому насолоджуватися фільмами онлайн;  читати книги або дивитися ТБ передачі з будь-якого гаджета прямо лежачи в ліжку;  прибрати з дому дроти, про які чіпляються всі члени сім'ї, і які люблять перегризати домашні улюбленці;  бути цілодобово онлайн в  соціальних мережах  і в робочих програмах;  брати цукерки з сусідів, які просять доступ підключення до вашого вай-фай

Вай-фай - це сучасна технологія, яка вже перестала бути рідкістю. Вона значно розширює можливості використання інтернет з'єднання, робить вас мобільними, що не прикутими до дротової точки доступу. Це дійсно зручно!


Це дійсно зручно

Яку бездротову технологію вибрати

Щоб установка інтернету в квартирі дійсно принесла користь, потрібно визначитися, який різновид бездротової мережі підійде у вашому випадку.

Всього їх три:

 • Bluetooth технологія. Дозволяє одному пристрою ділитися трафіком з іншими пристроями, якщо вони знаходяться на відстані пари метрів. Це зручно, якщо передавач постійно знаходиться поблизу с приймальником.
 • масштабні мобільні мережі (WiMAX або 3G). Працюють на базі вишок мобільного зв'язку та станцій, встановлюваних по всьому місту. Можуть використовуватися через модем, планшет або мобільний телефон . Швидкість інтернет з'єднання при цьому, не особливо гарна, і залежить від місця віддаленості від вишки.
 • Wi-fi доступ через локальну мережу. Це не самостійна технологія, а лише спосіб розподілу каналів входу між різними пристроями від уже існуючої локальної мережі . Тобто в будівлю (квартиру, будинок, офіс, магазин) проводиться локальний інтернет і встановлюється wi-fi роутер, що дозволяє багатьом пристроям використовувати одне з'єднання.


Тобто в будівлю (квартиру, будинок, офіс, магазин) проводиться  локальний інтернет  і встановлюється wi-fi роутер, що дозволяє багатьом пристроям використовувати одне з'єднання

Якщо ви хочете знати, скільки коштує встановити вай фай в квартирі, необхідно звернеться до постачальника локального інтернету.

Деякі компанії пропонують своїм постійним користувачам безкоштовні роутери на тимчасове або постійне користування.


Швидкість і дальність покриття wi-fi

спочатку швидкість wi-fi з'єднань залишала бажати кращого. На початку минулого десятиліття, з розвитком мобільних гаджетів, значно вдосконалилися стандарти зв'язку, що визначають швидкість.

Перші wi-fi роутери стандарту 802.11 не набули широкого поширення, так як швидкість не перевищувала 1 мегабіта на секунду. При підключенні декількох пристроїв, інтернет взагалі «зависав». Надалі компанія Intel включила в зміст свій платформи стандарт 802.11b, який підвищив швидкість до 11 мегабіт. Як не дивно, він продовжать повсюдно використовуватися і в наш час.


Як не дивно, він продовжать повсюдно використовуватися і в наш час

Наступний щабель швидкості була подолана стандартом 802.11а, який від попереднього відрізняється лише діапазоном застосовних частот. Але швидкість складає вже 54 мегабіта. І, звичайно ж, сучасні високошвидкісні мережі стандарту 802.11n надають користувачам швидкість 150-300 мб / с, але дозволити його використання можуть далеко не всі компанії зв'язку.

Установка роутрера, ціна якого коливається в залежності від потужності передавача і чутливості антени може проводитися як в офісних приміщеннях, так і в квартирах.


Якщо сказати точніше, якість обладнання безпосередньо впливає на дальність роботи вай-фаю і швидкість з'єднання. Якщо вам потрібно провести інтернет в великий будинок, можна використовувати кілька точок доступу. Така мережа може бути збідненого між собою за допомогою проводового або бездротового способу. Для маленької квартири підійде Середньоглибокі обладнання, дальність роботи якого буде поширюватися в радіусі кількох метрів.


Надійність і безпека wi-fi роутерів

Для входу в Wi-fi мережу , Як правило, потрібен пароль. Природно, якщо користувач сам не побажає його відключити для надання вільного користування всім оточуючим. Бувають роутери двох типів:

 • закриті, що забезпечують доступ в інтернет тільки користувачам, прописані необхідні налаштування на своєму пристрої;
 • відкриті, до яких підключитися може кожен бажаючий.


закриті, що забезпечують доступ в інтернет тільки користувачам, прописані необхідні налаштування на своєму пристрої;  відкриті, до яких підключитися може кожен бажаючий

В інтернеті можна знайти безліч програм, які обіцяють підбір пароля для вай-фаю ваших сусідів. Але сучасні технології WPA і WPA2 забезпечують безпеку, і блокую діяльність таких шпигунських сервісів. Більшість машрутізаторов підтримують об'єднаний тип захисту WPA / WPA2, який гарантує повну безпеку від зловмисників.


Більшість машрутізаторов підтримують об'єднаний тип захисту WPA / WPA2, який гарантує повну безпеку від зловмисників

При установці інтернету в квартирі, користувачеві генерується індивідуальний і складний пароль, який він може змінити самостійно при бажанні.

Технічний прогрес зростає щодня. Щоб не відставати від конкурентів, виробники технічного обладнання регулярно випускають нові моделі wi-fi роутерів . Найчастіше вони виходять на ринок сирими, не здатними забезпечити надійну роботу. Доводиться месец чекати оновлених прошивок і нескінченно викликати майстрів для налагодження системи.


Як вибрати роутер для установки інтернету в квартирі

Якщо ви хочете знати, скільки коштує встановити вай-фай в квартирі, щоб він був якісними і тривалий час безвідмовно виконував свої функції, дотримуйтеся деяких рекомендацій:

Вартість установки wi-fi в квартирі

При підключенні цієї технології, багатьох цікавить питання, скільки коштує підключити вай вай в квартирі. Адже деякі люди бажають отримати всі переваги бездротового інтернету , Але не готові викласти велику суму грошей. Для того щоб купити якісний роутер, доведеться розщедритися. Якщо говорити про ціновому діапазоні, він коливається в районі 30-250 доларів.

Згідно відгуками користувачів, досить гарне пристрій для домашнього використання ASUS RT-N16, ціна якого приблизно 80 доларів.

Вибір залежить від виробника і постачальника послуг. В даний час користуються популярністю роутери Cisco, ZyXEL, ASUS, NETGEAR, TP-LINK, Linksys. Переплачувати більше 100 доларів теж не рекомендується. Адже в квартирі навантаження не така, як в торговому центрі, ресторані або офісі. Та й площа покриття потрібна не велика.

Ні для кого не секрет, що сьогодні роутер встановлений практично в кожній квартирі, де є можливість вийти в Інтернет. Адже це чудовий пристрій, назавжди позбавило користувачів від необхідності підключати будь - який пристрій до загальної мережі за допомогою проводів. Роутер дає можливість заходити в Інтернет в будь-якій точці квартири, з будь-якого гаджета. Однак у роутерів є один недолік - в різних місцях житла якість сигналу часом дуже сильно розрізняється. У даній статті буде розглянуто кілька простих порад про те, де встановити wifi роутер в квартирі таким чином, щоб він добре приймав сигнал і забезпечував комфортний доступ до Всесвітньої мережі.

Де не варто ставити роутер?

Перш за все, розглянемо місця, де не потрібно встановлювати роутер. Перш за все, близько радіотелефонів, мікрохвильових печей, а також там, де є бездротова техніка , Що працює на частотах 2,4, або близько 5 ГГц. Вся справа в тому, що wi - fi роутер функціонує на таких же показниках частот, що і дані прилади, і тому можуть з'явитися сильні перешкоди. Також місцями, де можна встановити wifi роутер, є дзеркала, так як вони відображають сигнал. Не завадило б, і обмежити кількість пристроїв, які стоять поруч з роутером - це дозволить виключити більшість перешкод. І, нарешті, не допускається установка роутера за стіною, особливо, якщо вона несе. Її товщина зробить використання роутера практично неможливим, так як сигнал при цьому буде повністю поглинений стіною.

Де в квартирі встановити вай фай роутер?

 1. Найкраще місце, де можна встановити роутер в квартирі - це стіна. Причому чим вище буде розташований роутер, тим краще. При цьому не обов'язково шукати високі предмети до квартири, так як у більшості роутерів ззаду є петлі для їх кріплення на стіні.
 2. Найкращий сигнал буде тоді, коли антени будуть перебувати у вертикальному положенні. Можна спробувати багаторазово змінювати їх положення, до тих пір, поки сигнал буде максимально покращено.
 3. Якщо роутер використовується там, де для роботи з ним застосовується один пристрій, то краще встановити роутер поряд з ним. Також можна здійснити підключення, використовуючи виту пару. В цьому випадку перешкоди будуть практично повністю виключені.

Підводячи підсумок даної статті, хотілося б відзначити, що при установці роутера не слід боятися експериментувати, і якщо виникли труднощі, можна викликати фахівця, який зможе налаштувати сигнал найкращим чином, або почитати про те, де краще встановити роутер в квартирі в Інтернеті.

Де в квартирі встановити вай фай роутер?
Ви користуєтеся Інтернетом щодня і не можете уявити своє життя без нього?
Звикли використовувати його для пошуку потрібної інформації, спілкування, здійснення покупок?
Багато хто задається питанням, а чи не шкідливо це?
А що, якщо сусіди теж підключаться до вашої мережі?
Навіщо потрібна установка wi-fi в квартирі?
Де не варто ставити роутер?
Де в квартирі встановити вай фай роутер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью