• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як виправити помилку CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION

Помилка CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION BSOD (синій екран смерті) може з'явитися під час процесу ініціалізації для Windows Vista і XP, Windows 2008 і Windows 7 і 8. Ця помилка зазвичай з'являється, коли операційна система виявляє пошкодження критичного коду ядра або структури даних, Ця помилка призводить до різкого відключення комп'ютера, щоб запобігти пошкодженню і уникнути можливої ​​втрати даних з незбереженої роботи.

Ця помилка виникає, коли несправний драйвер навмисно або ненавмисно змінює код ядра або дані, які не дозволені операційною системою. Інші фактори, що викликають цю помилку, включають збій в системній пам'яті і апаратне пошкодження.

Ця помилка BSOD також відома як CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION і «STOP 0x00000109». Деякі користувачі Windows повідомили про цю помилку, яка зазвичай з'являється на екрані під час ініціалізації системи:

Деякі користувачі Windows повідомили про цю помилку, яка зазвичай з'являється на екрані під час ініціалізації системи:

Ви можете усунути помилку CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION BSOD, перезагрузив і перевіривши список сумісності обладнання Microsoft, щоб переконатися, що недавно встановлені драйвери та обладнання сумісні з версією операційної системи, яку ви використовуєте. Ви також можете перевірити системну пам'ять за допомогою інструменту діагностики пам'яті, щоб перевірити дефекти в ОЗУ (Random Access Memory), і замінити несправні модулі пам'яті.

Ви також можете усунути цю помилку, видаливши останнє встановлене додаток, обладнання або драйвер. Щоб видалити апаратне забезпечення або драйвер, що викликає помилку в Windows 8, натисніть клавішу Windows і X разом, натисніть «Панель управління», а потім виберіть «Програми та засоби». Перейдіть до програми для видалення за допомогою клавіші зі стрілкою і натисніть «Видалити». У Windows XP, Vista і Windows 7 процес видалення може бути виконаний шляхом послідовного натискання кнопки «Пуск», «Панель управління», «Установка і видалення програм для Windows XP» і «Програми та засоби для Windows 7 і Vista», а потім виберіть програмне забезпечення для видалення і натисніть Видалити / Видалити.

Установка останніх драйверів пристроїв також допоможе вам в усуненні цієї помилки. Ви можете перевірити наявність оновлень драйверів з офіційного сайту завантаження виробника. Для драйверів відео і чіпсетів ви можете завантажити відповідні і оновлені версії з сайтів завантаження для AMD, ATI, Intel і Nvidia. В якості альтернативи ви можете використовувати Driver Reviver для швидкого оновлення драйверів

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью