• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відключити в Windows автоматичне підключення до мережі Wi-Fi

 1. Заборона з'єднання в Windows 10
 2. Видалення мережі в Windows 8 або 7

Читайте, як заборонити автоматичне з'єднання або видалити одну з Wi-Fi мереж в Windows 10. Система автоматично підключається до мереж Wi-Fi, до яких ви раніше встановлювали з'єднання. В Windows 10 ви можете заборонити автоматично підключатися до певних мереж. ОС буде пам'ятати пароль та інші відомості, але буде підключатися тільки при ручному ініціювання з'єднання. Читайте, як заборонити автоматичне з'єднання або видалити одну з Wi-Fi мереж в Windows 10

Це корисно для загальнодоступних мереж Wi-Fi, до яких ви не хочете підключатися автоматично, особливо, якщо для їх використання необхідно ввійти в браузері або швидкість залишає бажати кращого.

зміст:

Заборона з'єднання в Windows 10

Щоб заборонити Windows автоматично підключатися до мережі Wi-Fi в майбутньому, ви можете просто вибрати цей параметр при підключенні до мережі. Коли ви вибираєте мережу у спливаючому меню Wi-Fi, зніміть прапорець «Підключитися автоматично», перш ніж з'єднатися.

Коли ви вибираєте мережу у спливаючому меню Wi-Fi, зніміть прапорець «Підключитися автоматично», перш ніж з'єднатися

Якщо ви не перебуваєте в зоні дії мережі на даний момент, ви не побачите її на панелі Wi-Fi. Однак ви можете редагувати збережений профіль в своїй системі, щоб змінити цей параметр.

Для цього відкрийте «Налаштування»> «Мережа та Інтернет»> «Wi-Fi». Натисніть посилання «Управління відомими мережами».

Виберіть мережу, яку ви хочете змінити в списку, і натисніть «Властивості». Ви можете використовувати вікно пошуку або параметри фільтра, щоб знайти ту мережу, яка вам в даний момент потрібна.

Ви можете використовувати вікно пошуку або параметри фільтра, щоб знайти ту мережу, яка вам в даний момент потрібна

Встановіть опцію «Подключаться автоматично в радіусі дії» в положення «Вимкнути». Windows автоматично не підключатися до мережі, але ви можете вручну підключитися до мережі без повторного введення пароля і інших параметрів.

Windows автоматично не підключатися до мережі, але ви можете вручну підключитися до мережі без повторного введення пароля і інших параметрів

Видалення мережі в Windows 8 або 7

Ця опція недоступна в Windows 7 і 8. Якщо у вас є облікові дані мережі Wi-Fi, система автоматично підключиться до неї. Єдиний спосіб заборонити автоматичне повторне підключення до збереженої мережі - це видалити її. Це означає, що вам доведеться повторно ввести пароль мережі Wi-Fi і інші облікові дані, якщо ви коли-небудь захочете використовувати її в майбутньому.

Щоб видалити мережу в Windows 7, перейдіть в Панель управління> Перегляд стану мережі та завдань> Управління бездротовими мережами. Виберіть мережу Wi-Fi, яку ви хочете забути, і натисніть «Видалити мережу».

У Windows 8 ви можете скористатись командою netsh з командного рядка для видалення збереженої мережі Wi-Fi.

Для цього запустіть вікно командного рядка а потім виконайте таку команду, замінивши ім'я «WiFiName» на ім'я збереженої мережі Wi-Fi.

netsh wlan delete profile name = "WiFiName"

netsh wlan delete profile name = WiFiName

Після запуску цієї команди ваш комп'ютер видалить мережу.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью