• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як правильно поставити звернення в листі

Ми вже не раз писали про те,  як правильно писати свої повідомлення і листи  так, щоб це було коректно,  як почати  і  як закінчити лист  , А сьогодні поговоримо про те, як звернутися до людини, якщо він ваш лікар, директор, старше вас або молодше вас Ми вже не раз писали про те, як правильно писати свої повідомлення і листи так, щоб це було коректно, як почати і як закінчити лист , А сьогодні поговоримо про те, як звернутися до людини, якщо він ваш лікар, директор, старше вас або молодше вас. Чи повинно вітання виглядати як "Dear John", "Dear Dr. Fairfax "," Mr. Gomez "або" Hi Tom "?

Звичаї і очікування змінюються, і в залежності від обставин будь-яка з цих вітань може бути правильним. Ось кілька головних принципів (з американським ухилом), якими слід керуватися для звернення і привітання в листах і повідомленнях.

Google shortcode

Поважайте своїх адресатів і вибирайте звернення, яке продемонструє вашому адресату то, що ви його поважаєте і почитаєте. Якщо ви пишете людині, який старший за вас або вище за посадою, краще звертатися "Dear Mr. Peterson "або" Mr. Peterson ".

Відповідайте ступеня формальності листа, адресованого вам. Якщо ви відповідаєте на е-мейл, отриманий від людини, рівного вам (тобто не представникові влади), ви можете звернутися так само, як звернулися до вас. Якщо до вас звернулися "Hi Bob", ви також можете написати "Hi Jane".

Намагайтеся звернутися так, щоб ваш адресат не відчував себе старим. Відповідно до етикету до людей старше нас потрібно звертатися "Sir" і "Ma'am," використовувати "Mr." або "Mrs." і ніколи не називати старших по імені. Отже, що це означає? Якщо до людини звернутися "Sir," він відчує себе старим? Звичайно, американці менш формальні, ніж інші національності. У багатьох інших культурах вік дуже шанують, і якщо до вас звертаються як до дорослого, це вважається пошаною і повагою. Але в Америці, якщо ровесники звертаються один до одного "Mr." або "Mrs." це надмірно формально.

Дітям подобається коли з ними звертаються як з дорослими, але до дитини прийнято звертатися просто по імені, а якщо все ж до нього звернулися "Mister John Adams", це скоріше жарт або ж його збираються насварити.

Зверніть увагу на підпис в повідомленні. Якщо відправник поруч зі своїм ім'ям вказав, яке у нього звання або ступінь, значить, він бажає, щоб ви прийняли це до відома. Таким чином, якщо відправник підписався "Thomas Nooser, MD," це означає, що він нагадує вам, що він лікар, тому в листі до нього потрібно звертатися "Dr. Nooser. "Якщо ж підпис говорить" Brig. Gen. Nelson Kraft USAF (Ret.), "(Тобто генерал у відставці), звертайтеся до нього" General Kraft. "Люди витрачають роки наполегливої ​​роботи, щоб заслужити ці звання, тому не відкидайте їх. Якщо перед вами абревіатура PhD (доктор філосіфіі) або LLD (доктор юридичних наук), звертайтеся до адресата "Dr" (скорочено від Doctor - доктор). Ініціали DD означають "Doctor of Divinity" (доктор богослов'я), можна іноді звернутися до такого адресата як "Rev." (скорочено від Reverend - велебність) замість "Dr". Іншими військовими абревіатурами є "Col." ( "Colonel" - полковник), "Maj." ( "Major" - майор), і "Lt." ( "Lieutenant" - лейтенант).

Звертайтеся до своїх адресатів з повагою, якщо впевнені, що вони це оцінять. Сьогодні рекомендують всі листи починати зі слова "Dear". Це особливо підходить, якщо ви бажаєте встановити теплі відносини. У деяких ділових листах, наприклад незнайомцям або своїм опонентам, вітання "Dear" звучатиме неправдоподібно, оскільки адресат знає, що відправник не відчуває до нього «ніжних» почуттів. З іншого боку, звернувшись до будь-кого "Dear" можна побудувати або налагодити хороші відносини, а іноді навіть уникнути конфліктів.

З іншого боку, звернувшись до будь-кого Dear можна побудувати або налагодити хороші відносини, а іноді навіть уникнути конфліктів

Gomez "або" Hi Tom "?
Отже, що це означає?
Якщо до людини звернутися "Sir," він відчує себе старим?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью