• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як підключити флешку до планшета Android

 1. Варіант 1: За допомогою OTG
 2. Варіант 2: Використання інших перехідників
 3. Варіант 3: Флешки з двома портами
 4. Варіант 4: Флешки під iOS-пристрої
 5. Можливі проблеми при підключенні

Наявність габаритних USB-роз'ємів неможливо по ряду причин в мініатюрних корпусах планшетів і смартфонів

Наявність габаритних USB-роз'ємів неможливо по ряду причин в мініатюрних корпусах планшетів і смартфонів. Однак, це не означає, що флешка не може бути до нього підключена.

На кожному планшеті і смартфоні є мініатюрний USB-роз'єм - micro-USB. Вставити в нього повноцінну флешку не вийде, тому що не відповідають габарити, але зате можна вставити OTG-кабель, який буде своєрідним перехідником.

Дізнайтеся чи підтримує ваш пристрій роботу з кабелем такого виду. Зазвичай, на Android версії 3.1 і вище підтримка є завжди, тому можете не турбується з цього приводу.

Якщо ви не впевнені в підтримці OTG на 100%, то встановіть на планшет спеціальний додаток, що дозволяє провести перевірку - USB OTG Check. В інтерфейсі додатка натисніть на кнопку «Check Device OS on USB OTG».

В інтерфейсі додатка натисніть на кнопку «Check Device OS on USB OTG»

Розпочнеться перевірка, яка закінчиться через кілька секунд. Якщо програма видала таке повідомлення з зеленим фоном (див. Скріншот), то значить все нормально і підтримка є.

Скріншот), то значить все нормально і підтримка є

Якщо в ході перевірки з'ясувалося, що підтримки немає, то буде таке повідомлення.

Якщо в ході перевірки з'ясувалося, що підтримки немає, то буде таке повідомлення

Тепер, коли ви точно знаєте про те, чи підтримує ваш пристрій OTG-кабель, то можна почати розглядати можливі способи підключення:

 • Скористатися OTG-кабелем;
 • Скористатися провідником іншого виду;
 • Використання спеціальних флешок для телефонів і планшетів.

Також за допомогою OTG-кабелю або іншого перехідника ви можете підключити до планшета яке-небудь інший пристрій, наприклад, мишку або клавіатуру. Тільки в цьому випадку буде важливо, що зовнішній пристрій підключався через USB-інтерфейс.

Читайте також: Як підключити до планшета клавіатуру

Варіант 1: За допомогою OTG

Найпростіший спосіб. OTG-кабель може йти разом з деякими смартфонами і планшетами в комплекті. На одному кінці кабелю розташовується штекер для micro-USB, що вставляється в планшет, а на іншому інтерфейс USB, куди вставляється флешка.

Після того, як ви все підключіть, на флешці повинен загорітися спеціальний світловий індикатор, якщо це передбачено в конструкції. Також на вашому пристрої теж з'явиться повідомлення про те, що до нього підключений сторонній носій.

Переглянути вміст флешки можна, перейшовши за наступним шляхом:

/ Sdcard / usbStorage / sda1

Перехід можна зробити в будь-якому файловому менеджері, що є на пристрої. Підійде навіть стандартний варіант.

Підійде навіть стандартний варіант

Варіант 2: Використання інших перехідників

На ринку також можна знайти більш компактну альтернативу OTG-кабелям, які мають вигляд невеликого пристрою, у якого на одному кінці вхід під USB, а на іншому контакт для підключення до порту micro-USB на смартфоні.

Підключення флешки відбувається за аналогією з попереднім варіантом.

Варіант 3: Флешки з двома портами

Також можна зустріти флешки, у яких є два контакти - один USB, а інший micro-USB. Такі накопичувачі дуже практичні, так як дозволяють підключатися до комп'ютерів і мобільних пристроїв.

Єдина проблема - такі флешки не є найпоширенішими і їх не завжди легко знайти. Також вони можуть коштувати дорожче звичайних моделей. Підключення так само не має характерних рис.

Варіант 4: Флешки під iOS-пристрої

Власники iPhone і iPad можуть зіткнутися зі складністю, так як у них немає роз'ємів micro-USB, а є його аналог - Lighting. В такому випадку звичайні OTG-перехідники та флешки стають марними. На щастя, є флешки, де передбачений роз'єм Lighting в якості додаткового, а не micro-USB.

Даний варіант є єдиним можливим, щоб підключити флешку до смартфону або планшету від Apple.

Можливі проблеми при підключенні

Є ймовірність того, що пристрій може не виявити ваш накопичувач, в такому випадку потрібно виконати одну з дій нижче:

 • Переконайтеся, що ваша флешка має файлову систему FAT32. Справа в тому, що мобільні пристрої можуть працювати тільки з цієї файлової системою. Якщо у носія інша система, то його доведеться форматувати в FAT32;
 • Цілком можливо, що планшет не в змозі забезпечити флешку потрібною кількістю енергії. В такому випадку можна зарядити перший до 100%. Якщо і це не допомогло, то доведеться підключати інші носії з даними.

Також деякі планшети не в змозі ініціювати флешку. В такому випадку можна спробувати встановити спеціальне програмне забезпечення - StickMount. Знайти його можна в Play Market. Однак потрібно врахувати, що програма для коректної роботи вимагає надати їй root-доступ. Інструкція по роботі з додатком виглядає наступним чином:

 1. Після установки програми спробуйте знову підключити флешку. Повинно з'явитися повідомлення від програми. Тут потрібно поставити галочку навпроти «Use by default for this USB-device» і натиснути «Ok».
 2. Тут потрібно поставити галочку навпроти «Use by default for this USB-device» і натиснути «Ok»

 3. Відкриється ще одне вікно, де потрібно натиснути на «Mount». Після цього флешка повинна нормально заробити. Перейти до її вмісту можна за наступним шляхом: / sdcard / usbStorage / sda1
 4. Перейти до її вмісту можна за наступним шляхом: / sdcard / usbStorage / sda1

Варто пам'ятати, що можливість підключення сторонніх пристроїв в першу чергу залежить від самого смартфона, так як якщо він не підтримує роботу з OTG, то ви ніяк не зможете змусити його зчитувати інформацію зі звичайною USB-флешки.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью