• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перед змістом вставити лист. Як зробити титульний лист в Word.

 1. Вам знадобиться
 2. Вставка звичайної сторінки
 3. Відео: Як додати сторінку?
 4. Вставка стандартної титульної сторінки
 5. Вставка титульної сторінки з шаблону
 6. Як вставити титульний лист або обкладинку в Word
 7. Вставка однієї порожньої сторінки в документ Word
 8. Як вставити кілька порожніх сторінок в документ Word?
 9. За допомогою макросу
 10. За допомогою надбудови

При написанні великої кількості тексту буває необхідність вставити додаткову інформацію прямо в середину поточного документа. Або при оформленні - додати титульну сторінку. Для здійснення даних дій використовуйте функцію вставки нового аркуша.

Вам знадобиться

 • - програма Word (пакет Microsoft Office);
 • - вихідний документ.

Інструкція

 • Відкрийте вихідний документ у форматі програми Word . Якщо він ще не створений, відкрийте програму через ярлик на робочому столі.

  Наберіть необхідний текст.

 • Визначте місце в документі, куди необхідно додати порожню сторінку. Встановіть курсор в дану точку. Будьте уважні: порожня сторінка утворюється в тому місці, яке ви визначили курсором. У разі його установки в середині сторінки, текст виявиться розірваний.
 • У меню виберіть вкладку «Вставка». В відкрилися функціях зверніться до першої - «Сторінки». Використовуйте покажчик «вниз», щоб відкрити додаткові можливості. Виберіть команду «Порожня сторінка». У зазначений вами місце буде додано новий чистий аркуш.
 • При необхідності додати до вже створеного документу титульний лист з вихідними даними роботи, також використовуйте вкладку «Сторінки». В додаткові можливості виберіть «Титульна сторінка». Вона завжди буде вставлена ​​в початок документа, незалежно від поточного розташування курсора.
 • Починаючи з версії Office Word 2007, вам будуть запропоновані шаблони для титульної сторінки. Виберіть найбільш підходящу з оформлення до поточного документа. Замініть текст шаблону на свій власний. Якщо вам не сподобалася обрана титульна сторінка, використовуйте команди «Вставка»> «Сторінки»> «Титульна сторінка»> «Видалити поточну титульну сторінку». Замініть віддалену сторінку на більш відповідну.
 • При вставці титульної сторінки будьте уважні. Коли ви виконуєте команду «Титульна сторінка», то вона замінює існуючу. Документ, створений в більш ранньої версії програми Word (до 2007), не підтримує шаблони титульних сторінок Word 2007 і пізніше.
 • Дізнатися версію своєї програми Word ви можете самостійно. правою кнопкою миші клікніть на ярлику програми на робочому столі. Виберіть функцію «Властивості». У вікні, ви побачите версію пакету Office, встановлену на вашому комп'ютері.
 • Оцініть статтю!

  При створенні нового документа за допомогою текстового редактора Word, листи формуються автоматично - у міру набору тексту. Непомітно для користувача програма додає в кінці кожного листа його розрив. Надалі, при редагуванні тексту, іноді виникає необхідність в додаванні листа в довільному місці документа. Вона може бути реалізована кількома способами.

  Вставка звичайної сторінки

  Вставка порожнього листа


  Вставка порожнього листа

  З'явився службовий знак «Розрив сторінки» продовжиться до кінця поточного листа і повністю захопить наступний виник порожній лист. Таким чином, абзац тексту, який перебував нижче курсору, виявиться перенесеним з першого на початок третього листа.

  Нечасто, але буває, що потрібно додати альбомну сторінку до звичайних книжкових. Зробити це можна після набору тексту на порожньому аркуші. Послідовність дій:


  Послідовність дій:

  Як видно на наступному скріншоті, лист з виділеним текстом прийняв альбомну орієнтацію.


  1. Повторити пп. 1 і 2.
  2. У групі «Сторінки» клацнути інструмент «Розрив сторінки». Альтернативний варіант - комбінація гарячих клавіш Ctrl + Enter.


  Альтернативний варіант - комбінація гарячих клавіш Ctrl + Enter

  Після проведених дій візуальна картина першого листа не зміниться. Однак при прокручуванні документа вниз нижній абзац виявиться на початку його другого листа. Як і слід було очікувати, в цьому випадку порожній лист не додається. Очевидно, що користувач може вибрати той варіант, який йому підходить більше.

  Розглянутий алгоритм застосовується у всіх випадках, коли потрібно додати порожню сторінку в документі в MS Word. Додати сторінку в початку перед текстом, перед сторінкою, між сторінками, вставити зверху чи знизу - всі ці варіанти визначаються початковим положенням курсора.

  У групі «Сторінки» вкладки «Вставка» є ще один інструмент - «Титульна сторінка». У його вбудованому списку користувач може вибрати титульну сторінку до свого документа. Вона може бути з рамкою або без неї.


  Вона може бути з рамкою або без неї

  На відміну від попереднього випадку, початкове положення курсору не має ніякого значення. Титульний аркуш завжди вставляється на початку документа перед першим рядком.


  Титульний аркуш завжди вставляється на початку документа перед першим рядком

  Як видно з вищевикладеного, додавання звичайного або титульного аркуша в ворде 2010 неважко.

  Відео: Як додати сторінку?

  Якщо ви хочете, щоб ваш документ виглядав професійно, ви можете вставити в нього титульну сторінку. В Word це можна зробити двома способами: використовувати стандартну титульну сторінку з колекції або створити порожню сторінку і оформити її належним чином. У цій статті наводяться інструкції по кожному з них.

  В цій статті

  Вставка стандартної титульної сторінки

  У Word є зручна колекція стандартних титульних сторінок. Ви можете вибрати сторінку і замінити текст зразка власним варіантом.

  Вставка титульної сторінки з шаблону

  Якщо ви хочете використовувати шаблон з красивою титульною сторінкою, слід застосувати його для свого документа.

  1. Розробник в групі Шаблони натисніть кнопку Шаблон документа.

   Порада: Якщо вкладка Розробник не відображається, в меню Файл виберіть пункт Параметри, а потім в розділі Налаштувати стрічку встановіть прапорець Розробник.

  2. Натисніть кнопку Приєднати і виберіть свій шаблон.

   Якщо ви хочете застосувати до документа всі стилі шаблону, встановіть прапорець Автоматично оновлювати стилі.

   Натисніть кнопку ОК. Тепер ви можете вставити титульну сторінку. Для цього на вкладці Вставка в групі Сторінки натисніть кнопку Титульна сторінка. Зверніть увагу, що процедура вставки титульної сторінки може відрізнятися для різних шаблонів.

  Як додати сторінку в Ворд. Для кого-то це не проблема, а для деяких це ціла біда. Навіть якщо ви давно знайомі з текстовим редактором Word, це ще не означає, що ви знаєте про нього все. Про себе я теж не можу такого сказати. Вчитися потрібно завжди, і не соромитися цього. Дурний не той хто вчитися, а той хто вважає, що він знає все! Я пишу свої статті не для того, щоб вчити вас. У мене ніколи не було таких намірів. Просто я по-дружньому ділюся своїм досвідом. І дуже хочу, щоб ви писали в коментарях про свої секрети роботи з текстовими редакторами або різними напрацюваннями в області комп'ютерних програм . Тільки таким чином можна пізнати істину.

  Сьогодні ми поговоримо про те, як швидко і безболісно додати нову порожню сторінку в документ, і як створити титульний лист або обкладинку в Word 2010. Так як текстовий редактор Word 2010 і Word 2007 схожі, то я буду описувати послідовність дій тільки на одному з них , тобто Word 2010.

  Для того, щоб додати сторінку в ворд, необхідно виконати наступне:

  1. Встановіть курсор в тому місці, де ви хочете вставити нову сторінку;
  2. Виберіть команду Порожня сторінка на вкладці Вставка в групі Сторінки;

  Нова сторінка з'явитися вище курсора, який ви встановили на попередній сторінці.

  Як вставити титульний лист або обкладинку в Word

  У Word 2010 є вже готові шаблони титульних сторінок і обкладинок. Вам залишається тільки вибрати, вставити її, і замінити готовий приклад тексту на свій.

  1. Курсор можете встановити куди завгодно, титульна сторінка все одно буде на початку документа.
  2. Виберіть команду Титульна сторінка на вкладці Вставка в групі Сторінки.


  Виберіть команду Титульна сторінка на вкладці Вставка в групі Сторінки

  3. З випадного віконця виберіть вподобану вам обкладинку титульної сторінки, і клацніть по ній лівою кнопкою мишки.


  З випадного віконця виберіть вподобану вам обкладинку титульної сторінки, і клацніть по ній лівою кнопкою мишки

  4. Якщо необхідно замініть текст нової титульної сторінки на свій.

  Примітка:

  Якщо у вас до цього вже була титульна сторінка, то при виборі нової, вона замінитися на нову.

  Якщо ваша титульна сторінка була створена в більш ранній версії, то ви не зможете її замінити. Треба спочатку видалити стару.

  Думаю тепер ви зможете швидко створити обкладинку або титульний лист в текстовому редакторі ворд.

  При редагуванні і форматуванні документів Word часто доводиться вставляти одну або кілька порожніх сторінок в різні частини тексту, а бувають ситуації, коли потрібен документ Word , Що складається тільки з порожніх сторінок, наприклад, для того, щоб роздрукувати пронумеровані сторінки та вже на цих сторінках роздрукувати дані з інших додатків. Додати сторінки в документ можна різними способами , Про них і піде мова нижче.

  Вставка однієї порожньої сторінки в документ Word

  Для того, щоб вставити нову сторінку, необхідно встановити курсор в місце вставки, після чого зайти

  Word 2003: в меню "Вставка" / "Розрив ...", в діалоговому вікні "Розрив" вибрати опцію "Нову сторінку" і натиснути "ОК";

  Word 2007: у вкладку "Вставка" на стрічці, вибрати групу кнопок "Сторінки" і клікнути на кнопку "Порожня сторінка";

  Word 2010: у вкладку "Вставка" на стрічці, вибрати групу кнопок "Сторінки" і клікнути на кнопку "Порожня сторінка".

  Універсальний спосіб вставки сторінок - натискання поєднання гарячих клавіш "Ctrl + Enter".

  Як вставити кілька порожніх сторінок в документ Word?

  Стандартними засобами Word

  Щоб вставити кілька сторінок в документ, можна багаторазово виконати операцію, описану в попередньому пункті.

  За допомогою макросу

  Якщо все ж не хочеться стукати по клавішах клавіатури або вставляються сторінок настільки багато, що для їх вставки може знадобитися багато часу, то можна скористатися макросом, який автоматично вставляє сторінки в кінець документа. Необхідно тільки задати йому кількість сторінок.

  За допомогою надбудови

  Якщо словосполучення "програмний код" лякає, але вставку сторінок хочеться все ж автоматизувати, то для швидкої вставки порожніх сторінок можна використовувати надбудову, а кількість вставляються сторінок і місце для вставки вказувати в діалоговому вікні.

  Відео: Як додати сторінку?
  Як вставити кілька порожніх сторінок в документ Word?
  Новости
  Провайдеры:
  • 08.09.2015

   Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   IPNET

   Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Boryspil.Net

   Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   4OKNET

   Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Телегруп

   ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Софтлинк

   Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
   Читать полностью