• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як веб-хостинг може вплинути на ваш рейтинг SEO

 1. Час завантаження сторінки
 2. Скажіть «ні» хостингу
 3. Виберіть місцевого хоста для націлювання на місцеву аудиторію
 4. Плямисті роботи
 5. Безпека веб-сайту
 6. Висновок

У сучасному світі, якщо веб-сайт не видно на верхній сторінці пошукових систем, таких як Google, Yahoo і Bing, він ніколи не може бути помічений

У сучасному світі, якщо веб-сайт не видно на верхній сторінці пошукових систем, таких як Google, Yahoo і Bing, він ніколи не може бути помічений. Веб-сайти, які є дружніми до пошукової системи, швидше за все, отримають кращі рейтинги пошуку Google, особливо якщо веб-сайт розміщено на високоякісному хостинг-сервері.

Поганий веб-хост негативно вплине на вашу пошукову оптимізацію веб-сайту. Нижче наведено деякі причини, чому ви повинні вибрати надійного хоста для вашого сайту:

Час завантаження сторінки

Час завантаження сайту є одним з ключових факторів для тестування. Якщо сайт дуже повільний і забирає стільки часу, це завжди проблема з боку веб-хостів. Якщо для завантаження веб-сторінки займе більше двох секунд, користувачі зможуть перейти до наступної доступної опції.

Таким чином, час завантаження сторінки веб-сайту є чутливим фактором, який необхідно враховувати в будь-який час. Це дуже важливо для репутації. З іншого боку, веб-сайт з хорошим часом завантаження сторінки позитивно вплине на рейтинг пошукових систем.

З іншого боку, веб-сайт з хорошим часом завантаження сторінки позитивно вплине на рейтинг пошукових систем

Скажіть «ні» хостингу

Для більшості людей, хостинг може бути дійсно економічно ефективним, але важливо пам'ятати, що дешеві речі зазвичай приходять дуже легко. З спільним хостинг, ваш сайт буде розміщуватися з іншими веб-сайтами, і отримуючи з цим, якість хостингу буде скомпрометована.

Google та інші пошукові системи не люблять сайти, які розміщуються на спільному сервері, тому що це проти принципів пошукової оптимізації. Спам є одним з найбільших недоліків хостингу.

Відкрийте хостинг, якщо це можливо, оскільки він не надасть вам необхідної масштабованості, надійності та швидкості. Спільний хостинг може призвести до порушення вашого веб-сайту або викрадення даних. Візьміть a огляд BlueHost зрозуміти, як працює ефективна компанія веб-хостингу.

Виберіть місцевого хоста для націлювання на місцеву аудиторію

Розташування вашого сервера відіграє ключову роль у забезпеченні користувачам сайту вражаючого перегляду. Краще мати розташування сервера, яке ближче до цільової аудиторії; це призведе до швидшого перенаправлення аудиторії на ваш веб-сайт.

Вибір місцевого хоста буде ідеальним для вас, він зробить це надзвичайно простим націленням на місцеву аудиторію, і це незмінно підвищить рейтинг місцевих пошукових систем. Наприклад, пошукові системи, такі як Google, вважають за краще пов’язати європейського користувача з європейським веб-сайтом, і це вигода, яку ви отримаєте, коли ви використовуєте локальний хост для вашого сайту.

Плямисті роботи

Багато веб-хостів рекламують доступність або час безвідмовної роботи, як їхні точки продажу. Важливо відзначити, що ніхто не може гарантувати 100% безвідмовної роботи. Проте наявність більшої доступності або невиправданого часу призведе до кращого користувальницького досвіду та високої якості обслуговування. Uptime означає різні речі для різних організацій. Таким чином, перш ніж укласти угоду з вашим веб-хостом, переконайтеся, що ви добре читаєте і розумієте контракт.

Безпека веб-сайту

Порушення безпеки залишаються великою проблемою для більшості підприємств електронної комерції через вплив, який він має на клієнтів. Кожна людина хоче робити бізнес з тими, кому вони можуть довіряти. Поганий сайт безпеки впливає на репутацію пошукової оптимізації.

Остерігайтеся хакерів. Якщо вони не обробляються належним чином, вони можуть взяти під свій контроль ваш сайт, генерувати спам-сторінки, публікувати шкідливий вміст і розміщувати різні зворотні посилання. Однак, пошукові системи не задоволені веб-хостами, які мають таку поведінку, і вони призводять до поганих рейтингів пошукової оптимізації.

Висновок

Ваш сайт приречений бути катастрофою, якщо він розміщений на поганому хості. Будь ласка, якщо ваш веб-сайт в даний час розміщено на загальному сервері, зробіть все можливе, щоб вибрати кращий варіант хостингу, або ж підготуйтеся до того, щоб зіткнутися з нестачею часу завантаження, простою, збою веб-сайту та рейтингом пошукової оптимізації. Хороший веб-хост має багато пакетів; це гарантує кращі рейтинги пошукової оптимізації, 99,9% часу безперервної роботи та оптимізації вашого сайту зі зменшеним часом завантаження.

Тіффані Уоттс - блогер і письменник Хостинг Огляд Box Вона - фанатик, любитель технологій і пристрасний до написання статей про хостинг WordPress, будівельників інтернет-магазинів і веб-хостингу. і т.д.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью